Frotac Projesi ile dijital para birimlerini kolaylıkla depolayın ve yönetin

in #bitcoin6 months ago

3DLAmCsuTe3bV13dhrdWmiiTzq9WMPZDTkYuSGyZVu3GHrAertRAUu7fjNbbD5h3DaxuvHaTLTcXBL3Lb5UDzS9ZXhaCMhJCWXcmAvGn1NH4Jw6qjdi8KUr3MXFzB9xqbs9M6XuyvMZjTaLAGkji9jDHng6fW2z.jpg

Merhaba arkadaşlar, bugün sizlere Frotac isimli projeyi tanıtacağım. Sözü kısa kesip, hemen incelemeye başlıyorum.

Son zamanlarda, küreselleşme, mekanik ilerleme ve dünya çapında güçlenen rekabetle canlanan, parasal çerçevelerin ve piyasaların kurumsal ve jeolojik gruplaşmasının genişlemesine doğru gelişen bir model var. Aynı zamanda, genellikle bir finansman açığının kötü etkilerini deneyimlediği düşünülen, yeni ve küçük firmaların ilgilendiği finansman konularında akademik ve strateji primi artıyor. Bu ikiz gelişmeler, parayla ilgili çerçevenin mekansal ilişkisinin ilçelerdeki küçük şirketlere sağlanan finansman ilerlemelerini etkileyip etkilemediğine dair bazı varsayımsal ve gözlemsel ışık tutmaya çalışan bu makaleye ilham veriyor.

Merkezi Olmayan Finans (DeFi), özellikle geç başlamak üzere, kripto paranın önemli bir parçası olduğunu kanıtladı. UniSwap, Compound ve Maker Dao gibi girişimlerle, merkezi olmayan para kendini, sertifikalandırılabilir, bencil olmayan kalkınmanın aksine jeton anlaşmaları ve kitle fonlaması olan 2017'nin yüzey düzeyindeki ICO felaketinden daha fazlası olarak kurdu.

DeFi'nin büyük bir bölümü var, bunu reddetmek yok. Ödünç verme sözleşmeleri, ticaret yetenekleri, kendi kendini yöneten borsalar, bunların tümü izinsiz bir zekice anlaşmanın imzalanması yoluyla. 2020 DeFi girişimleri, kredi verme ve alma alanını genişletme konusunda özellikle inanılmaz bir istihdam yarattı ve kripto ticaretlerinin merkezileştirilmesine benzer şekilde mevcut kripto atmosferinde anlaşılan önemli engelleri içeriyor.

Frotac Projesine ve Projenin Avantajlarına Genel Bakış

Frotac projesine gelecek olursak, Frotac, akıllı ve güzel kripto para birimi platformunda dijital para birimlerini kolaylıkla depolayan ve yöneten benzersiz bir tekniktir.

Frotac , merkezi olmayan finans sistemi operasyonunda önemli bir projedir. Kullanıcılar için büyük ödüller olacak akıllı sözleşmeleri destekleyen, zaten bilinen kripto para birimi üzerinde araç oluşturma amacı taşıyan bir projedir.

Frotac platformunda, kullanıcıların fonları, Avrupa Birliği E-Para Direktifi tarafından zorunlu kılınan Güvenli Ayrılmış Hesapta (SSA) güvende tutulur. Bu, paranızın AB'deki saygın bir banka tarafından, bizim finansal işlemler.

Lisanslı bir finans kurumu olarak Frotac, müşterilerini korumayı amaçlayan yasal gerekliliklere uymak zorundadır: müşteri fonunun korunması, yüksek uyumluluk standartları ve yüksek güvenlik standartlarını sürdürmek için düzenli denetimler

Kullanıcıların fonları, Avrupa Birliği E-Para Direktifi tarafından zorunlu kılınan Güvenli Ayrılmış Hesapta (SSA) güvende tutulur.Bu, kullanıcıların parasının AB'deki saygın bir banka tarafından, mali işlemlerimizden bağımsız olarak korunduğu ve emanet edildiği anlamına gelir.

İyi bir kripto ticareti güvenilirlikle ilişkilendirilmelidir, FROTAC'a dünya çapındaki müşterileri tarafından kefil olmasının nedeni budur. Takas masrafı, kişilerin yürütmeye çalışırken karşılaştıkları ciddi sorunlardan biridir, FROTAC, müşterilerinin başka hiçbir yerde bulamayacağınız en düşük ve en düşük maliyetle etkin bir şekilde değişim yapmalarına izin vererek bu sorunu çözmüştür.

Site arayüzünün anlaşılması kolaydır ve zorluklarla karşılaşmadan kolayca algılanabilir. Bu, kripto dünyasındaki yeni başlayanlar ve uzmanlar için alış verişi ve takası genellikle daha basit hale getirmek içindir.

Frotac, ETH, BTC, LTC, TRON, DOGE'un temelini oluşturuyor ve kaliteli ve şu anda ikame dijital para piyasasına sahip kaynaklar eklemeye devam edecek, böylece müşterilerin nakit kaybetme tehlikesinden korkmalarına veya strese girmelerine gerek kalmayacak.

Frotac müşteri desteğine, uyum sağlamak, katılmak ve müşterilerin şikayetlerini açıklamak ve yardıma ihtiyacı olan müşterilere yardımcı olmak için erişilebilir. Müşteri bakımı, müşteriyle ilgilenmek ve müşterilerin problemlerini hemen hemen hiç zaman kaybetmeden çözmekle bilinir.

01fa3e14f884d8a6fb410.png

Frotac Token
FROTAC platformunun FRT adı verilen kendi ekosistem tokeni vardır. FRT, FROTAC ekosisteminin itici gücüdür. Diğer büyük paralar gibi stake edilebilir. Toplam FRT token arzı 100.000.000 FRT'dir.

*Token İsmi: FROTAC
*Token Sembolü: FRT
*Total Supply: 10,000,000 FRT
*Blok Zinciri: Ethereum
*Platform: ERC 20

Sonuç
Kripto para birimleri dünyası büyümeye devam ederken, dijital para kullanıcıları, birçok dijital para birimiyle uyumlu, güvenli ve kullanıcılarına çeşitli avantajlar sunan dijital cüzdanı tercih edecek. Bu şüphesiz FROTAC'ı dijital varlıkların depolanması için en çok tercih edilen dijital cüzdan konumuna getirecektir.

Frotac Sosyal Medya

Website : https://frotac.com/
Twitter : https://twitter.com/frotacwallet
Telegram : https://t.me/frotacchannel
Telegram group : https://t.me/frotacgroup
Facebook: https://www.facebook.com/frotac

My Btt profile link : https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=1750136
My Btt username brkttlv