ReFork ICO

in #ceskylast year (edited)

ReFork ICO

image.png
ReFork je česká firma založená Josefem Homolou, zabývající se výrobou jednorázového nádobí, které je ekologicky rozložitelné. Josef Homola je mimo jiné člověk, který spolu se svým otcem řídil výrobní společnost Rodinná společnost Plast-K s.r.o. Otec tuto společnost založil již v roce 1997. Zabývali se výrobou plastových dílů, kterých byl akutní nedostatek - drobné díly do oken nebo také kryty blinkru do automobilů. Později Josef Homola začal u svého otce nabírat zkušeností s výrobou a řízením podniku. Byl u zrodu jedné z prvních 3D tiskáren a rozšířil tak portfolium společnosti v té době o unikátní službu.

Společnost ReFork byla finalistou E.ON ENERGY GLOBE rewards 2019, kdy se do regionálního kola hlasovalo do 3.10.2019, a výsledky budou uvedeny na ČT1 12.října od 22:00.

Vize REFORK

Vizí společnosti REFORK je zlepšit ekologickou situaci na planetě výrobou v přírodě rozložitelných materiálů. Díky výrobě produktů nezatěžující přírodu chtějí výrazně zlepšit ekologickou situaci na planetě. Za tímto účelem by měla být vytvořena silná komunita lidí se stejným cílem a posláním.

ICO distribuce

Jak se k v současné době probíhá uzavřený předprodej tokenu EFK (název tokenu ReFork) pouze pro občany ČR. Později se spustí ICO pro ostatní národy. EFK by měl být v roce 2020 obchodovatelný na burze.
image.png

EFK TOKEN

POČET VYDANÝCH TOKENŮ: 4 000 000 000 EFK (konečný počet)
DISTRIBUCE: Držitelé 80% | Společnost 10% | Team & Advisors 6% | Bounty 4%

Všechny neprodané tokeny EFK budou po ICO spáleny. Celkový počet vydaných tokenů je definován na 4 miliardy. Mince budou distribuovány následujícím vzorcem: 80% obdrží přispěvatelé z ICO, přičemž maximum distribuovaných tokenů činí 3.2 miliardy, 10% náleží společnosti REFORK přičemž maximum distribuovaných činí 400 milionů EFK tokenů, 4% jsou určené na bounty program, přičemž maximum distribuovaných tokenů je 160mil. EFK tokenů, 6% zůstává Team & Advisors, přičemž maximum distribuovaných mincí činí 240 milionů EFK tokenů.

Na kolik vyjde 1 EFK token?
To zjistíte, až po přihlášení do jejich ICO programu. No ale jen pro zajímavost jedná se o cca 0,05$ za 1 EFK (pro ostatní národy, ne pro občany ČR), což si myslím je docela dost, ale člověk nikdy neví že ;-).


ONE PAGER česky
ONE PAGER english
WHITEPAPER česky
WHITEPAPER english
WEB česky
WEB english
Finalista E.ON ENERGY GLOBE

pro registraci můžete použít muj ref.link (pro samotnou registraci musíte mít nějakou osobu, která Vám dá ref. kód, bez něj nemůžete nic koupit)
https://member.refork.org/sign-up?ref=4KxNEudt

Obligátní poznámka na závěr: Tento článek neslouží jako investiční doporučení! Každý by si měl před jakoukoli investicí udělat svůj nezávislý průzkum. A zlaté pravidlo nakonec: Investujte vždy jen to, co můžete ztratit!

Sort:  

!BEER !trdo

Congratulations @xlisto, you are successfuly trended the post that shared by @besheda!
@besheda will receive 0.04260600 TRDO & @xlisto will get 0.02840400 TRDO curation in 3 Days from Post Created Date!

"Call TRDO, Your Comment Worth Something!"

To view or trade TRDO go to steem-engine.com
Join TRDO Discord Channel or Join TRDO Web SiteHey @besheda, here is a little bit of BEER for you. Enjoy it!

Congratulations @besheda, your post successfully recieved 0.042606 TRDO from below listed TRENDO callers:

@xlisto : 0.028404 TRDO


To view or trade TRDO go to steem-engine.com
Join TRDO Discord Channel or Join TRDO Web Site

Congratulations @besheda! You have completed the following achievement on the Steem blockchain and have been rewarded with new badge(s) :

You distributed more than 10000 upvotes. Your next target is to reach 11000 upvotes.

You can view your badges on your Steem Board and compare to others on the Steem Ranking
If you no longer want to receive notifications, reply to this comment with the word STOP

Vote for @Steemitboard as a witness to get one more award and increased upvotes!