URAllowance - Aileler İçin Akıllı Sözleşmeler

in #cryptocurrency3 years ago

  


 Günümüz artık teknoloji çağı ve iletişimin çok hızlı olduğu çağ. Zaman artık kripto para zamanı. Tarih boyunca yenilikler ilk çıktığında hep tuhaf karşılanmış ve sürekli engellenmeye çalışılmıştır. İlk insanlar ticareti takastan kurtarıp parayı icat etmeleri, bankaların sisteme geçmesi ve günümüzün kripto piyasası. Ancak bunlar insanların ihtiyaçlarından dolayı çıktığından hiçbir zaman engellenememiştir. Ve bilim dünyasında yeni bir heyecan uyandıran yapay zeka. Yapay zeka artık günümüzde çok sık tartışılmaya başlandı. Artık her alanda bu projelerden bahsedilmeye başlandı. URAllowance bu icolardan biri şimdi bunun tanıtımını yapalım.

URAllowance Hakkında Genel Bilgiler 

Ailenin evrimine katıl. URAllowance, URAllowance jetonu URA doğrulusunda desteklenen 2 doğrultulu, kripto tabanlı bir platformdur.  Bir yönü anne-babaler ve çocuklar için bir yönü içindir. Potansiyel yatırımcılar ya da yatırımcılar için kârlı bir değere bulunduran merkezi olmayan bir proje, bu sene başında dijital varlık değişiminin dalgalanmasının oldukça önemli bir artış yaşadığı göz önüne alındığında, süratle artacak projelerden biri. Bu ağın tarifi, dünyadaki başka blockchain platformlarından son derece değişik bir tema kullanmaktadır, bir bilanço sayısal değeri ve çağdaş dijital varlık ticaretinde gereksinim duyulan sermayeyi aşan bir kâr sayısal değeri olan bir yatırım prosesine sahiptir.  

URAllowance, simgesel ekonomik ekonomi sektöründe ilk defa, bir varlık için dijital değişim platformunda şahsi olarak ticaret yapabileceğiniz benzersiz bir yaratıcı fikri meydana koyan bir blockchain platformudur. URAllowance, yatırımcıların simgesel yatırımlarla daha açık olmalarını gerçekleştiren bir sisteme dayanan, iyi performans ve harika bir tecrübe yaşam sürdüren blockchain sanayisinin gelişim neticelerinden bir tanesidir. Oluşturulan ilk blockchain platformlarından bir tanesi olan bu şirket, yatırımcıların, dünya genelinde birçok insanın karşılıklı yardımlaşma anlayışında hayat sürdürdükleri ekonomik zayıflık konusu ile ilgili, kayda değer bu blok zinciri platformunda kullanıcılar doğrulusunda prosedür yapılabilen bir yatırım olarak daha çok kaygı etmelerine yardımcı olmak istiyor.  Platform URAllowance'ın birtakım mühim noktaları Konu, en fazla kayıtlı yatırımcıların ve potansiyel yatırımcıların işlerini bir bütün olarak platformda başlatacaklarıdır. 

Platform hakkındaki genel koşul ve şartlara yanıt vermek URAllowance, alıcılar ve satıcılar arasında ekonomik olarak yararlı bir ekodüzenin dengeli bir sayısal değerini sağlayacak bir gelir kaynağıdır. Bu halde yatırımcı, bir yatırım sermayesinin gelirini aşan ortalama bir satış sayısal değerine bulunduran ekonomik bir kavram iken, satışlar bu platformda kâr elde etmek isteyen yatırımcılara daha çok dağıtılmaktadır. Aşağıdaki projelere bağlanma yeteneğine, blockchain sanayisindeki yasal ve güvenilir tütün ve token ticaret projesinde büyük bir çabadır, ticaret yapmaya başlar ve çoğu yatırımcının kullandığı kendi taktikleri ve fİkirlerinden birisinde dengeli bir analiz sistemi yürütür   

 

Blockchain platformundan Teknolojisindeki Yenilikler Nelerdir?  

URAllowance, hissedarların karı için mühim üstünlüklara bulunduran pazar demokrasi sistemi vasıtasıyla para birimleri için ticaret pazarlarından ve kripto alış verişinden bir tanesidir. Burada yalnızca URAllowance'ın başka kaynaklardan daha iyi tanım edilebilecek bir üstünlüğü değil, bunun yanı sıra proje kaynağının resmi dağıtımından kripto ticareti gerçekleştirmek için bir yer. URAllowance, pazaryı gösteren ve finansal ekodüzenin işleyişini değiştiren etkin blockchain tekniklerine dayanan yeni bir ticaret platformudur. Bu sistem, birtakım fantastik varlık çeşitleri için prosedür prosesini desaksaklıknin bir yolu olarak platformdaki muadillerini kullanır. Hem de, bu platform bunun yanı sıra Token ticareti bulunduğu tanınan kendi tanınan kripto para birimini kullanır.     

Token Bilgileri
Token URA
Platform Ethereum
Type ERC20
Price in ICO1 URA = 0.0000740740740 ETH

 BONUS
Pre-ICO 30%
Tokens for sale 405,000,000 

Investment info
Min. investment 0.1 ETH
Accepting ETH
Distributed in ICO 40%
Soft cap 100,000 USD
Hard cap 30,000 ETH

URAllowance Hakkında Daha çok veri için 

Web aadresi: http://www.urallowance.com/

Facebook adresi: <https://www.facebook.com/URAllowance

Twitter : <https://www.twitter.com/urallowance

Youtube: <https://www.youtube.com/channel/UCsqJLQ62c1L2BDvLKMjKbOg>

Telegram: <https://t.me/itsURAllowance

ANN: <https://bitcointalk.org/index.php?topic=3025811.0>    


Yazar: https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=2073074

bitcointalk kullanıcı adı: avzem

Sort:  

Congratulations @avzem21! You received a personal award!

Happy Birthday! - You are on the Steem blockchain for 1 year!

You can view your badges on your Steem Board and compare to others on the Steem Ranking

Do not miss the last post from @steemitboard:

Are you a DrugWars early adopter? Benvenuto in famiglia!
Vote for @Steemitboard as a witness to get one more award and increased upvotes!

Congratulations @avzem21! You received a personal award!

Happy Steem Birthday! - You are on the Steem blockchain for 2 years!

You can view your badges on your Steem Board and compare to others on the Steem Ranking

Do not miss the last post from @steemitboard:

Downvote challenge - Add up to 3 funny badges to your board
Vote for @Steemitboard as a witness to get one more award and increased upvotes!

Coin Marketplace

STEEM 0.47
TRX 0.08
JST 0.060
BTC 46581.05
ETH 3874.57
BNB 533.89
SBD 5.44