steemit love [Cointurk 16. Projesi]

in #cointurk4 years ago

Lüzumsuzca, gereksizce ve amaçsızca boş boş diğer sosyal medyalarda vakit öldürüp duruyor iken youtube da, steemit türk kullanıcılarının burda bulunmasına sebep olan kişi olan alp kardeşimizin steemit tanıtım videosu ile bu mecraya düşenlerden bir tanesiyim :)

Günün nerdeyse tamamını okey 1001, çaqnak okey, candy crush, farm ville oynayarak geçiren profesyonel bir sosyal medyacı iseniz steemit de sizin için ilgi çekici gelir. Neyse uzun lafın kısası düştük düşmeye de sonrasında ne olacaktı, ne olmalıydı.

Para mı kazanmalı yoksa başka heyecanlar mı aranmalıydı burda. Çok ta açıkcası parayı ön planda tutmayıp neler oluyor buralarda, amaç nedir tarzı izlemeyi eğlenmeyi tercih ettim ilk başta. Eğlenerek öğrenmek belki de burayı, hala da şimdilik öğrenme aşamasındayım. Kim nedir, ne yapmaktadır, amaç nedir, parayı nasıl ve ne şikelde ne kadar kazanıyorlar vs vs vs...

Bir sürü para kazanma şekli var açıkcası. Kimisi çok kazanıyor, kimisi az. Ancak gördüğüm ortak nokta şu herkeste, az da kazansa çok ta kazansa insanlar burda keyif alıyor burda bulunmaktan, bir amaçları olduğunu düşünüyor herkes. Amaçsızca sosyal medyalarda şimdiye kadar harcadıkları vakıtlerine de üzülüyor herkes. Bir sürü yeni şey öğrendiklerini ve kendilerini geliştirdiklerini düşünüyor, düşünmekle kalmayıp biliyorlar kendilerindeki değişimi.

Kısacası öğrenip, eğlenip, sosyalleşip üstüne üstlük para da kazanabildikleri içinde mutlu herkes şimdilik burda. Umarım da aradıklarını da bulurlar. Başarılar dilemek düşer bizede.

Coin Marketplace

STEEM 0.70
TRX 0.09
JST 0.074
BTC 54661.55
ETH 4115.26
BNB 599.32
SBD 7.05