Bithemoth Nedir?

in #bithemoth3 years ago

Bithemoth’e NİÇİN YATIRIM YAPILMALI?

Hepsi birlikte Blockchain Asset çözümüyiz.

Kalıcılık, uğraştığımız şeydir.

Hem kısa vadeli hatta uzun vadeli bir yatırım olarak yararlıdır.

Bithemoth değişimi 3 ana esas sütun kullanılarak meydana getirildi; Erişilebilirlik , Kullanılabilirlik ve Kârlılık .

Bithemoth Ulaşılabilirlik Nasıldır?

Önümüzdeki senelerde geleneksel fiat ekodüzeninden kriptosfere doğru büyük bir değişim olacağının altını çiziyoruz. Bithemoth, bu ilerlemeyi desteklemek ve bu geçiş devresininde kripto sanayisinde devrim yaratmak için sıfırdan tasarlandı. Biz gelişmenin liderleri olmaya eğilimliyiz ve bunu detaylı yollar ve akımlar vasıtasıyla ele alıyoruz. Ekibimiz, bu devrimci devrede mühim bir oyuncu olacağının bilincinde olarak, Bithemoth'un kripto sanayisinde tecrübesiz olanlar da dahil olmak suretiyle genel halk doğrulusunda kitlesel olarak benimsenmesi için erişilebilir olması gereklidir. Bunun için, sitemize yerleşik direkt olarak bağlantıdan kripto katagorilerine kadar kripto pazarına giriş basitliği sağlamak için detaylı vasıtaları birleşik ediyoruz. Hem de, halkı kripto para birimi ile ilgili eğitmek için bir dizi video hazırlıyoruz. kullanımları, depolanması ve ilgi seviyesindeki başka bütün esas yönleri. Platformumuzu diğer bir değişimden daha çok zorlamak için, tuğla ve harç lokasyonları geliştirmeye yönelik planlar üstünde çalışıyoruz. Bu yerler direkt olarak platformumuzla bağlantılı olacak ve kripto para birimini halkı eğitirken Bithemoth'a yeni kullanıcılar çeken bir eğitim merkezi olarak hareket edecektir.

 

Bithemoth ve Kullanılabilirlik

Platformumuz, değişimin kullanıcı tecrübesini geliştirmeye adanmış çoğu yeni özellikten oluşmaktadır. Değişim devrimcimizin ardındaki teknoloji özellikleri değil, bunun yanı sıra kullanıcı arkadaşı olacak biçimde optimize edilecektir. Bu, kripto pazarına giren yeni fertleri desteklerken, en iyi kripto para birimi yatırımcılarının greksinimlerini karşılamak için geniş özellikler sunacaktır.

 

Bithemoth ve Karlılık

Sektördeki en düşük döviz kurlarından birtakımlarına sahip olmayı düşünmemize karşın, platformun bizi en kârlı kılacak başka çoğu tarafı var. Buna, platformun kar etmeni olacak mühim özellikler olan Marketplace, ICO Incubator, Entegre Donanım Cüzdanları ve Exchange Debit Kartları dahildir. Bu, BHM sahiplerimiz için kusursuz, başka borsalardan daha çok gerilmemize ve kendimizi piyasada uzun vadeli bir oyuncu olarak koordinatlandırmamıza imkan tanıyor. Basit bir değişimden fazlaca daha çok ilerlediğimizden bu yana bizi kusursuz bir yatırım yapan bu yengel olur.

 

YÜKSEK İADE İLE KISA SÜRELİ YATIRIM

Bithemoth yalnızca cazip bir uzun vadeli yatırım değildir, bunun yanı sıra saygın kısa vadeli kazanımlar elde etmek için akıllıca konumlandırılmıştır. Daha evvelki adımlarımızda bize destek veren yatırımcıları mükafatlendirmek için ön satış ve ICO'yu oluşturulardırdık. Satış evveli eli açıkçe fiyatlandırıldı ve bu adımlarda satın alınan fertler lehine çalışıyor. Bu, erken devre kısa vadeli yatırımcılar için harika bir haber, zira satış evveli BHM'de mühim geri dönüşler şarj edilebiliyor.

 

BHM HAKKINDA Genel Bilgiler

Tomurcuklanan girişimcilerin ve deneyimli yatırımcıların bir karışımı doğrulusunda yaratılan Bithemoth, ekibinin tecrübesini, kripto para birimlerinin nasıl prosedür göreceğini titizlaştıracak, tümşeyleri içine alan bir kripto değişimi meydana getirmek için birleştirir. Platformumuz, kendisini sahip olunan borsalardan ayırt etmek ve kripto sektöründe kendini pekiştirmek için çoğu yeni özellik içerecektir. Ekibimizin detaylılığıni kullanarak, yalnızca geleneksel hisse yıldi yatırımcılarının greksinimlerini karşılamakla kalmayacak, bunun yanı sıra teknoloji konusu ile ilgili bilgi sahibi olmayan kişilerin bile ticarete başlamasını olası kılacak prosesi kolaylaştıracak kuvvetli ve kuvvetli bir değişim yaratıyoruz.

Bithemoth YOL HARİTASI

Eylül 2017

Proje Vizyonu

Ekim 2017

Takım Yaratma

Aralık 2017

Geliştirme Başkanları

Q3 2018

Ön satış

ICO

Beta Lansmanı

Q4 2018

Mobil Uygulama Lansmanı

Patent ve Ürün Ruhsatı

Tahmini Q1 2019

Piyasa yeri programı

Tahmini Q4 2019

Donanım Cüzdan Entegrasyonu

Tahmini Q4 2019

Tuğla ve harç depoları

KOMPLE SIK BREAKDOWN

 

VAKFI EKİBİ

ADAM-BAREK: CEO ve Kurucu Ortak

LUQMAAN-MOOLLA: COO ve Kurucu Ortak

  1. MOHAMED CISCO: CFO ve Kurucu Ortak
SIDDIQ-MOOLLA: CIO ve Kurucu Ortak

DR.-KEVIN-LAI: İşletme Direktörü

BRIAN-JUNG: Topluluk Direktörü

MICHOLAS SAMOONDAR: Piyasalama Ortaklıkları Direktörü

HEMANT-SUD: Piyasalama Eksperi

RUIHE-RIN: Yazılım Araştırması

DANIELA GAVIRIA: Yatırımcı İlişkileri

AZHAR: Yasal

 

GELİŞTİRME TAKIMI

ERIC-ALLEN: Baş Koordinatörü

MUHAMMED-NAGY: Kurşun Yazılım Mühendisi

LINKON ISLAM: Kurşun Ön Uç Geliştirici

ALY-KAFOURY: Yazılım Mühendisi

MOHAMED-ZAIN: Kıdemli Yazılım Mühendisi

JOSHUA-WAISWA: Yazılım Mühendisi

MURAMOTO-HANAKO: Kıdemli Ön Uç Geliştirici

MING-LI: Kıdemli Yazılım Mühendisi

ZHANG-YUE: Kıdemli Yazılım Mühendisi

 

Daha Fazla Bilgi Tıklayın Link Bellow:

Web sitesi: https://bithemoth.com/

Teknik İnceleme: https://bithemoth.com/whitepaper.php

ANN Konu: https://bitcointalk.org/index.php?topic=3311741.0

Telegram: https://t.me/bithemoth

Facebook: https://www.facebook.com/bithemoth/

Twitter: https://twitter.com/bithemoth?lang=en

My bitcointalk profil: https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=1252266

BitcoinTalk Username: akiko6823

Bugün kü #Bithemoth ico tanıtım yazısının sonuna gelirken yazımı sabırla ve dikkatle okuduğunuz için hepinize teşekkür eder, bir sonra ki yeni ico tanıtımında buluşmak dileğiyle. Hoşçakalın, sağlıcakla kalın…

Coin Marketplace

STEEM 0.52
TRX 0.09
JST 0.072
BTC 50504.80
ETH 4439.36
BNB 607.76
SBD 6.32