Altının Geleceğine Digital Gold ile Ayak Uydurun

in #bitcoin5 months ago

JvFFVmatwWHRfvmtd53nmEJ94xpKydwmbSC5H5svBACH81UixHdVe51PkN5aFEM1Pefxd6yfcU4XNGgpHGcZDuyNGK38ujAwHz8LVKcYVPULaS3anY5PAgvimWCf6aQPxMjyrGabki.jpg

Altın yatırımının uygulanabilirliği uzun süredir tartışılıyor. Yatırımcılar, altının servet yaratmak için yanlış bir seçim olduğunu savunuyor. Bu, bakılan açıya bağlı olarak bir dereceye kadar doğru kabul edilebilir. Bu ifade aynı zamanda çoğunlukla istikrar ve minimum Altın dalgalanmasının bir sonucu olarak ortaya çıkar. Ancak yatırımcılar, altının istikrarının en büyük özellik olduğunu veya en büyük silah olduğunu söylemem gerekir.

Altın, ekonomik çöküş dönemlerinde pek çok yatırımcı için bir sığınak olmuştur, son zamanlarda birkaç bankanın ekonomik gerilemeyle mücadele etmek için net altın satıcısı haline geldiğini görmek şaşırtıcı değildi. Digital gold hakkında bazı basit incelemelere sahip olmak bir zevk olacaktır.

Altın maliyetindeki değişiklikler ile stok ve tahvil maliyetlerindeki boşluklar arasında anlık bir bağlantı yoktur. Advanced Gold, portföy genişletme için harika bir kaynaktır.

Dijital Gold, web üzerinden dijital altın satın aldığınızda, evinizde ne kadar değerli metalin korunduğunu hiç kimse fark etmeyeceği için gizliliğin korunmasına yardımcı olur. Bu doğrultuda, dijital altının "altın kayıtları" ve "altın varlıkları" üzerinde ilgi noktaları vardır.

Ekonomik erime döneminde, külçe altın, pratik olarak inkar edilemez bir sığınak haline gelir. 2008 zorlu koşullarından bu yana, altın fiyatları üç yılda katlandı. Ayrıca, halihazırda çok sayıda Merkez Bankası, kamu para standartlarının zayıflamasına karşı, altın mağazaları geliştirmektedir.

ba4063419be87453d4be8.jpg

Peki, bu dijital altın platformunun yetenekleri neler?

Özelliklerinden biri düşük maliyetin olmasıdır, Bürokratik varlıkları ortadan kaldırdığı hissinde çok düşük olan satın alma değeri ve şimdi platformla aynı anda ilgileniyorsunuz. Ücret ödemeniz gerekecek gibi bir şey yok ya da geri kalanı hayır.

İkinci faydası ise rahat olmasıdır. Bu yüzden güvenli olduğu doğrulanan blockchain ve blockchain ile inşa edildi ve gelecek yıl şimdi Bitcoin 12 yıl eski olabilir ve kesinlikle güvenli olan bir gadget oluşturacağımızı kanıtladı.

Bir sonraki bileşen, millerce özel, kamuya açık olmayan, bedensel bir altına sahip olmamanıza rağmen, kimsenin altına sahip olduğunuzu bilmediği anlamına gelmesidir. Bu sizin için büyük bir avantaj, bu kesinlikle bu platformda işlem görüyor.

Ve sonra güvenlik platformu için, düşük maliyetle, gözetim sorgusunu sormanız gereken normal altının aksine, sahipliğiniz için altının olması uzak bir unsurdur ve güvenlik hakkında konuşmak başka bir konudur.

1_IflNh7WzH4anHlg721dGMA.jpeg

Dijital Gold platformu en yüksek güvenliği garanti eder. Başlangıç ​​olarak, blok zinciri ağının gizliliğinden yararlanmanıza izin verir. İkincisi ve her şeyden önce, tüm borsalar için özel bir gelişmiş cüzdan kullanmanıza izin verdiği gibi, müşterilerin karakterini yakalar ve özelleştirir.

Token, ekstra masraf olmadan satın alınması zor olan her şeydir. Gerçek altının satın alınması ve nakliyesi, birileri hükümetin onaylarını ertelediğinde ve altının nasıl kullanıldığına dair çağrı yaptığında sürekli olarak sorunlu olmuştur. Dijital Altın, ERC-20 kullanarak altın satın almayı kolaylaştıracak ve ekstra masraf olmadan taşınacak.

Sonuç olarak, Altına yatırım, öncelikle benzersiz özelliği, yani bir değer deposu nedeniyle yapılır. Milletler yükselip alçalabilir, para birimleri gelir ve gider, hisse senedi fiyatları iyi zamanlarda yükselir ancak daha sonra düşebilir. Ama altın dayanıyor
Neden varlıklarınızı kurtarmayasınız ama altınınızı dijital altın platformu üzerinden satın almıyorsunuz?

Digital Gold Sosyal Medya

*Website : https://gold.storage/
*White paper: https://gold.storage/wp.pdf
*Twitter: https://twitter.com/gold_erc20
*Telegram: https://t.me/digitalgoldcoin
*Medium: https://medium.com/@digitalgoldcoin
*Btt Ann thread: https://bitcointalk.org/index.php?topic=5161544

My Btt profile link : https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=1750136
My Btt username brkttlv

Sort:  

You've got a free upvote from witness fuli.
Peace & Love!