Contractium Network Projesi Hakkında Bigliler

in #contractium3 years ago

Web kullanıcılarının Akıllı Sözleşmeler Programı olan Contractium Network, 'ICO'sunu başlatıyor

Küresel işletmeler yeni ve dramatik bir ameliyat tekniği üstleniyorlar.

Ademi merkeziyet, ferdi, müessesesel ve kamusal tarzdaki kurumlarda olsun, devasa alanlardan geçiyor.

Blockchain teknolojisinin kuvveti ile uygulanan desantralizasyon ile, organizasyonlar aktif olarak kendilerini devasa oyuncular durumuna getirmeye ve böyle bir kolun yarış endüstrisinde süratle rekabet eden bir konumda yer alırlar.

 

Geleneksel / basılı kontrat sistemi ile; - Çatışan ve kontrata dayalı beynelmilel işlemlerin elastik ve modaya makul olmamasından duyulan mantık hasebiyle esasen eskimiş,

Küresel ticarette ve hudut ötesi işlemlerde kullanım basitliği amacıyla ölçüm yapmamak,

hızlı büyüyen global serbest sanayide dahi süratli ve meselesiz hizmetleri kolaylaştırmıyor

"çevrimiçi" şirketlerin yönetiminde dahi makul değil,

Biz, Contractium, yakın ileride devasa bir çevrimiçi iş girişiminin global bir ademi merkeziyetçi ekonomik dünya oluşturarak blockchain teknolojisiyle güçlendirileceğine inanıyoruz.

 

Contractium Network Projesi Hakkında Diğer Bilgiler

Bu, yapmak sürecinde bulunduğu amacıyla, merkezi olmayan bir program olan (dApp) Contractium, yöntem olmayan arkaplan kullanıcılarının dahi, kendileri ile herhangi bir kontrat yükümlülüğüne girerken, emin bir şeklinde, güvenilir bir şeklinde akıllı sözleşmeler oluşturmasına yardım eder.

Contractium Network, temel olarak üç ehemmiyetli iş alanını amaçlayan S-a-a-S (Hizmet Olarak Yazılım) olarak sınıflandırılan şirketlerin oluşturulmasından bir tanesidir.

  • Akıllı Sözleşmeler Oluşturma
  • Kripto Ödeme Şebeke Geçidi
  • Kripto Mükafat Sistemi
Öngörülen Contractium ekosisteminde, iki ya da daha çok mahalli ve / ya da beynelmilel kullanıcıları, birbirleriyle ardından ödeme mertebesinden ardından takip etmek amacıyla basitçe ticari akıllı sözleşmeler oluşturabilir.

 

Sözleşmenin etkin bir şeklinde tamamlanmasının sonrasında, sözleşmenin etkin bir şeklinde tamamlanabildiği, yüksek teminat altına alınmış ve emin bir yöntemle uygulanan birleşik kripto ödeme şebeke geçidi sistemi ile ödeme basitçe gerçekleştirilebilir, kontrat tarafları basitçe birbirleriyle "geri ödeme" şeklinde olabilen ödüller verebilirler.

tokenu basitçe Crypto-Reward sistemi ananesel müşteri sadakat puan sistemi daha süratli, daha süratli ve ilerlemiş olarak adlandırılır.

Tüm şunlar, Contractium Network doğrulusunda verilen kontrat kripto yakıtı olan "CTU tokenleri" ile olası olacak ve Contractium'un geliştirilmesine imkan sağlayacak.

 

Contractium Şebeke Vakfı

Ödevlerimizi iyi yaptık ve sektörler olarak trilyonlarca dolar çeken bu iş alanlarını hedefliyoruz.

Serbest gayret gösteren - serbest çalışanlar bundan sonra bir sözleşmeli akıllı sözleşmeyi basitçe işverenleriyle çalışabilecek ve bunun tersi olacak.

 

İşverenler, karşılığında aldıkları hizmetleri ödeyecek ve serbest çalışanlardan bonus alacaktır.

E-Ticaret - E-Ticaret sitelerine birleşik olan Contractium ile müşteriler, Contractium uygulamasının varlıklı özelliklerine erişebilecek ve bonus olarak kazanılan simgelerini geri çekebileceklerdir.

 

Online Oyun - ilerleyen oyun endüstrisi de dışarıda kalmadı.

Devs, Sözleşme Platformu'nu her vakit ödeme aracı olarak kullanabilir, fakat ücretli oyunlar satın alan ve ödeme yapmış oyuncular, ananesel oyun puanları adına her vakit CTU belirteçleri ile ödüllendirilebilir.

Sosyal Basın - bu platformların kullanıcı, yayıncıların, muhteva oluşturucuların ve bu ağdaki sosyal ağlardan ve başka alakalı kurumlardan elde edilebilecek başka görev türlerinin ücretli / ticari bilgilerini alırken her vakit CTU belirteçleri ile ödüllendirilebilir.

Reklamcılık - Reklamverenler, reklam kampanyası amacıyla kullanıcılarla / ajanslarla alâkalanmak amacıyla akıllı sözleşmeler oluşturabilir.

 

Contractium, Akıllı kontrat oluşturma, ödeme ve mükafat / ikramiye sistemini basitleştiren Contractium Network ile bu alana harika bir şeklinde ahenk sağlar.

 

Sosyal Bilgiler - Contractium ile, muhtelif sitelerin kullanıcı, bu verinin organizasyonları doğrulusunda saklı ve gayri resmi olarak kullanılmasından değişik olarak, bu bilgileri muhtelif iş incelemeleri ya da reklam emelleri amacıyla kullanmak isteyen alakalı kurumlara vermekle mükellef olabilir.

ICO Detayları Bu global vizyonun bir parçası olmak amacıyla kamuoyunu ICO'muza katılımı tasarılanan dönemlere çağrı ediyoruz.Detaylar aşağıdaki gibidir.

 

 

Contractium Network Token Bilgileri

Token sembolü: CTU

Token kaynağı: 1.500.000.000

Token’un gelecekteki kaynağı: 1.500.000.000

ICO belirteç fiyatı: 01 ETH = 15.000 CTU

 

Contractium Network Token Dağıtımları

Ön-ICO ve ICO 900.000.000

Kontrat Ekibi: 200.000.000

Vakfı saklıdır: 100.000.000

Danışmanlar ve Ortaklar: 100.000.000

Ödünç ve Pazarlama: 200.000.000

 

Contractium Network ICO Satış Bilgileri

ICO olayı aşağıdaki gibi 4 süreye sahiptir:

Özel Satışlar: 7 Temmuz 2018'den Ağustos 2018'e kadar (planlandığı gibi)

Satış Öncesi: Ağustos 2018'den Eylül 2018'e (planlandığı gibi)

Kamu Satışları: Eylül 2018'den Ekim 2018'e (planlandığı gibi)

Token Satışları: Ekim 2018'den Kasım 2018'e (planlandığı gibi)

 

Contractium Network Takım Elemanları;

 

Contractium Network İletişim Araçları;

Website: https://contractium.io/

Twitter: https://twitter.com/contractium

Telegram: https://t.me/contractium

Facebook: https://www.facebook.com/contractium.io/

Linkedin: https://www.linkedin.com/company/contractium-io/

Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCdNLXQrp7sn6lNeqOYOz_wQ

Twitter account of CEO: https://twitter.com/contractium_CEO

 

My bitcointalk profil: https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=1252266

BitcoinTalk Username: akiko6823

Bugün kü #Contractium Network ico tanıtım yazısının sonuna gelirken yazımı sabırla ve dikkatle okuduğunuz için hepinize teşekkür eder, bir sonra ki yeni ico tanıtımında buluşmak dileğiyle. Hoşçakalın, sağlıcakla kalın…

Coin Marketplace

STEEM 0.75
TRX 0.09
JST 0.071
BTC 54140.94
ETH 4025.83
BNB 579.07
SBD 7.11