Capverto Nedir?

in #capverto3 years ago

Size hoşgeldin arkadaşlarım. Yazmamak için özür dilemek istiyorum. Ve bugün size çok umut vadeden bir proje sunmak istiyorum. Bu projenin iyi bir potansiyele sahip olduğuna inanıyorum. Yatırımcıların dikkat duyduğu ve bu projenin yakınında bir HYIP bulunduğu görülüyor. Ve bu nedenden dolayı Exchange'in davetiyesı, elastik bir piyasada çalışan merkezi olmayan bir dijital para birimidir. Para birimi, kripto para biriminin ana üstünlüklerinı, bankacılık dışı büyük fazlalığın greksinimlerini direkt olarak karşılayan bir dizaynla genişletiyor. Para birimi, süratli ve iyi geliştirilmiş bir internet sitesine girerken kullanışlı bir ön ödemeli karttan meydana gelen kapsamlı bir bankacılık tecrübesi verir.

Değişim alttakileri verir:

  • Ön ödemeli kart uygulaması
  • Güvenli borç verme ve borç alma P2P
  • Kopyala ticaret platformu
  • Kripto para birimi sigortası
  • Genişletilebilir akıllı sözleşmeler
  • Capverto garanti uyuşması
Capverto, kullanıcıların, fertsel ya da kurumsal kullananlara imkan tanıyan blok zincir programlarını meydana getirmek için kullanabileceği açık kaynak kodlu genişletilebilir bir çerçeve olarak çalışır özel blok zinciri.

 

Ön ödemeli kart uygulaması Ön

ödemeli uygulamalara gelince, Capverto para ile kripto para birimi arasında bir bağlantı vazifiyeti gören ön ödemeli kartlar geliştirir. Mesela, ön ödemeli bir kartınız varsa, satın alınan kartın civarına eşit sayıda CAP tokenu alacaksınız; bu kart baz mavi kart için 100'de başlıyor.

 

Capverto kartınızı mağaza içi ve online satın alımlar için kullanabilmeniz mümkün. Kartta alış veriş yaptığınızda, her bir prosedürün yüzde 2'sine kadarı CAP'ye tekrardan yatırım yapılır ve sonuç olarak tokenun sayısal değerini tesirler. Buna ek olarak, bağlı satıcılardan direkt olarak indirimler gerçekleştiren tam ölçekli bir mükafat sistemi bulunmaktadır.

 

Güvenli borç verme ve borç alma P2P

Değişim Capverto, güvenilir ve rahat bir transfer P2P sağlar. Kripto-para birimini tutmak ve bunun takdir edileceğini ummak yerine, paranın sahipleri kalan varlık sayısal değerinin yarısına kadarını sağlayabilir ve faizini alabilirler. Yıllık faiz seviyesi henüz yüzde 8, kredi verenlerin hemen alabileceği bir oran. Aynı vakitte, borçlular geleneksel finansal kurumlara bağımlı olmamaktan faydalanabilirler.

 

Ticaret platformunu kopyala

Capverto ile kullanıcılar, diğerlerinın ticaret ve portföylerini basitçe takip edebilir ve kopyalayabilirler. Kopya ticareti, yeni kullananlara, CAP tokenunun sayısal değerini tesirlemenin yanı sıra başlamak için basit bir yol sağlar. Bu makalede çok daha çok, zira platformda kazanılan karın yüzde 10'u, orijinal tüccar ve sermaye Capverto arasında ayarlanabilir. Kesinti ve paylaşım kendiliğinden gerçekleşir ve daha sonra değişim CAP içerisindeki payını tekrardan yatırır.

 

Cryptocurrency Insurance

Platformdaki benzersiz bir özellik olan cryptocurrency sigortası , kullananlara kıymetli varlıklarının hırsızlıktan korunmalarını sağlar. Bu ürün Tokyo'da değiştirilecek ünlü Mt Gox'a ilham kaynağı olmuştur. Capverto değişimi bu ürünü RiskPoint ile ortak olarak sunuyor.

 

Genişletilebilir akıllı sözleşmeler

Capverto, kullanıcıların özel programlar zincirleri meydana getirmek için kullanabilecekleri açık kaynaklı programlar ile altyapı sağlar. Özel zincirler meydana getirmek için akıllı sözleşmenizi nasıl kullanacağınızı öğrenebileceğiniz Github deponuzdan daha çok veri sağlayabilirsiniz.

Detaylı veri ve Sosyal Medya Araçları;

Web sitesi: https://capverto.com/landing/

Teknik doküman: https://capverto.com/landing#whitePaper

Facebook: https://www.facebook.com/capverto

Twitter: https://twitter.com/ capverto

Telegram: https://t.me/capverto

My bitcointalk profil: https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=1252266

BitcoinTalk Username: akiko6823

Bugün kü #Capverto ico tanıtım yazısının sonuna gelirken yazımı sabırla ve dikkatle okuduğunuz için hepinize teşekkür eder, bir sonra ki yeni ico tanıtımında buluşmak dileğiyle. Hoşçakalın, sağlıcakla kalın…

Coin Marketplace

STEEM 0.68
TRX 0.10
JST 0.076
BTC 58667.85
ETH 4730.20
BNB 647.42
SBD 7.30