Türkiye de bulunan kripto para borsaları..

in #cointurk3 years ago (edited)

Bir iki yıl geriye gittiğimizde Ülkemizde Türk lirasıyla kripto para alıp satmak mümkün değilken bugün itibariyle çok sayıda kripto para borsasın dan Kripto paraların bir çoğunu Satın alıp ticaretini yapmamıza imkan veren birçok kripto para borsası acildi ve herbiri kendi portföy lerini genişleterek adim adım dünya çapında borsalar olmak için birbirleriyle rekabet ediyorlar.

2017 yılında sadece Bitcoin alıp satabilirken bugün onlarda kripto parayla ticaret yapabilir durumdayız.Türkiye de öncü kripto para borsalarından olan btc Türk bitcoin ve etheryum haricindeki kripto paralarida bünyesine almaya basladi hatta 10 a yakin kripto para ile işlem yapabileceğiniz borsalarda mevcut.Bu gelişim gözle görünür halde ve gelecek günlerde daha kaliteli ,güvenilir hizmet alacağimizda bir gerçektir.

Btc Türk haricinde hatırladığım ve bazılarını da deneğim borsalar,Paribu ,Koinim,Koineks,BıtTürk, bu borsaların hepsinde işlem yaptım,çok azda sorunla karsilasmama rağmen sorunu çözmek için ellerinden geleni yapiyorlar.

Türkiye de işlem yapabileceğiniz koinler.

Bitcoin,Etheryum,Litcoin,Ripple,Bitcoingold,dogecoin,Bitcoin Cash,Dash,Stellar,Nem Bildiklerim bunlar sizlerde farklı bir coin daha var derseniz yorumlara yazabilirsiniz.

https://pixabay.com/tr/bulan%C4%B1kl%C4%B1k-i%C5%9F-grafik-bilgisayar-1853262/

Sort:  

Merhaba @mkmk,

Yazınız @trdaily tarafından otomatik olarak seçildi. Ve @trdaily curation trail'i takip eden
@emrebeyler hesabından da oy aldınız.

@trdaily curation trail'e bu adresten katılabilirsiniz.

Yine görüşmek üzere! :)

🢃🢃🢃🢃🢃🢃🢃🢃🢃
🢃🢃🢃🢃🢃🢃🢃🢃🢃
🢃🢃🢃🢃🢃🢃🢃🢃🢃
Hey @mkmk
check it out Get your post resteemed over 90000+ followers and get upto $21+ SBD value Upvote. Go to This site: http://propuuer.gq/