📰 Bitcoin szósty, Defi rośnie, energia jądrowa i..

in #bitcoin6 months ago

podsumowanie wiadomosci  6 wrzesnia.png

Kolejny tydzień za nami, a to oznacza że mamy dla was listę najważniejszych wiadomości

📌 Bitcoin: szósta „waluta” świata https://bit.ly/2Dx8cFI
Przy obecnej kapitalizacji rynkowej bitcoin jako waluta ma podaż wartą więcej niż ponad 170 różnych walut fiducjarnych razem wziętych. Od czasu powstania nieco ponad dziesięć lat temu Bitcoin (BTC) odnotował wzrost ceny praktycznie z zera do obecnej wartości ponad 11300 USD.

📌 Tether przenosi 50 mln USDT do blockchaina EOS https://bit.ly/2F798RQ
Tether, emitent najpopularniejszego stablecoina, przeniósł kolejne USDT do blockchaina EOS.IO. To już trzeci raz w ciągu ostatniego tygodnia, jednak za każdym razem rośnie ilość przeniesionych coinów.

📌 Rosyjskie Ministerstwo Finansów modyfikuje pierwotne prawa o kryptowalutach https://bit.ly/2DD5NJQ
Rosyjskie władze zaproponowały serię poprawek w pierwszym krajowym prawie dotyczącym regulacji kryptowalut, które w szczególności zakazuje otrzymywania z tego tytułu nagród.

📌 Ekspansja #Binance w Wielkiej Brytanii https://bit.ly/2QZrLtt
Największa na świecie giełda kryptowalut, Binance, skierowała do pasażerów komunikacji miejskiej Londynu nowe reklamy z bitcoinem..

📌 Bitcoin na DeFi”. W tym roku do Ethereum trafiło już ponad 500 mln USD w BTC https://bit.ly/335dJMn
Badania opublikowane przez firmę Messari pokazują, że bitcoiny o wartości przekraczającej pół miliarda dolarów zostały w tym roku wysłane do Ethereum. Na ten moment to 0,3% całkowitej podaży BTC. Powodem takiego stanu rzeczy ma być tegoroczny wzrost sektora zdecentralizowanych finansów (DeFi).

📌 Bitcoin i energia jądrowa? Nuclearis wykorzysta rozwiązanie oparte na RSK w śledzeniu łańcucha dostaw https://bit.ly/355NzMm
RSK, platforma inteligentnych kontraktów opracowana na Bitcoinie i zabezpieczona przez jego wydobywanie, jest obecnie wykorzystywana do śledzenia dokumentacji związanej z elektrownią jądrową. Nuclearis, firma zajmująca się inżynierią i produkcją jądrową potwierdziła, że ​​z powodzeniem wdrożyła rozwiązanie do przesyłania i uwierzytelniania dokumentów u pierwszego ze swoich dostawców. Rozwiązanie zostało zbudowane przez Nuclearis we współpracy z IOVlabs, firmą obsługującą RSK i jej Infrastructure Framework (RIF).

📌 Z 4000 USD do 1 USD w 5 minut | Ten Hotdog był nieświeży https://bit.ly/3bALARw
Jeden z ostatnich projektów DeFi o nazwie Hotdog spalił się na dobre – kilka godzin po uruchomieniu.

Nasza analiza pozostaje dalej aktualna! Sprawdź!

Więcej na https://jpktraders.pl/defi-energia-bitcoin/

Wsparcie
Działamy non-profit i za nasze analizy/artytkuły nie pobieramy opłat jeżeli uważasz, że warto wesprzeć nasz wysiłek możesz jeszcze bardziej zmotywować nas podziękowaniami ❤️