SPORTSFIX ICO TANITIMI

in #cryptocurrency3 years ago

  Günümüz artık teknoloji çağı ve iletişimin çok hızlı olduğu çağ. Zaman artık kripto para zamanı. Tarih boyunca yenilikler ilk çıktığında hep tuhaf karşılanmış ve sürekli engellenmeye çalışılmıştır. İlk insanlar ticareti takastan kurtarıp parayı icat etmeleri, bankaların sisteme geçmesi ve günümüzün kripto piyasası. Ancak bunlar insanların ihtiyaçlarından dolayı çıktığından hiçbir zaman engellenememiştir. Ve bilim dünyasında yeni bir heyecan uyandıran yapay zeka. Yapay zeka artık günümüzde çok sık tartışılmaya başlandı. Artık her alanda bu projelerden bahsedilmeye başlandı. Bugün sizlere bu alanda yeni ve oldukça iddialı bir projeden bahsedeceğim.

SportsFix Nedir ve Stadyum Özellikleri Nelerdir? 

TIERED MODEL 

 Dijital stadyumlar küme katılmasına göre kademelendirilmiştir. Her ne kadar dijital stadyumlar kuramsal olarak sınırsız kapasiteye sahip olsa da, canlı akışı izlemek için alakalı fan tabanlarını teşvik etmek için stadyum katmmanayası tüketilir. Fan üsleri topluluğu büyüdükçe, topluca bir küme olarak dijital stadyum katmanlarını yukarıya taşıyarak görüntüleme tecrübelerini ilerletmek için yenilikçi stadyum özelliklerinin kilidini açıyorlar. Katmanları tespit etmek için her oyun için bir algoritmik formül tüketilir. Formül, oyun için ön görüi içerik maliyetini, özellik maliyetini ve barındırmakma maliyetini hesaplar. Stadyumlar bu maliyetlere göre sırkısmır ve khamle rakamlarına bölünür. Formül, bu metrikleri esas alan bir hayran kitlesi için hangi dijital stadyumun kilitleneceğini optimize eder. Çıplak bir en az da, mevsimsel bir abonelik içerisinde kayıtlı oldukları ve içeriği serbest bıraktıkları için, her oyun için dijital sezon pasaportlarına (alçakta daha detaylı olarak bakınız) bir bronz stadyum takdim edilecektir.

 Spor kulübü doğrultudarları arasında eşitliği sağlamak için, formül, bunun yanı sıra, bir ileri düzeye yükseltilmeden evvel alakalı toplulukların ne kadar büyük olması gerekliliğini tespit etmek için çevresel piyasa büyüklüğü, sosyal medya takipçileri sahibi olan kulübün mühim ölçümlerini öneme alacaktır. SF, bu modeli kullanarak kullanıcı tabanımızla piyasa merkezli ürün geliştirmeyi destekleyecektir. Kullanıcılarımız görmek ve kullanmak istedikleri özelliklerin kilidini açmak için yetkilendirilmiştir. Kullanıcılar için özel olarak seçilmiş en iyi özelleştirilmiş tecrübesi meydana getirmek için daimi bir teslimat yaklaşımı uygulanacaktır.  

 BRONZ STADYUM 

 Bronz stadyum esas stadyumdur ve bir özel özellik beraberinde standart OTT akış tecrübesi sağlar. Bu stadyum, dijital sezon geçiş sahiplerimiz için defalarca kez açılır.    

GÜMÜŞ STADYUM 

 Gümüş stadyumda, sadakat kazanmayı ve başka dijital stadyumlarla küme skor tahtası müsabakasına girmeyi de sahibi olan fan esasları için kilitli esas özellikleri bulunmaktadır. Bu stadyumdaki bu kullanıcılar sadakat puanları kazanabilecekleri ve jeton kazanabilecekleri aktif SFT cüzdanına sahip olacaklar. Gümüş stadyumun kilidini açan fan kaideleri, dijital stadyum tecrübesinde eğlenmek için İki özel özellik seçmeye hak kazanacak.    GOLD STADIUM 

 Altın stadyum, bir gümüş stadyumun bütün özelliklerini savunuyor ve kullanıcıların dijital stadyum tecrübelerinde 5 özelliğin keyfini çıkarmasını sağlıyor.  

 PLATİN STADYUMU  

Platinum stadyumun kilidi açıldığında piyasa açılır. Piyasa yeri, kullanıcıların kazandıkları sadakat puanlarını (aşağıya bakın) kullanmalarına imkan tanır. Platinum dijital stadyumlar kullanıcıların bütün özel özelliklere erişmelerini sağlar!    

SUPERFAN STADYUM 

SuperFan Stadyumu, spor kulüpleri doğrulusunda adeta onaylanan Dijital Stadyumlardır. Bu stadyum Bronz, Gümüş, Altın ve Platin stadyumlardan bağımsızdır. Burada kullanıcılar, kulüpten oluşturular röportajları, perde arkasını ve özel erişim içeriğini sahibi olan özel içeriklere erişebilir. SuperFan stadyumları, kulüplerin Canlı akış haklarına geri erişimini sağlayarak ve ürettikleri yardımcı içerikle tamamlayarak tam dijital içerik spektrumunu kapsayabilmektedir. Spor kulüplerine, fan tabanlarına dağıtılmak üzere eskiden belirlenmiş sayıda SFT tahsis edilecektir. Dağıtılan sembol oranı, hayranların adreslenebilir piyasa büyüklüğüne (ör. Konum, sosyal medya takibi vb.) Dayanmaktadır. Bu jetonları alan doğrultudarlar kendiliğinden Bronze SuperFan Stadyumu'na yerleştirilecekler. Halihazırda dijital sezon pasoları olan hayranlar kendiliğinden Silver SuperFan Stadyumu'na yükseltilecekler.    

İco Bilgileri

 Token Metrics : SFT
Tokens Issued : 800,000,000
Token Price (USD) : 0.10
Pre-sale duration : 4-8 weeks
Total amount SFTs sold : 440,000,000
Pre-sale discounts : 30-50%
Minimum cap ($) : 2,000,000
Maximum cap ($) : 37,200,000 


 SportsFix İletişim Araçları;

 Website: https://sportsfix.io/ 

ANN Thread: https://bitcointalk.org/index.php?topic=4380637

Whitepaper: https://www.sportsfix.io/image/wp.pdf 

Telegram: https://t.me/SFICO 

Twitter: https://twitter.com/sportsfix_io 

Facebook: https://www.facebook.com/sportsfix.io/ 

Medium: https://medium.com/@sportsfix/  

Yazar: avzem

bitcointalk url:https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=2073074


Coin Marketplace

STEEM 0.49
TRX 0.09
JST 0.068
BTC 49252.41
ETH 4312.22
BNB 593.14
SBD 6.06