📰 Atak na BitBay, Cyfrowe Euro, PayPal, Donald Trump, ogromny wolumen na Ethereum

in #bitcoin5 months ago

nw jpk.gif

Kolejny tydzień za nami, a to oznacza że mamy dla was listę najważniejszych wiadomości

 • Włochy gotowe na testowanie cyfrowego Euro https://bit.ly/3dHbGBN
  ,,Włoskie stowarzyszenie bankowe ABI ogłosiło gotowość włoskich banków do udziału w pracach nad cyfrową walutą banku centralnego (CBDC) Europejskiego Banku Centralnego. Stowarzyszenie składa się z 700 instytucji bankowych, tak więc jest to propozycja, którą można uznać dobry krok w kierunku europejskiego CBCD"

 • PayPal umożliwi zakup Bitcoina https://bit.ly/2VuDOlk
  ,,Według najnowszych informacji, PayPal będzie wprowadzał możliwość zakupu i sprzedaży Bitcoina. Jest to fantastyczna wiadomość w kontekście adopcji i ostatnich prób przebicia przez BTC pułapu 10 000 dolarów."

 • Chiny zakończyły prace dot. architektury cyfrowego juana https://bit.ly/3dAa10I
  ,,Były starszy urzędnik Banku Ludowego Chin powiedział, że kraj zakończył prace dot. architektury swojej cyfrowej waluty. Oznacza to, że emisja cyfrowego juana jest blisko."

 • Głosowanie oparte na blockchainie w Rosji zawodzi https://bit.ly/2YFKdMn
  ,,Według doniesień rosyjskich mediów, nowy system głosowania oparty na blockchainie wcale nie jest tak idealny, jak chcieliby zwolennicy tej nowej technologii."

 • Co Donald Trump sądzi o Bitcoinie i jakie działania podejmował w jego sprawie https://bit.ly/3dHpbB6
  ,,Burza wokół książki zwolnionego doradcy prezydenta USA ds. bezpieczeństwa- Johna Boltona bynajmniej nie gaśnie. Aktualnie dziennikarze i reporterzy doszukali się w niej tematu bitcoina. Co Donald Trump sądzi o bitcoinie i jakie działania podejmował w jego sprawie?"

 • Górnicy Ethereum spamują sieć małymi transferami, dlaczego⁉ https://bit.ly/3ga59RJ
  ,,Tylko jednego dnia zrealizowano ponad milion transakcji. Dlaczego i w jakim celu tak się dzieje? Dzienny wolumen transakcji Ethereum przekroczył 1 milion transakcji. To najwyższy wymiar, którego nie widzieliśmy od początku 2018 roku:"

 • Negatywny reportaż Superwizjera o BitBay https://bit.ly/2Zgpfm
  ,,BitBay to największa giełda kryptowalut w Polsce. Oficjalnie jej prezesem jest 32-letni Sylwester Suszek, ale wśród głównych udziałowców i wspólników znajdują się ludzie z bogatą przeszłością kryminalną i wyrokami. Reportaż "Superwizjera" TVN o BitBay"

 • Sylwester Suszek (BitBay) komentuje materiał „Superwizjera” TVN https://bit.ly/31tkecP
  ,,Odnosząc się do materiału „Superwizjera”, który został opublikowany na antenie TVN24, a który dot. działalności giełdy BitBay, komentarz samego Sylwestra Suszka."

JPK Traders szuka osób gotowych podjąć współpracę

W imieniu własnym i naszych Partnerów poszukujemy osoby / firm gotowych do zaangażowania się finansowego w przygotowywany projekt Kryptowalutowej Platformy Pożyczkowej. Więcej informacji pod [email protected] w terminie do 01.07.2020. włącznie.

Nasza analiza pozostaje dalej aktualna! Sprawdź!

Więcej na https://jpktraders.pl/analizy.html#!/posts/Cyfrowe-Euro-PayPal-Donald-Trump-ogromny-wolumen-na-Ethereum-atak-na-BitBay/320

Wsparcie
Działamy non-profit i za nasze analizy/artytkuły nie pobieramy opłat jeżeli uważasz, że warto wesprzeć nasz wysiłek możesz jeszcze bardziej zmotywować nas podziękowaniami ❤️

Coin Marketplace

STEEM 0.19
TRX 0.03
JST 0.027
TRX 0.03
STEEM 0.19
JST 0.027
SBD 3.34