Modern Altın: Digital Gold

in #bitcoin8 months ago

9vWp6aU4y8kwSZ9Gw15LFL3aMdhmgmBBFMpDJregpdP328rp5PDiyih2fcmnQbpdi6QCTMxpKqpkxcBRndCFxQrbzu5EmgxbqPV5UNL9VHGrDjP2w3PRKNRDZ3AY1zVqe8XXZZ8AqHhf9cr4W.png

Bir düşünün, yeryüzündeki neredeyse her şeyin niceliği, niteliği, zamanı ve mekanı vardır. Öyleyse, altın kadar değerli, rezerviyle birlikte bir gün tükenirse ne olur ve genel borsayı nasıl etkiler?

Altın, pek çok faydası olan ender değerli metallerden biridir. Esas olarak kıtlığı, talebi, kullanımı ve güzelliği nedeniyle çok yüksek bir değer atfedilmiştir. O günlerde, bir birey olarak altın elde etmek asla kolay bir şey değildir, ancak siz toplumdaki en yüksek sınıflardan birisiniz ve şimdiye kadar onu elde etmenin birçok zorluğu vardır. Ancak Digital Gold'un yaratılmasından bu yana, dijitalleştirilmiş haliyle altını elde etmek ve gerçek altın ile aynı değere sahip olmak kolaylık ve rahatlık sağlamaktadır.

Dünyada kalan altının tahminini bilmek için altının ana kaynağını bilmek gerekiyor. Güney Afrika'da bulunan Witwatersrand havzası, çok uzun süredir en büyük tek altın kaynağına sahiptir. Depolanan altın, çıkarılan dünya altının yaklaşık% 50'sidir. Çin, Avustralya, ABD, Kanada, Rusya ve Peru'da altının yaygın olarak çıkarıldığı yerler var. Tüm bu ülkeler arasında, hepsi yılda yaklaşık 2.500 ila 3.000 ton yeni çıkarılan altın üretimi sağlıyor. Ancak uzmanlar dünyadaki toplam altın yatağı sayısının 190.000 ton olduğuna inanıyor.

JvFFVmatwWHRfvmtd53nmEJ94xpKydwmbSC5H5svBACH7yMz4VNgzibhniatGMDuct5KVPXgsLnMfuaYZggddHcjo1U5TcdfBv4ZNC4VZEyxqx8MPUuus35Ce9t2JBcqxLfsV35PM8.png

Açığa çıkacak daha fazla altın yatağı olma ihtimali var mı? Eski altın madenlerinin birkaç yenisine ek olarak daha çok altın üretenler olduğuna dair harika bir gösterge var mı? Altın kaynağının aşırı sömürüldüğü kesinlikle açıktır. Bununla birlikte, şu anda erişilemeyen yerlerde hala yeni altın madenciliği merkezleri bulunmaktadır. Bunun nedeni, mevcut keşiflerin veya teknolojik buluşların yeni madencilik alanlarına bakamayacak olmasıdır. Bunun tek nedeni, birikintilerin dünyanın çok ötesinde olmasıdır. Çoğu okyanuslarda bulunur.

Digital Gold Projesine Genel Bakış
Digital Gold, herkese altınla basit bir girişim fırsatı sunan blockchain tabanlı bir girişimdir. Yerel GOLD jetonu aracılığıyla müşteriler fiziksel altına dahil etme satın alırlar. Her GOLD Jetonu 1 gram% 99,99 saf altın değerindedir. Bu altın gerçekten organizasyon kasalarında saklanıyor.

Dijital Altın, altının dijitalleştirilmiş halidir ve fiyatı gerçek altınla aynı olacak şekilde ancak dijitalleştirilmiş bir biçimde tasarlanmıştır.

Birçok kripto para birimi altın projesi var, ancak Dijital Altın (GOLD) ile karşılaşana kadar fiziksel altın ile yakın bir ilişkisi olduğunu kanıtlayan hiçbirine rastlamadım.

7258xSVeJbKkzXhyseBP4PYz11eBDT8sW2oR1a4vfVFS6Hb6TPMxSrvwf9qifk76MfTHvJxk7FxFBHHvHR2wK8o3UhUxCQpjhhDzLrUVSy75BHEJ91LfE8CxrRGC3fUpirs27R8gTDn2z.jpg

Blockchain teknolojisinde altını temsil ettiğini iddia eden çoğu projeyle birlikte gelen birçok zorluk var. Digital Gold (GOLD), blockchain üzerinde gerçek bir altın projesi olmasını sağlayan tüm özelliklere sahip olduğu için diğerlerinden çok farklıdır. Altınla desteklendiği ve likidite sağlandığı gerçeği, bir Altın jetonun fiyatı borsadaki fiziksel altın fiyatının altında kalmaz. Benzersiz Gold token çok güçlü bir stablecoin'dir çünkü altın piyasasında altına ne olursa olsun Digital Gold için de aynı olacaktır. Buradan daha fazlasını öğrenin; https://gold.storage/

GOLD Token
GOLD tokeni bir stabilcoin'dir. Altının spot maliyetine sabitlenmiştir. Temel olarak, altının maliyeti arttığında, spekülasyonunuz artar. Kripto para piyasası tahmin edilemez ve çoğunlukla Bitcoin'in gelişmelerini takip ediyor. GOLD belirteci, müşterilerini pazarın öngörülemezliğine karşı korur.

Sonuç
Sınırlı fiziksel altın arzı, sonunda altın fiyatında bir artış getirecek ve bu, sınırlı miktarda GOLD belirtecinde de ortaya çıkabilir. Bir GOLD jetonuna yatırım yapmak, bu nedenle, fiziksel altına yatırım yapmanın açık bir temsilidir.

Digital Gold Sosyal Medya

*Website : https://gold.storage/
*White paper: https://gold.storage/wp.pdf
*Twitter: https://twitter.com/gold_erc20
*Telegram: https://t.me/digitalgoldcoin
*Medium: https://medium.com/@digitalgoldcoin
*Btt Ann thread: https://bitcointalk.org/index.php?topic=5161544

My Btt profile link : https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=1750136
My Btt username brkttlv