Şirket Dahilinde Kripto para Yatırım Fonu Takımı Kurduk

in #cointurk3 years ago

COINPLUGTURK KRIPTO PARA HAKKINDA HER SEY.png

Birçok borsa ve blok zinciri şirketi varlık yönetimi için dahili olarak bir yatırım fonu ekibine sahiptir.Yatırım Fonu Ekibi, çeşitli kripto paraları analiz etmek ve en az üç yıl boyunca şifrelere yatırım yapan bir yatırımcı grubudur.Yatırım fonu ekiplerinin çoğu dahili olarak işletiliyor bu yüzden onları dışarıya pek bilgilendirmiyorlar ancak Coinplugturk bu yatırım fonu ekibiyle Türk toplumunun yatırım yapmasına yardım edebilecek kripto para ve kaynaklara ilişkin bilgileri paylaşacak. .

Bu materyaller ile Türk halkının kripto parayı anlamasına ve yatırım yapmasına yardımcı olacak materyaller üretmeyi amaçlamaktadır ve bunlar mutlak bir yatırım kaynağı değildir.
Bu materyaller % 100 doğru olmayabilir çünkü bunlar Coinplugturk Yatırım Fonu Grubu ekip üyelerinin bireysel fikirlerini içerir.Hiç kimse kripto paranın geleceğini garanti edemez ve bunu yatırım için referans olarak kullanamaz.

Yatırım kararları birine tamamen bağımlı olarak verilebilecek karar değildir.Her durumda yatırımcı nihai olarak yatırımdan kendi sorumludur.

Sort:  

dört gözle bekliyoruz

@coinplugturk, I gave you an upvote on your post!

If you are interested in claiming free Byteballs ($10+), just for having a Steem account, please visit this post for instructions: https://steemit.com/steem/@berniesanders/do-you-want-some-free-byteballs

İşte bunu bekliyordum yani bence siz yaptığınız analizleri bizlere bilgi amaçlı paylaşabilirsiniz altına sorumluluk kabul etmeyiz deyin yeterli :) merakla bekliyorum postları

Faydalı ve bilgilendirici paylaşımlar yapıyorsunuz. Tebrikler @coinplugturk