Altının Blokzincir Hali: Digital Gold

in #btc9 months ago (edited)

1_VpnggbhGgEOONuEtn0A8Pg.png

Yatırım uğruna modern zamanlarda altın alımı. Forex piyasasında altının en önemli işlevlerinden biri, aktif olarak işlem görmenin yanı sıra bir varlık deposu olarak hizmet etmektir. Bu, ABD dolarında olduğu gibi, teklif para biriminin gücü zayıfladığında altının değerindeki değerlenmeyle kolayca görülebilir. Bu zenginlik deposu ve göreceli fiyat istikrarı, fiyatlardaki yüksek dalgalanmaya duyarlı kripto para piyasasına kolayca hizmet edebilir.

Altın, hem yatırımcılar hem de tüketiciler için her zaman aranan bir varlık olmuştur; yatırımcılar için - zaman içinde yatırımlarını büyütmek ve tüketiciler için bir zenginlik deposu olarak hizmet etmek için bir araç sağlar, ancak arabalardan kol saatlerine, mücevherlere ve diğer Veblen ürünlerine kadar lüks ürünler yapmak için en iyi malzemelerden birini sağlar. Bunlar, değerli metale olan talebi daha da artırmaya hizmet etti.

Digital Gold projesi, Blockchain teknolojisi ile fiziksel altının mükemmel birleşimidir. Proje birçok alanda deneyimli profesyonellerden oluşan bir ekip tarafından oluşturuldu: blockchain teknolojisi, ekonomi, finans, uluslararası işlemler, ...
Altına yatırım yapmaya gelince, yatırımcılar artık altın ETF'lerden altın hisse senetlerine ve hatta fiziksel altın satın almaya kadar birçok farklı seçeneğe sahip. Ama altının tam olarak amacı nedir? Yatırımcılar neden altın piyasasına yatırım yapmalı?
Son birkaç on yılda iki grup birbirine karşıt altın yatırımcısı yaratan işte bu iki sorudur. Bir grup, altının sadece eski bir kalıntı olduğunu, artık eskisi kadar güçlü olmadığını söyledi. Kağıt paranın en popüler olduğu modern bir ekonomik ortamda, gerçek şu ki altının tek faydası mücevher yapan malzemedir.

bqA9tjZHuvzfb9GH1evguMK5hvVsVSbh1pg5irJNYw9ysHHPxTEaxzVJT8kTdkpvWfj8hAQPQnweR1nmUw3Bq8at4md8jeGEXW1GxVm4rH39Uha7vZuSXpuQXNdyoFZXbe8W51dhvkZZZ3qZNo13uQdX6TfCcdmT9vuNqjsfqDiDc5HgfxCqi5uGdTU.png

Altının satın alınmasındaki verimsiz süreç, küçük sermayeli yatırımcıları cesaretlendirmez, altın piyasalarından aktif yatırımcıların büyük bir yüzdesini tamamen dışlar. Altını tüm yatırımcı kategorilerine sunmak için DIGITAL GOLD LTD tokeni - GOLD'u geliştirdi.

Digital Gold bir tür Cryptocurrency, Stablecoin'dir. Fiziksel altın ve blok zinciri teknolojisi birleştirildiğinde dijital altın oluşturulur. Bu, 1 dijital altının 1 gram fiziksel altına% 99.99 karşılık geleceği anlamına gelir. Ve daha spesifik olarak, bu miktardaki altın güvenli bir şekilde stokta saklanacaktır. Basitçe anlaşıldığında, fiziksel altın dijitalleştirilmiştir ve kodu DIGITAL GOLD'dur. Dijital altın, mevcut ekonomi için bir çözümdür, bu stabilcoin aracılığıyla birçok farklı amaç için kullanabilirsiniz: takas, satın alma / satma, saklama, .. Her sayıdaki dijital altın koduyla Sürüm, fiziksel altın miktarına benzer olacaktır. garantili. Dijital altının aradığınız Stablecoin olduğu söylenebilir, tamamen fiziksel altınla korunan bir kod, özellikle Cryptocurrency ekonomisinde mevcut ekonomideki istikrarsız fiyat dalgalanmalarına direnmenize yardımcı olan bir kahraman.

Peki bu projenin amacı nedir? DIGITAL GOLD ekibinin harika olduğunu düşünüyorum, çünkü fiziksel altınla ilgili birçok sorunu tanıyorlar:

Şu anda dünyanın birçok yerinde döviz, fiziki altın alım / satımı gerçekleşiyor ancak altın işlemlerinin sayısı arttıkça riskin de artacağını biliyorsunuz, burada söylemek istediğim risk şu: fiziki altın riski (kayıp, hasar ), özellikle kendi hayatınız için risk. Her yıl binlerce hırsızlık ve cinayet vakası altına karışıyor.
Şu anda, geleneksel altın ticareti sistemi, uzun zaman alan hantal evrak işleri nedeniyle giderek popülerliğini yitirmiştir.

1_NqR3YV4AAF1IwyAfhRzUNQ.png

GOLD, sahiplerine altın satın alma güvenliğini sağlarken, jetonların altının aksine yalnızca bir değer deposu olarak hizmet etmemesini sağlar. GOLD sahipleri, fiyat istikrarından, altının değerinin uzun vadeli değerlenmesinden rahatlıkla yararlanabileceği gibi, günlük harcamalar ve alımlar için token kullanımından da faydalanabilirler. GOLD kullanımının başlıca faydalarından bazıları şunlardır:
Sorunsuz, anonim ve anında altın satın alma: Sadece altın satın almak için uzun prosedürler ve aralıksız evrak işi günleri geride kaldı. Yatırımcılar, Bitcoin ve Ether gibi kripto para birimlerini kullanarak, GOLD aracılığıyla kolayca ve anında altın satın alabilirler. Bu, altın sahipliğini kolay ve anonim hale getirirken gereksiz üçüncü tarafları ortadan kaldırır.
Altının güvenli depolanması: Altına yatırım yapmak isteyen herhangi bir yatırımcının güvenliğini sağlamak için uygun depoya sahip olması gerekir. GOLD jeton sahiplerinin, fiziksel altının DIGITAL GOLD şirketinin kasasında güvenli bir şekilde saklanması ve her zaman varlık güvenliğinin sağlanması gibi konularda endişelenmesine gerek yoktur.

SONUÇ: Amaç ve DIGITAL GOLD proje platformu ile portföyünüzü, istikrarınızı,% 100 garantinizi tamamen genişletebilirsiniz, müşteri bilgileri gizli tutulur, altın malzeme ile desteklenir. Mevcut kripto para ekonomisinin belirsizliği içinde DIGITAL GOLD'un finansal yatırımcılar için akıllıca bir seçim olacağına inanıyorum.

Digital Gold Sosyal Medya

*Website : https://gold.storage/
*White paper: https://gold.storage/wp.pdf
*Twitter: https://twitter.com/gold_erc20
*Telegram: https://t.me/digitalgoldcoin
*Medium: https://medium.com/@digitalgoldcoin
*Btt Ann thread: https://bitcointalk.org/index.php?topic=5161544

My Btt profile link : https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=1750136
My Btt username brkttlv