Bedava bitcoin nasıl kazanılır ?

image.png

Dijital para ya da kripto para dünyasına ilk girişim bedava bitcoin kazanma ile oldu. Aslında telegram grupları sohbetlerinde insanlarla konustuğumda çok kişi bu yolla kriptopara dünyasına girmiş. Böyle böyle bitcoin cüzdanı açma, blockchain nedir gibi konulara vakıf olduk. İlk zamanlar tabi faucet ler falan baya her yere girerdik. 3 sene sonunda girdiğim tek site kaldı. Freebitcoin sitesi hala her saat başı sadece 5 saniyemi ayırıp kazandığım site konumunda. Daha sonraları bu siteye bir çok süper özellik de eklendi.

Freebitcoin sitesinde tek yaptığınız saat başı girmek ve açılan roll butonuna tıklamak. 10.000 rakamı gelirse 200 $ kazanıyorsunuz, ama boş yok tabi en az kazandığınız standart miktar var. Referall bölümünde ref linkinizi arkadaşlarınızla paylaşırsanız %50 ref geliriniz oluyor ve süper kazanıyorsunuz. Kafanıza bu site öder mi falan diye soru işaretleri olmasın. Ödeme garantili bitcoin veren site. 30.000 satoshi miktarı geçinde profilde withdraw adresinize gönderir. Ben oraya binance bitcoin altcoin borsası bitcoin deposit yani yatırma adresini girdim ve otomatik olarak her hafta pazar günü oraya gönderiyor.

En süper özelliği de lottery kısmı. Her saat başı bitcoin yanında 2 de bilet veriyor ve her hafta 3000 dolarlık çekilişe katılıyorsunuz.

En üstteki resimde göreceğiniz Lambo çekilişi var. Tam 200 k dolar. Size çıkar ise anında hesabınızda 200 bin dolarlık bitcoin olacak. 1 bilet 20 k satoshi.

Freebitcoin hemen tıkla gir ve bu muhteşem siteden mahrum kalma. Bitcoin kazandıran siteler içinde en iyisi. Bence tek.

Bahis özelliği de var. Her saat başı reward point de kazanıyorsun. 100 k olunca direkt bitcoine çevir. ya da hediye için biriktir.

Haydi hep beraber kazanalım.