CRYPTO SOUK Nedir?

in #crypto3 years ago

CRYPTO SOUK Nedir?

CryptoSouk, yeni kuşak kripto alışverişidir.
Bilgisayar teknolojisinin gelişmeyi, küreselleşme çağında varlığını tamamiyle haklı kılan pazarda güya dijital para ya da kripto para ünitesinin meydana çıkmasına katkıda yer alır.
Şu anda, kripto parası işlemek için çoğu site var. Birçoğu saate gönderme edilmiştir. Ve şuana kadar en ehemmiyetli mesele finansal güvenlik sorunudur.

Diğer finansal piyasalarla çalışma tecrübesine sahip çoğu tüccar hala dijital varlıkları seçenek etmeye çalışıyor. Dijital para piyasasında bütün tüccarlar için hudutsuz olanaklar bulunmaktadır.
Bugün kripto parasının yanlızca hizmetler ve tüketim malları için değil,bu arada yatırımlar için de kullanıldığını görüyoruz. Kripto parasının çoğalan kullanım oranı, kripto ticaretinin meydana çıkmasına meydan veriyor.

Piyasa istikrarsızlığı, daimi büyüme ya da amortisman, tüccarlar doğrulusunda karşı karşıya kalınan daimi riziko, ve bu da, kullanıcı emin ve güvenilir ticaret ve finans şirketlerini aramaya zorlamaktadır.

 

Kripto döviz ticareti için bir site seçmek için ana kriterler şunlardır: Günlük prosedür hacmi - Bu gösterge belirli bir çiftin popülaritesini gösterir; döviz çiftlerinin adedi - şimdi dahi USDC için yanlızca BTC'nin kullanılabileceği bir değişim var; Operasyon komisyonu - döviz kurlarındaki oyun, fonların çekilmesi için yüksek komisyonlar hasebiyle karlı olmayabilir; para çekme işlemleriyle alakalı kısıtlamalar ve bakiyenizi sebep dolduracağınız - kullanıcıları doğrulusunda seçilen siteleri destekleyen ödeme sistemlerinin yanında, fon girişi ve çıktısı şartlarına ilgi faktörüz lazım olur.

 

CRYPTO SOUK PROJE HAKKINDA BİLGİLER
En emin, devasa bir nakit ciro ile değişim. Bitcoin, Ethereum, Litecoin vebaşka dijital analojiler büyümeye devam ettiği için, piyasada yeni kripto döviz ticareti alanları meydana çıkmaktadır.

CryptoSouk, bütün düzeylerdeki satıcılar için yeni kuşak kripto döviz kurudur.
Şirket eş zamanlı çoğu meselesi çözüyor: adaletli fiyatlandırma, dünya standartlarına dayalı çağrı merkezi, ticaret ve kripto döviz kuru için en uygun şartların oluşturulması.
Modern çağın gereksinimleri ve gerçekleri göz önüne alındığında, CryptoSouk, alttaki gibi kullanımı kolay araçlara sahip tüccarlar sağlar: bir dizi gösterge (58 gösterge kullanmak mümkün, doğrusal regresyon çizgisi, jeneratör ve t.pr.), kalifiye eğilim çizgileri, etkileşimli arayüzler,maliyet çizelgeleri, derinlik çizelgeleri, sipariş defterleri görmekabiliyeti. Güvenlik konularına devasa ehemmiyet verilmektedir.

Yani, platform üstünde anlık olarak, bu gaye ile sarfedilen bütün dataalışverişi çoğaltma ve arşivleme yapılmış, hareket eden ve eksiklikleri kontrolü olan gömülü veritabanı Streaming DB.
Tüm tüccar kullanıcılarına alım ve satım etkinliği, prosedür etkinliği, hazine raporları gibi çok sayıda rapor oluşturma fırsatı verilir. Bu bilgileriCSV formatında gizlemek da olasıdır.
CryptoSouk sipariş sistemine ilgi edin. Borsada, alım ve satım buyrukları her vakit anlık olarak görüntülenir. Sipariş sistemi kendiliğinden komisyon fiyatlarını hesaplar ve sipariş ücretine koyar.
Büyük müşteriler için, epey makul olan ve emirlerin adına getirilmesini garanti eden bloke işlemleri duyurmak için bir fırsat bulunmaktadır. Düzenli ve blok işlemler için, şirket şu cinsten sipariş türlerini sağlar: pazar, sınır, stop ve henüz çoğu.

CRYPTO SOUK ICO Detayları:

Token tipi: ERC20;
Token adı: SOUK;
Token ücreti 0,50 dolar.

Token aşağıdaki gibi dağıtılacaktır:

  • Danışman ve ekip -% 24 Reserve -% 20 ICO ve satış öncesi -% 50 Premium -% 5 Hava -% 1 Ödünç Promosyon:
Aşağıdaki hediye türleri mevcuttur:
  • Abone olan kampanyalar (% 20) Transfer (% 15) Facebook (% 15) Twitter (% 15) Reddit (% 10) Blog (% 10) Youtube (% 15) Koşulları okuyun ve projeye buradan katılın.

CRYPTO SOUK İLETİŞİM ARAÇLARI;

Web sitesi: https://cryptosouk.io/ico
White Paper: https://cryptosouk.io/pdf/whitepaper_v2.pdf
ANN: https://bitcointalk.org/index.php?topic=4515317
Telegram: https: // t .me / cryptosouk_community_en

My bitcointalk profil: https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=1252266

BitcoinTalk Username: akiko6823

Bugün kü #CRYPTO SOUK ico tanıtım yazısının sonuna gelirken yazımı sabırla ve dikkatle okuduğunuz için hepinize teşekkür eder, bir sonra ki yeni ico tanıtımında buluşmak dileğiyle. Hoşçakalın, sağlıcakla kalın…

Sort:  

Coins mentioned in post:

CoinPrice (USD)📉 24h📉 7d
BTCBitcoin6451.903$-0.13%-7.78%
ETHEthereum219.093$-2.94%-22.12%
LETLinkEye0.010$-1.9%-22.05%
LTCLitecoin56.137$0.45%-7.98%

Coin Marketplace

STEEM 0.67
TRX 0.10
JST 0.075
BTC 56587.49
ETH 4416.53
BNB 614.71
SBD 7.29