HUMANCOIN İle Daha Yardımsever Bir Dünya

in #cryptocurrency3 years ago

 

2017 seneninde MarketInsightsReports , takviye piyasasının şaşırtıcı birsanayi olduğunu bildirdi.
Yardım piyasasının tahminen 747 milyar dolarlık bir pazar değerinemevcut öngörülüyor.
Bu rakamın defa devasa ve defa çarpıcı olduğunu kabul edersiniz ve bu, insanların “günlük olarak yapılan eşler arası işlemleri” defa zor ölçtüğü ve izledikleri doğrulamasıdır.
Birçoğumuz bazı zamanlar takviye kuruluşlarına para veyahut farklıkaynaklar veriyoruz.
Ortaya çıkan tesir, takviye endüstrisinde adapte edilen teknolojik süreçleryönünden pek çok bişi değişmemesidir. Görünür fark, yardımsever kuruluşların iki surat sene evvel yürürlükte olan ananesel manastırların konumunu almasıdır. 


Ödeme biçiminde gözle görülebilecek bir farklılık olduğu halde, sektördeki meseleler hala devam etmektedir.
Hayırseverler için prestijli projeler bulmak, hızla para aktarımı inşa etmek ve henüz da ehemmiyetlisi, fonların uygun bir şeklindekullanıldığından güvenilir olmak gittikçe zorlaşmaktadır.
Humancoin platformu, üç devrim sürecinin, kripto para piyasasının, blockchain teknolojisinin ve e-ticaret sadakat programlarının birleştirilmesi yolu ile, takviye endüstrisi için kalıcı ve kalıcı bir çözümsunuyor.
Bu platform, bağışçılar, alıcılar ve e-ticaret oyuncuları dahil bütünpaydaşları bir araya getiriyor.
Şirket, iştirakçilerin istedikleri ülkeye süratli ve kesintisiz bir şeklindebağış göndermelerini, işlemleri takip etmelerini ve raporları gözden geçirme talihi elde etmelerini sağlayacak bir kullanıcı arayüzü meydana getirdi.
Bu platformu kullanmanın faydaları şaşırtıcı. 

                                                                   
İlk olarak, güvenlik, izlenebilirlik ve şeffaflık sağlayarak emniyetmeselelerinin çözümüne yardım eder.
Ayrıca, uzun takviye zincirini ve işlemlerde bulunan aracıları ortadankaldırmaktadır.
Bu içerir; STK'lar, Bankalar, Hukuk Büroları ve Devlet Kurumları. Önemli olarak, hayırseverler en devasa kazananlardır ve bu platformdan kitlesel olarak yararlanma eğilimindedirler.
İşlemi izlemelerini sağlar ve hibelerin alıcıları yanlızca mecburî koşulları sağladıktan ardından kıymetli projeler üstünde kaynakları harcayabilir.Tüm bu öneme kıymet yenilikler, takviye endüstrisinin büyümesini artıracaktır.
Bugün bulunduğu gibi, Save the children, Red Cross ve United Way gibiprestijli hayır kurumları ve başkaları, kripto paralı olarak fon ve başkabağışları kabul etmeye başladı. 

 Hayırsever bakış açısında, çeşitli gişe rekorları kıran projeler mevcut ve bunlardan bazıları cherr.io, yardım, temizlik, bşarlık vb. İçermektedir. Bu projeler yalnızca hayırsever endüstrinin dışında çalışmayan niş veya yerel çabalardır. Humancoin Vakfı, tek bir projede hayırsever sanayi, kripto döviz piyasası ve e-ticareti entegre edebilecektir. Bu tür ekosistemler, bağışçılara yeni teşvikler sunacak ve onlara dünya çapında var olan birçok sadakat programından yararlanma fırsatı sunacaktır. 


Ayrıca, yeni teknolojinin henüz Dünya Bankası, Bill ve Melinda Gates Vakfı ve Dünya Bankası gibi devasa piyasa oyuncuları doğrulusundaincelenmekte olduğunu doğrulayan rapor eder yer almaktadır.
Humancoin platformunda, jetonları, belirteçler için istikrarlı ve kalıcı biristeği garantilemek için dünyanın dört bir yanındaki değişik sadakat programlarından birden fazla kripto paralı kullanıcıları ile ilgilenecek.
Token satışında meydana çıkan fonlar, 2018-2019 senelerinde 4'üncü sırada yürütülecek olan muhtelif projelerde harcanacak şirketdoğrulusunda uygulanacak parasal stratejiyi belirleyecektir.

İco Bilgileri

 Token: HUMA
Platform: Ethereum
Standard: ERC20
Miktar: 3,055,000,000 HUMA
Fiyat: 1 HUMA = 0.01
Ödeme araçları:
ETH, BTC, LTC 

 Soft cover: $ 6,000,000
Hard cover: $
26,000,000PreICOQuantity: 150 000 000 HUMA
Beginning: 06/01/2018
Completion: 15/09/2018
Bonus:
50%

 

HUMANCOIN'İN  BAZI AVANTAJLARI.

 • Humancoin, P2P için açık bir platform olacak ve bu da yardımcısının doğrudan bir nokta bağışına sahip olmasını sağlayacaktır. Dünya çapında pek çok hayır kurumları olduğu için proje herhangi bir organizasyona bağlı olmayacaktır.

• Alınan jetonun yapay kullanımı hayır işleri için zorunlu değildir. Platforma dayalı herhangi bir proje, kullanmak istediği fiat veya kripto para cinsi için uygun bir özellik verecektir. • En popüler kripto ve döviz para birimleri, Humancoin platformu tarafından kolayca yönetilebilir. Genellikle para kullanımı söz konusu olduğunda projeler ve hatta kullanıcılar için herhangi bir kısıtlama yoktur.  Bu projenin önceliği, mevcut popüler pazar çözümleri ile entegrasyon ve uyumluluk olmaya devam etmektedir. 

• Bahçecilik için fon toplamak için% 5'lik bir sınırlama olacak ve bu da gelecekteki platform desteği için kullanılacaktır, ancak mevcut yardım fonları tarafından ödenen komisyon% 20-30'a kadar çıkabilir.  Platform, en işlevsel ve kullanıcı dostu arayüzün işlevini kullanabilecektir.

 • Bağışçı isterse, fonunu insan havuzuna bırakmaya karar verebilir, sistem otomatik olarak platform topluluğundan en yüksek dereceye sahip projeler için para ayıracaktır.  Profesyonelleri işe almak için ilk platform, Humancoin olacaktır.

• Platformda ek seçenekler de mevcut olacaktır, böylece kullanıcılar Humancoin jetonlarını da ödeyebilir, bu durumda ek avantajlar vurgulanacaktır.
Bu fevkalade proje, bir küme eksper doğrulusunda başlatılmış ve yürütülmüştür; Gilas Gailer (CEO), Kate Bublik (CMO), Aravinda Babu (Blockchain ve Akıllı Sözleşmeler Uzmanı), Kai Hsia (Kıdemli ProgramMühendisi), Daniel Maximkin (Dijital Çözümleme Müdürü), Nathan Van de Van (Topluluk ve Proje Yöneticisi), Elena Tarasova (SMM Müdürü) vebaşka kalifiye danışmanlar.
Hayırsever bir organizasyon yürütüyorsanız ve bağışta bulunmak ile ilgilikararlıysanız, Humancoin platformu fonlarınızın doğru bir şeklindekullanılmasını sağlamak için geliştirilmiştir.
Korkacak bir şeyiniz yok zira paranız Humancoin platformu ile teminataltına alındı.   Bu proje hakkında daha fazla bilgi edinmek için aşağıdaki bağlantılardan herhangi birini tıklayın;

 web sitesi ,

 tanıtım yazısı ,

 telgraf ,

twitter

facebook ,

Yazar: https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=2073074

bitcointalk kullanıcı adı: avzem

Sort:  

Congratulations @avzem21! You have completed the following achievement on the Steem blockchain and have been rewarded with new badge(s) :

Award for the number of posts published

Click on the badge to view your Board of Honor.
If you no longer want to receive notifications, reply to this comment with the word STOP

Support SteemitBoard's project! Vote for its witness and get one more award!

Coin Marketplace

STEEM 0.67
TRX 0.10
JST 0.075
BTC 57076.76
ETH 4733.10
BNB 631.61
SBD 7.25