📰 Cyfrowy dolar, cyfrowa waluta Korei Płd, trudność wydobycia Bitcoina odnotowuje wielki skok

in #bitcoin5 months ago (edited)

newsy n1jpk.png

Kolejny tydzień za nami, a to oznacza że mamy dla was listę najważniejszych wiadomości

 • Trudność wydobycia Bitcoina notuje najwyższą, dodatnią korektę od stycznia 2018 https://bit.ly/37OlGYi
  ,,Trudność wydobycia bitcoina to wskaźnik łatwości, dzięki której górnicy mogą tworzyć nowe bloki transakcji w sieci. W dniu wczorajszym wzrosła ona o prawie 15%. Ten skok reprezentuje największy tego typu ruch w górę od stycznia 2018 r.!"
 • Jerome Powell: prywatne firmy nie stworzą cyfrowego dolara https://bit.ly/314cXAc
  ,,Podmioty prywatne nie będą projektować cyfrowej waluty banku centralnego. To zdanie szefa Fedu. Jerome Powell w końcu wypowiedział się nt. zdigitalizowanego dolara."
 • Korea Południowa analizuje skutki wprowadzenia CBDC https://bit.ly/3fWl7yP
  ,,W raporcie „UK Payment Methods” z 2016 r. sugerowano, że w 2020 r. Korea Płd. całkowicie wyeliminuje u siebie gotówkę. Dziś okazuje się, że Bank Korei skontaktował się z sześcioma ekspertami, którzy mają pomóc mu ocenić możliwe problemy prawne związane z uruchomieniem cyfrowej waluty banku centralnego (CBDC)."

 • iVoting: projekt został przetestowany na żywym organizmie https://bit.ly/3enzMlY
  ,,iVoting to polski projekt z rynku blockchaina. W skrócie: jednym z najważniejszych narzędzi startupu jest to służące do głosowania za pomocą blockchaina. Teraz udało się je przetestować w realnych warunkach."

 • Ethereum ma niższą podaż, niż pierwotnie planowano https://bit.ly/37Oxwlf
  ,,Fundamentem BTC jest jego ograniczona podaż. To ona sprawia, że wielu inwestorów uważa, że kryptowaluta jest cyfrowym złotem. Z kolei w przypadku XRP Ripple ten czynnik budzi od dawna pewne kontrowersje. Podobnie – choć nie na taką skalę – sprawy mają się w kwestii Ethereum i Etheru. Vitalik Buterin napisał jednak wczoraj na Twitterze, że podaż Etheru (ETH) jest aż o ok. 40 milionów mniejsza niż szacowano w białej księdze projektu kilka lat temu. Uważa, że ​​obala to teorię, że Ethereum rządzą „inflacyjni technokraci”."

✅ JPK Traders szuka osób gotowych podjąć współpracę

W imieniu własnym i naszych Partnerów poszukujemy osoby / firm gotowych do zaangażowania się finansowego w przygotowywany projekt Kryptowalutowej Platformy Pożyczkowej. Więcej informacji pod [email protected] w terminie do 01.07.2020. włącznie.

✅ Nasza analiza pozostaje dalej aktualna! Sprawdź!

✅ Więcej na https://jpktraders.pl/analizy.html#!/posts/-Cyfrowy-dolar-cyfrowa-waluta-Korei-Pd-trudno-wydobycia-Bitcoina-ronie/319

Wsparcie
Działamy non-profit i za nasze analizy/artytkuły nie pobieramy opłat jeżeli uważasz, że warto wesprzeć nasz wysiłek możesz jeszcze bardziej zmotywować nas podziękowaniami ❤️

Coin Marketplace

STEEM 0.17
TRX 0.03
JST 0.021
BTC 16980.17
ETH 513.51
SBD 1.13