COIN GID NEDİR?

in #coin3 years ago

Herkese merhaba, ben teşekkür ederim ve bu kez Diamonds ve Altın doğrulusunda kapsanan İlk Dünya Cryptocurrency gözden geçireceğiz GID COIN GID sikke İki kıymetli varlıklar doğrulusunda korunan milletlararası bir kripto sikke: altın ve elmas.

COIN GID NEDİR?

COIN GID madeni para GID İki kıymetli varlıklar doğrulusunda korunan milletlararası bir kripto paradır: altın ve elmas. Bu madalyon bir blok zinciri doğrulusunda aktive edilir ve destkatılır.

 

GID, ödemeler ve bir varlık olarak kullanılabilen bir hibrid tokenudur. Şirketin İsviçre'de bir merkez büroyu olacak. Bu, FINMA doğrulusunda tespit edilen tavsiyelere müsait olarak hareket edecektir.

 

GID Coin sayısal değeri parlatılmış elmkatiyenr ve altın çubuklarla kaplıdır. Dünyadaki en pahalı İki natural kaynak. Madencilerin ve yapımcıların, başlangıçtan itibaren daha düşük para kullandıklarını ve büyük kârlar elde etmelerini sağlayacak prosesleri tertipleyeceklerdir. GID COIN ÖZELLİKLERİ Akıllı token GID Tokenu, pazar fiyatlarının GID Coin akıllı tokenunun fiyatından sapma potansiyeline mevcut detaylı borsalarda prosedür görebilmektedir.

 

GID Coin akıllı tokenlarının dış dünyadaki fiyatları gözlemlemek için bir fonksiyonu olmadığından, Smart Token fiyatlarının parçalanması riski bulunmaktadır. GID Coins Gold & Diamonds'ın yatırımcılarına bir dizi üstünlük dayanıklıası için blok zinciri platformu GID Coin'in (DGP - Diamonds & Gold Platform) inşa edilmesi planlanıyor. Fakat, ilk adımda proje maliyetlerini düşürmek için GID tokenu, Ethereum'a (ERC-20) dayanacaktır. GID Coin, bir hibrit borç zenginliği (menkul değer) tokenudur.

GSYİH, bütün blockchain teknolojileri gibi, teşvik esaslı bir emniyet modeli kullanmaktadır. ROADMAP GID COIN ICO ICO lansmanında, GID Coin aşağı yukarı 20 $ karşılığında satılacak.

Fakat, döviz kurundaki değişimler sebebiyle fiyatlar kalabalığa göre değişebilir. Ön-ICO yatırımcıları, lansman evveli GIDE paralarını alacaklar.

Bu, şirket iyi altın çubukları ve elmkatiyenrı korurken GID sikkelerine dönüştürülebilir.

GIDE tokenları yeni blok zincirine yerleştirilecek ve 1: 1 oranında GID'ye dönüştürülecektir.

Token Bilgileri

Ticker: GID Türü: Cryptocurrency Emisyon Ek Tokenu: Para Birimi Alındı: ETH Toplam İkmal: 50,000,000 Satış Öncesi satış evveli başlangıç ​​tarihi: 01 Temmuz 2018 Satış evveli bitiş tarihi: 31 Temmuz 2018 Satış evveli belirteçler: 7.000.000 ICO Token Satışa başlama tarihi: 01 Sep 2018 ICO Bitiş tarihi: 30 Eyl 2018 ICO token arz: 15,000,000 Soft stamp: 40,000,000 USD (fiat) Hard cap size: 490,000,000 USD (fiat) Ülke: Singapur,% 30 Amerika Birleşik Devletleri Token Dağılımı - % 14 ICO - Stratejik yatırımcılar için% 5 ön-ICO - Kapalı tavsiye% 40 - 5 sene madencilik için ayrılmıştır% 10 vakit -% 1 grup ve danışman üyeleri - Ödül TEAM & DANIŞMA KURULU OLEG TKACHEV KURUCU VE Cryptoinvestor CEO'su. SIS Şirketler Grubu'nun kurucusu, Gelox Gems LLC'nin Kurucusu ve CEO'su, ICO deethermo'nun Kurucu Ortak ve CIO'su.

COIN GID TAKIM ELEMANLARI

Botswana'daki bir madencilik şirketinin kurucularından biri. Mezun güzellik eksperı. RODERICH HESS GOLD PROCESSING ADVISOR CEO'su ve Metaux Cendres Yönetim Kurulu Üyesi.

 

Startup Invest'deki Eski Katılımcı ve Pitch Koçu. ONE Watch ALEX CONVERSER İŞ GELİŞTİRME MÜDÜRÜ Siber Emniyet Danışmanı yönetin. Cryptoinvestor. ANETSIS.Net ve PromoGan AG'nin kurucusu, GE-CIX'in kurucusu ve CEO'su ve deethermo ICO.

 

Yenilikçi BT pazarında 30 sene. EVAN KIRSTEL HALKLA İLİŞKİLER DANIŞMANI Siber Emniyet Danışmanı. Cryptoinvestor. ANETSIS.Net ve PromoGan AG'nin kurucusu, GE-CIX'in kurucusu ve CEO'su ve deethermo ICO.

 

Yenilikçi BT pazarında 30 sene. NICK AYTON GENEL ICO DANIŞMANI 40 senedir teknoloji. Innogy Consultants'da Blockchain Danışmanları.

 

Humaniq'de Teknoloji Danışmanı. 21 Milyon Kurucu Ortaklar ve CEO'lar. SLAVA SOKOLTSOV ICO GELİŞTİRME YÖNETMENİ Seri girişimci, girişim yatırımında 7 sene, blockchain tutkunu, kripto yatırımcısı. Deethermo ICO şirketinde ICO Advisor, CAO re: ICO MARSEL IBRAGIMOV BAŞKANI'NIN BAŞLIĞI Girişim yatırımcıları ve seri BT girişimcileri. 5 sene iş.

 

Çeşitli Blockchain projelerinde BT geliştiricileri ve danışmanları. ARENAS VALERY YARATICI YÖNETMEN Arenas Lab'in Kurucusu ve CEO'su. Uluslararası bir proje yönetin. Birçok ünlü markanın eski dizaynı ve görüntüsü.

 

Tasarım onun khemen. ALEX YUDOVICH LEGAL ADVISOR CIS Desk şirketinde Head, RECHTSANWÄLTE LENNERT PARTNERS AG. Yasal işlerde 11 sene. GID Coin ile ilgili daha çok veri için, alttaki linki ziyaret edebilirsiniz.

COIN GID İLETİŞİM BİLGİLERİ

WEBSITE: https://gidcoin.io/

WHITEPAPER: https://gidcoin.io/wp-content/uploads/2018/05/WhitePaper_En_GIDCOIN_0418.pdf

FACEBOOK : https://www.facebook.com/gidcoin/

TWITTER: https://twitter.com/gid_coin

TELEGRAM: https://t.me/gidcoin

My bitcointalk profil: https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=1252266

BitcoinTalk Username: akiko6823

Bugün kü #COIN GID ico tanıtım yazısının sonuna gelirken yazımı sabırla ve dikkatle okuduğunuz için hepinize teşekkür eder, bir sonra ki yeni ico tanıtımında buluşmak dileğiyle. Hoşçakalın, sağlıcakla kalın…

Coin Marketplace

STEEM 0.52
TRX 0.09
JST 0.072
BTC 50504.80
ETH 4439.36
BNB 607.76
SBD 6.32