DeFi'ye Yeni Bir Bakış Açısı: MoonDeFi

in #bitcoin6 months ago

26uUsAjKTsXCBRzTxRJWxpz7qLMdK4Nq6Ha3QAmrmWNLCRdC4FY5SRVNvwpZr9fAtvajA63HS3bvCskvLRvD4JodtwLjAjEUZHPVuLCA6q6Dv5UNnFJrJmZiWz4NHhu4rxJThCt9mAhY1CEjYwkydHo4s5wyx4wrgwNSGv.jpg

Merhaba arkadaşlar, bugünkü yazımda sizler için MoonDefi adlı projeyi inceleyeceğim. Tabi MoonDefi projesine başlamadan önce kısaca DeFi nedir, ne işe yarar onu anlatalım ki projeye daha da hakim olabilesiniz.

Kripto Piyasalarında Yeni Trend DeFi
Merkezi olmayan finans veya DeFi (açık finans olarak da adlandırılır), halka açık blok zincirleri ve akıllı sözleşmeler gibi merkezi olmayan altyapı kullanılarak oluşturulan borçlanma, borç verme ve ticaret gibi finansal hizmetler için genel bir terimdir.

2019'da, Ethereum'un 2017'deki ICO'lardan sonra bir sonraki büyük kullanım durumu olarak hızla ortaya çıktı (ilk madeni para teklifleri olarak da bilinen ICO'lar, blok zincir projelerinin projelerinin gelişimi için fon toplamak için kripto tokenleri sattığı zamandır).

DeFi, bilgisayar kodundan yapılmış kendi kendini yürüten sözleşmeler olarak düşünebileceğiniz akıllı sözleşmeler gibi merkezi olmayan teknolojiyi kullanarak aracıların ortadan kaldırılmasına olanak tanır.

***Banka onayı veya evrak gerektirmeden neredeyse anlık krediler hayal edin.
***Düşük, hayır ve hatta negatif faiz oranlarından muzdarip olmak yerine, varlıklarınızdan gerçek faiz kazandığınızı hayal edin.
***Aşırı ücretler alan bankacılar ve avukatlarla uğraşmak zorunda kalmadan şirketiniz için hisse senedi çıkarabildiğinizi hayal edin.

DeFi terimini anladığımıza göre MoonDefi projesine geçebiliriz.

MoonDefi'ye Genel Bakış

Kripto piyasasında merkezi olmayan finans sektörünün gelişmesiyle birlikte birçok geliştirici, biri MoonDeFi olan bu protokole bakmaya başladı.

MoonDeFi, alıcıların ve tüccarların ilgiyi teşvik etmesine gerek kalmadan ERC20 token ticareti yapmak için Ethereum üzerine bir sözleşmedir. Bunu, ne kadar ilgi olduğuna bağlı olarak değeri doğal olarak belirleyen ve dengeleyen bir koşul aracılığıyla yapar. Harcamaları talep eden çoğu ticaretin aksine, MoonDeFi son derece düşük bir masraf yapısıyla planlandı.

MoonDeFi, insanların ERC20 tokenlerini, stake etme ve madencilik likiditesini güçlük çekmeden kolay ve güvenli bir şekilde değiştirmelerine olanak tanıyan bir protokoldür. Kullanıcılardan yüksek ücretler alan rakip platformların aksine, MoonDeFi yalnızca kullanıcılar tarafından yapılan her işlem için düşük ücretler alır, böylece kullanıcılar MoonDeFi hizmetleri için daha yüksek beklentilere sahip olabilir.

Kullanıcılar kârlarını maksimize etmek isterlerse, varlıklarını likidite havuzuna ödünç verebilir ve ücret tahsil etmeye başlayabilirler. Talep konusunda endişelenmenize gerek yok, bu, kaç adet talep olduğuna bağlı olarak değerleri otomatik olarak ayarlayabilen ve dengeleyebilen bir protokoldür. Güvenlik veya kurumsal müdahale veya başka herhangi bir şey hakkında endişelenmenize gerek yok çünkü müdahaleye izin vermeyen veya KYC'nin işlem yapmasını gerektiren merkezi olmayan bir sistem - her şey merkezi olmayan ve güvenlidir.

EnCbUFwUUAAQyxw.png

Stake Etmek
DeFi'de markalama, müşterilerin, kriptolarını güvence altına alarak müstakil tazminatlar elde etmeleri gibi, bir hisse kanıtı modelinde oy pusulası atarak farklı konularda zekice anlaşmalar kullanarak katılabilecekleri anlamına gelir.

Likidite Madenciliği
Likidite madenciliği, bir müşterinin bir sözleşmeye söz konusu sözleşmenin yerel tokeni için bir değiş tokuş olarak finansman sağladığı bir kuruluş menfaat metodolojisidir.

MoonDeFi'nin Faydaları
• Herhangi biri herhangi bir zamanda herhangi bir token için yeni bir likidite havuzunda yeni bir döviz çifti oluşturabilir. Bir e-posta hesabı oluşturmaktan daha kolaydır.

• Likidite sağlayıcıları, havuzdaki payları ile orantılı olarak tüm işlemlerde% 0,3 ücret alırlar. Bu MoonDeFi denklemi tarafından hatasız bir şekilde gerçekleştirilir.

• Çok düşük bir ücret yapısına sahiptir. Tüm bu harika özellikler mümkün olan en düşük maliyetle sunulduğu için bu etkileyici.

• Harici etkileşim yok, KYC yok. Sorunsuz ve hatasız. MoonDeFi, diğer DeFi platformlarının başarılarından ve hatalarından, fiziksel veya teknik her türlü müdahaleden arınmış nihai bir platform bulmayı öğrendi.

•% 30-% 45 Yıllık yüzde getiri elde edebileceğiniz bir stake sistemi vardır; Bu, platformun sizi zenginleştirmeye devam etmenin başka bir yoludur. Kazanmak için stake etme seçeneğiniz var.

En1oaumUcAA9kSX.jpg

MoonDefi Tokeni
Moon DeFi Token veya MOON olarak kısaltılmış, MoonDeFi platformunun yerel belirtecidir. Bu belirteçler, MoonDeFi platformunda ödül ve ödeme görevi görecek. Plan, MoonDeFi'nin sınırlı bir arzla yalnızca 210 milyon yayınlayacağıdır. MoonDeFi platformu büyüdükçe, bu jetona olan talep daha da artacak ve bu da fiyatını artıracaktır. Bu jetona sahip olarak, bu potansiyel MoonDeFi'ye katılma fırsatına sahip olacaksınız.

Sonuç
Kriptonun günlük yaşama girmesiyle paralel olarak uzmanlar, gelecekte merkezi olmayan finans sektörünün gelecekte gelişme potansiyeline sahip olduğunu ve mevcut piyasa kapitalizasyonunu aştığını söylüyor. Moon DeFi, bu potansiyel merkezi olmayan finansmanın bir parçasıdır - çeşitli DeFi çözümleri, profesyonel ve metodik pazarlama stratejileri, yüksek faiz oranları ve cazip ödüller sunan Moon DeFi, bu platformun kripto kullanıcıları için doğru seçim olabileceğine ve yatırım yapmaya değer olduğuna inanıyor.

MoonDefi Sosyal Medya
Website: http://moondefi.org/
Twitter: https://twitter.com/moondefi_info
Telegram Grubu: https://t.me/moondefiofficialgroup
Telegram Kanalı: https://t.me/moondefiofficial
Reddit: https://www.reddit.com/user/moondefi
Medium: https://medium.com/@moondefigroup

My Btt profile link : https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=1750136
My Btt username brkttlv