BLINKED nedir?

in #blinked3 years ago

BLINKED nedir?

Bir Göz Kırpma, herhangi bir kullanıcı doğrulusunda oluşturular bir tavsiyedir. Bir şahıs, ürün, yer, vaka, servis, teknoloji ya da diğer bir tavsiye gibi herhangi bir şey olabilir. Arkadaşlar doğrulusunda oluşturular yanıp sönmeler Feed'de görünür ve yanlara kaydırılarak görüntülenebilir. Bütün kullanıcılar doğrulusunda oluşturular yanıp sönmeler Discover'ta görüntülenebilir. Herhangi bir kullanıcı diğer bir kullanıcı doğrulusunda oluşturular bir Göz Kırpmayı beğenebilir ya da yorum yapılabilir. Kötü bir oyuncu doğrulusunda oluşturular bir Göz Kırpma ya da yorum, bir Blinked yöneticisi doğrulusunda işaretlenebilir ve cezalandırılabilir. Her Blink, yalnızca Blink'in ismini girerek adresi, tavsiye edilen görüntüleri, linkleri ve başka verileri kendiliğinden çekmek için Blinked teknolojisini kullanan fazlası ekranın alt yönündeki Blinked sembolsini kullanarak oluşturulur. Kullanıcılar Blink’e yorum yapmalı ve sunmalıdır. Göz Kırpması meydana getirmek için birkaç saniyeden daha düşük sürüyor (ve başka sıklıkla sarfedilen sosyal medya platformlarına yayınlamaktan daha düşük vakit gerekmiyor.

 

Yeni Kripto-Onboarding

Uygulamayı girdikten sonra kullanıcılar giriş yapılabilir (sahip olunan kullanıcılar) veya kayıt olabilir (yeni kullanıcılar). Yeni üyeler evvel bir cep telefonu numarası girebilir, sonrası başka kullanıcıları takip edebilirler (aile, dostlarının adres defterinde ve bunun dışında Blinked çarpıcıleri ya da Yayınları). Kullanıcıları takip etmeyi seçtikten sonra, yeni Blinked platformu, BLKD ve onların Blinked cüzdanını aktaran kısa ve isteğe bağlı bir onboarding videosu sunulacak. Öğretim videosunu görüntüledikten sonra, Blinked cüzdanlarını bir Google authentbuluşor koduyla kurma opsiyonuna sahip olacaklar. Bir cüzdanı kurduktan sonra, bu kısa yazının “Token Utility” alanında ifade edildiği gibi, BLKD ile ilgili derin bir açıklama ile bir son kısa video izlemeyi tercih edeceklerdir. Kullanıcılar Blinked programında kurulduktan sonra, iletişimde bulunabilirler

YENİ BLINKED PLATFORM

Göz Kırpmayan Besleme) Göz Kırpan Beslemeli Kullanıcılar, göz kırpma programında soldan sağa kaydırarak, dostlarınız, çarpıcıleriniz, eksprlerinız ya da yayınlarınız dahil olmak suretiyle takip etmeyi seçtikleri kullanıcılar doğrulusunda oluşturular Göz Kırpılmış Beslemedeki her bir Blink'i görüntüleyebilir.

Keşfedin

Herhangi bir kullanıcı diğer yeni kullanıcılar, Blinks, çarpıcı şahıslar ya da yayınlar bulabilir ve şunları Discover'ta izlemeyi tercih edebilir. Bütün kategorik olarak görüntüleri göstermekiçin bir geçiş kullanmak mümkün ve daha tariflı bir arama için bir metin kısmı kullanmak mümkün.

Harita / Yakınım

Herhangi bir kullanıcı bir harita üstünde yakın dostlarınız doğrulusunda oluşturular tavsiyeleri görüntüleyebilir ve harita veya liste manzarasınü seçebilir. Filtreleri, neticeleri kategorik olarak (Yiyecek ve İçecek ya da Alışveriş) görmek için kullanmak mümkün.

Profil

Kullanıcı profilleri, programın sağ üst köşesine dokunarak kullanmak mümkün. Profil görüntüleri ve ayarları değiştirilebilir. Kullanıcılar bunun dışında bugüne kadar gerçekleştirdikleri tavsiyeleri de görebilirler. Şehir ya da kategoriye göre tavsiyeleri görmek için kategorik olarak filtreleyin. Diğer kullanıcıların profilleri,

programda görüntülenen her kısımda adlarına ya da resmine dokunarak kullanmak mümkün .

Sor

Kullanıcılar tavsiye için dostlar “Sor” olabilir. Ask yalnızca beslemede görünür duruma gelir. Bir kullanıcıyı takip eden herkes cevap verebilir. Göz Kırpılmış

Arcade

Kullanıcılar, Blinked Gold (BGZD) değiştirebilir. Blinked Arcade'deki mükafatler için.

Cüzdan

Kullanıcılar, BLKD tokenunun ve BLKD Gold'un toplamlarını görebilir.

 

 

BLINKED TOKEN'İN GİRİŞ Göz kırpması

Token adı altında bir token planlama ve yardımcı token satışı yürütmektedir

. Bu beyaz kağıtta duyurulduğı gibi, Blinked tokenu, reklam ve mükafat ürünü olarak hizmet vermek üzere geliştirilmiş Blinked platformunda kullanım içindir. Bir reklamveren, işletme ya da kullanıcı, Blinked tokenu satın alır, performans tokenu için değiştirir, Blinked Gold ve platformda kazanmak için kullanır ya da dijital reklam içeriğiyle iletişimde bulunmak için son kullanıcıya verir. Göz Kırpılmış belirtecinin diğer bir tüketimi yoktur.

Blockchain, dağıtımı oluşturular program program platformunda,

Çevrimiçi görünümlü reklamcılıkta ve araştırmalarda şeffaflık ve doğruluğunu sağlama problemlerinin ele alınması. Mevcut kilitlenmeyen zincir çözümleri, itimat edilir bir kaynak sunmuyor. Blockchain doğrulusunda sunulan natural şeffaflık, kişilerin Yelp ve Facebook gibi çözümlerle yaşadığı endişeleri ele alacaktır. BLKD tokenu ve BGZD, kullanıcılar, işletmeler ve reklamverenler için oldukça önemlidir.

 

TOKEN EKONOMİK MODELİ VE STABİLİZASYONU

Bu belge sadece direkt olarak Blinked ile ilişkiye geride bıraktığımız şahıslara yöneliktir ve herhangi bir dijital zenginliği satın alabilmek için bir öneri ya da bir öneri sunması değildir. Gizli ve imtiyazlı veriler içerir. Bu belgeyi hata sonucu aldıysanız, lütfen göndereni verilendirin ve bu dosyayı silin.

Göz Kırpılmış token, sayısal değeri Blinked ağındaki tüketiminden gelen bir yardımcı belirteçtir. Yanıp sönen token sahipleri, kullanıcıları, reklamverenleri, markaları, işletmeleri ve ulusal şeklinde değıtılmış bir satış ekibini ve bağımsız olarak işletilen dengeleme fonunu içerir.

Yanıp Sönme Kullanıcılar, reklamverenlerle ya da başka kullanıcılarla iletişimde bulunarak Blinked Gold'u edinir. Yanıp Sönen Altın, Blinked arcade ile mal ya da hizmet satın alabilmek için harcanan ya da Blinked ağında (başka kullananlara alan okumak ya da oyun oynamak gibi) eskiden belirlenmiş bir miktarda (ve daha sonra fiat para birimine dönüştürülür) yine Blinked tokenuna dönüştürülebilir. Göz Kırpılmış ağ, Blinked kullanıcılarını reklamverenler ve başka kullanıcılarla daha aktif bir biçimde dikkatlenmeye teşvik eder. Kullanıcılar, iletişim seviyelerine göre değişik katmanlarda katagorileştirilir: derli toplu kullanıcılar, en önemli kullanıcılar, eksper kullanıcılar, ana kullanıcılar, büyükelçi kullanıcıları ve premium kullanıcılar.

Reklamverenler, markalar ve işyerleri, Blinked ağını kullanan müşterileri açıklamak ve satın alabilmek ve tüketici seçimlerini daha iyi kavramak için Blinked token satın aldı. Göz Kırpılmış ağa yatırılan bir Gözlü belirteç, Blinked Gold isimli krediye dönüştürülür. Bu krediler, reklamları (gösterim afişleri ya da videolar gibi) satabilecek, sadakat uygulamalarını, tavsiyeleri ya da ihtiyaçlarına uyan başka promosyonları satın alabilir

. Blinked tokenu, reklamverenler için değişik piyasalama stratejileri gerçekleştiren elastik bir vasıtatır.

Yerel Reklam Satış Yöneticileri, Blinked'de ulusal ya da yerel hizmetlerinin reklamını gerçekleştirmek isteyen alakalı işletmeler adına Blinked tokenu alan kullanıcılardır. LASA'lar ilk evvel kendi topraklarını, kendi topraklarına sahip olabilecekleri bir kent olan LASA olarak hüküm sürmek mecburiyetindedır. LASA pozisyonları, nüfus ve coğrafi bölgeye göre tahsis edilecek ve LASA performansına dayalı olarak, yalnızca kendi gözbebeği olan platform doğrulusunda yönetilen, promotable ya da demonte edilebilir. LASA'lar, herhangi bir satış ekibinin, Blinked platformunun kendisinin yönetişiminin dikte ettiği komisyonlar kazanacaktır.

TOKEN EKONOMİK MODELİ

Bu belge sadece direkt olarak Blinked ile ilişkiye geride bıraktığımız şahıslara yöneliktir ve herhangi bir dijital zenginliği satın alabilmek için bir öneri ya da bir öneri sunması değildir. Gizli ve imtiyazlı veriler içerir. Bu belgeyi hata sonucu aldıysanız, lütfen göndereni verilendirin ve bu dosyayı silin.

Sabitleme fonu, Blinked tokenunun

kısa vadeli döviz kuru dalgalanmalarını fiat para birimine

indirgemek ve Blinked (BLKD) tokeninin bir yarar belirteci olarak kullanılmasını sağlamak için , Blinked platformunun kendisi doğrulusunda algoritmik olarak dijital olarak çalıştırılmaktadır . İstikrar fonu, bu

dalgalanmaları, değerdeki büyük dalgalanmaları en aza indirmeyi hedefleyen, açık bir biçimde kaydedilmiş para siyasetlarını döneme sokarak engel olur . Bu kurallar

Herhangi bir belirli pazar

katılımcısına yarar dayanıklıayacakları için doğrultusız ve şeffaf olmaları hedeflenmiştır . Tam bir matematiksel algoritma belirlenecek olsa da, esas prensip

Blinked token isteğinin büyüdüğü vakit döneme girer, stabilizasyon mekanizması ise Blinked sistem prosedürlerinde ufak ücretlerle genişler. Mevsimsel döngüler ya da bir ani spekülatif hücum sebebiyle Blinked token isteğinde bir düşüş varsa, stabilizasyon algoritması, isteğin canlandırılması ve göreceli fiyatını güvenliğini sağlamak için Blinked token alımlarını tetikleyecektir. Stabilizasyon düzeneğinin bilgisayarlı bir programı, yasadışı kazanç elde etmek için parayı kullanma teşebbüslerini belirleyerek ve engel olarak düzenin elastikliğini çoğaltır.

Ağ kullanıcıları ve reklamverenler arasındaki iletişim, "fiyat keşfine" neden olabilir; bu halde,

reklamverenler,

kullanıcıların kabullenmek istedikleri en düşük fiyata göz açıp kapamayan kullanıcılar için çekici duruma getirme konusu ile ilgili bir teşvike sahiptir . Reklamverenlerin arz ve isteklerinin karşılanması ve alınması, sistemdeki simgelerin akışına denge sağlar. Kullanıcı promosyonlarının birimleri, reklam tanıtım çeşidine bağlı olarak değişik değerlere sahip olabileceğinden, Blinked tokenunun sayısal değeri, şartlara bağlı şeklinde delgalanma gösterebilir. Belirli bir prosedürde belirli bir prosedür için akıllı sözleşmenin bu denge fiyatı, alttakiler dahil çoğu şeyin bir ürünü olacaktır:

Reklamverenin bütçesi ve kullanıcı başına rezerv maliyeti, alıcının mükafatleri kabul etme talebi, reklamı oluşturular ürün ya da hizmet için ne kadar talep, belirli bir vakitte ağda kaç adet aktif kullanıcı var. Ödüllerin ne için kullanıldığı, reklâmın kim doğrulusunda talep edildiği ve piyasadaki genel duyarlılık.

 

TOKEN EKONOMİK MODELİ

Bu belge sadece direkt olarak Blinked ile ilişkiye geride bıraktığımız şahıslara yöneliktir ve herhangi bir dijital zenginliği satın alabilmek için bir öneri ya da bir öneri sunması değildir. Gizli ve imtiyazlı veriler içerir. Bu belgeyi hata sonucu aldıysanız, lütfen göndereni verilendirin ve bu dosyayı silin.

Blinked tokenunun temini, sayısal değerindeki devamlılıklı büyümeyi gerçekleştirmeyi hedefleyen alttaki ekonomik kurallar doğrulusunda yönlendirilir. Tokenun satışı esnasında, Blinked tokenunun kaynağı, eskiden tespit edilen 1 milyar orana kadar sabitlenmiştir. Herhangi bir yeni Blinked tokenu, maddi overhang (verdiği toplam tokenlar ve aktif sirkülasyondaki simgeler arasındaki fark) tükenmedikçe verilmeyecektir. Bu gerçekleştikten sonra, yeni Blinked tokenu arzı, alttaki başlıklara bağlı olarak, apaçık bir biçimde artar (yani, yeni tokenlara olan isteği aşmayan sınırlı bir oranda):

Gelir sınırı

Tokenların büyüme seviyesi, reklam geliri yükselişinı aşmamalıdır. x%.

Enflasyon kapağı

Tokenların büyüme seviyesi pasif BG kredilerindeki büyümeyi (yani, hiçbir vakit kullanılmayan BG kredileri) + içsel olarak +% K harcanan BG kredilerinin büyümesini aşmamalıdır. Bu kurallar, Göz Kırpılmış belirtecin tedarİkinin genişlemesini sağlar ve belirtecin sayısal değerinin aşınmasına yol açmadan ek gelirler yaratan ılımlı bir enflasyon seviyesine izin sunar.

BLINKED İletişim Bilgileri;

Whitepaper: https://static1.squarespace.com/static/5aa115bf7e3c3ae292046820/t/5b6ed2ea575d1febd1f16862/1533989631460/BlinkedWhitePaper-FinalAugust2018.pdf

Twitter: https://twitter.com/blinked_app

Facebook: https://www.facebook.com/BlinkedApp/

Telegram: https://t.me/Blinked_App

My bitcointalk profil: https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=1252266

BitcoinTalk Username: akiko6823

Bugün kü #BLINKED ico tanıtım yazısının sonuna gelirken yazımı sabırla ve dikkatle okuduğunuz için hepinize teşekkür eder, bir sonra ki yeni ico tanıtımında buluşmak dileğiyle. Hoşçakalın, sağlıcakla kalın…

Coin Marketplace

STEEM 0.67
TRX 0.10
JST 0.076
BTC 57716.52
ETH 4686.99
BNB 644.87
SBD 7.27