DESICO NEDİR?

in #desico3 years ago

DESICO, dünyanın emniyet konuatını yasalara müsait olarak tertipleyen, satın alan ve satan ilk platformdur. Ekosistemi, emniyet belirteçleri token zinciriyle tanıtarak küresel 155 milyar dolarlık girişim sermayesi piyasasını bozacaktır.

 

DESICO'nun amacı, perakende ve kurumsal yatırımcılar için VCdominated başlangıç ​​fonlama kısmına ismim atmak için bir ağ geçidi meydana getirmektır. Aynı vakitte, DESICO

, dünyanın her yerinden ileriki vadeden işletmelerin sermayesi için tamamıyla küresel, adil ve daha düşük maliyetli bir biçimde erişim yaratmaya katkıda bulunmayı gaye ilemaktadır .

 

DESICO, küresel sermaye pazarlarında bir ileri büyük farklılığı getiren bir ekosistem meydana getirmek için bir ICO (İlk Para Teklifi) üstünlükleri üstüne inşa edecektir. DESICO, blockchain teknolojisinin benzersiz özelliklerini özümseyerek ve emniyet belirteçleri satın alabilmek için yasal bir yol sağlayarak, tohum evveli yatırımların ademi merkezileştirilmesini sağlayacak. Mevcut varlıkların gelir akışları ya da başka hibrit emniyet belirteçleri ile vurgulanması.

ICO'lar, doğru sermaye pazarı altyapısı ile büyümek için büyük bir potansiyele bulunduran ilerlemekte olan bir varlık katagorisidır. Henüz, fazlası hibrid (kısmen menkul değerler, kısmen fayda tokenları), birtakımları fayda tokenlarıdır ve oldukça az sayıda menkul değertir.

DESICO NEDİR?

DESICO'nun platformu, açık emniyet belirteçlerinin menfaatilmasını basitleştirecek - erken girişimlerde sayısallaştırılmış eşitlik, sahip olunan varlıkların gelir akışlarıyla ya da başka hibrit emniyet belirteçleriyle vurgulanması. DESICO, emniyet ICO lansmanı için tam bir altyapı sunacak, tertiplenmiş bir emniyet tokenu değişimi gerçekleştirecek ve e-para

lisansı altında prosedür hizmetleri sunacaktır .

 

DESICO ekodüzeneğinin işleyişi, DESICO yardımcı belirteci doğrulusunda desteklenecektir. Token sahipleri, başka imtiyazlara ek olarak, DESICO platformunda başlatılan ilk emniyet belirteçlerine katılmak için evvellik haklarına sahip olacaktır. Token bunun dışında ekosistemdeki ihraç için alakalı bütün hizmetler için ödeme olarak hizmet edecektir. Bu sebeple, yatırımcılar ve işletmeler DESICO sembolsini kullanacaklar.

 

DESICO, bir Avrupa Birliği ve Euro Bölgesi ülkesi olan Litvanya'da tescil edilmiştir ve Litvanya Kanun Fonlaması planlamasinin yasal çerçevesi ve Litvanya Bankasının kontrolü altında (Avrupa Merkez Bankası'nın denetimi altında) etkinlik gösterecektir.

 

DESICO esasen Maliye Bakanlığı'ndan destek aldı1 ve ICO'nun yasallaştırılmasını teşvik etme çabaları için kabul edildi.

 

DESICO, fintech, yasal hizmetler ve piyasalama bölümünde bir girişimciler ve eksperler ekibi doğrulusunda yönetilmektedir. Kurucular esasen etkin bir Avrupa kitle fonlaması ve eşler arası platformda çalışıyorlar.

 

DESICO Ekodüzeneğinin esas bileşenleri;

 

Kitlesel Fonlama Platformu

DESICO, işletmelerin ICO'lar çıkarmaları için tam uyumlu bir yol yayınlayan küresel bir AB platformunu ve token alıcılarının bu tokenları almalarını ve prosedürelerini sağlar.

 

Yerleşik Exchange

DESICO tamamıyla tertiplenmiş bir değişim gerçekleştirecektir. DESICO platformunda bir ICO'nun başarı ile tamamlanmasının sonrası acil lİkidite sağlayarak emniyet belirteçleri sağlayacaktır.

 

E-Para Hesapları

DESICO kullanıcıları, platformdaki hem kripto hatta fiat varlıklarını yönetebilecekler. Hem de, DESICO değişiminde kripto paralarını fiat para birimlerine dönüştürme fırsatına sahip olacaklar.

Tam Yasal Uygunluk

DESICO, bir Avrupa Birliği ve Euro Bölgesi üyesi devlet olan Litvanya Cumhuriyeti'nin sahip olunan menkul değerleri ve crowdfunding yasaları dahilinde tam anlamıyla etkinlik gösterecektir.

Topluluk

DESICO topluluğu, emniyet belirteç ihraççıları, kripto yatırımcıları ve meraklıları ile ICO hakkındaki servis sağlayıcılarından oluşacaktır.

DESICO, 155 milyar dolarlık küresel risk sermayesi piyasasını bozmaya hazırlanıyor

 

DESI Token

DESICO ekodüzeneğinin fonksiyonelliği DESI belirtecine dayanacaktır. DESI belirteci İki ana hedefe hizmet edecek:

 

DESICO platformu üstünden emniyet belirteçleri çıkarmak isteyen DESICO Ekosistem ICO'larında ödeme tekniği , platform ücretlerine platformda belirli oranda DESI tokenu katmak mecburiyetinde kalacak. Yatırımcılar bu yeni çıkarılan emniyet tokenlerini DESI tokenleri üstünden ödeyecekler. Dış eksperler ve topluluk üyeleri, hizmetlerinden ötürü DESI belirteçlerini alacaklar.

 

Emniyet belirteçleri

edinilirken imtiyazlar DESI token sahiplerine DESICO platformunda münhyüzyıl haklar verilebilecek. Bunlar, emniyet tokenlarını alırken erken kuş erişimi ve balina aynısı ikramiyeleri içerecek ve DESICO değişiminde alım ve satım ücretinden muaf tutulacak.

 

Token Ekonomisi

DESI tokenlerinin tedarİki sabitlenecektir. Bütün DESI tokenleri DESICO'nun token kalabalıkları esnasında bir kerede oluşturulacak. Sınırlı arzları sebebiyle dolaşımdaki az sayıdaki DESICO tokeni, talep arttıkça değer olarak artacaktır.

 

Neden DESICO için blockchain lüzumlu?

 

Menkul değerleri tokenize etmek

Blockchain, DESICO'nun menkul değerlerin tokenizasyonunu yapmaksine izin verecektir. Küresel finans pazarları için, bilhassa, hizmetlerinin ödenmesi gereken aracıların kaldırılması gibi bazı üstünlüklar getirecektir.

 

Akıllı sözleşmeli, merkezi olmayan bir platform meydana getirmek Akıllı uyuşmaların

kullanılması, DESICO platformunun ve hizmetlerinin tam anlamıyla dağıtılmasını sağlayacaktır. Akıllı sözleşmeler yardımıyla, detaylı hizmet sağlayıcılar ve DESICO topluluk üyeleri kendi hizmetlerini DESICO ekodüzeninde sunabilecek ve direkt olarak ICO'larla etkileşim kurabilecektir.

 

 

Dağıtılmış defter

DESICO, blok-zincir üstündeki prosedür civarı bilgilerini depvakaan verimli ve tamamıyla şeffaf bir platform oluşturacak. DESICO bunun dışında emniyet belirteçlerinin satışı ve satın alınması hakkındaki bütün prosedürleri basitleştirmek ve kaydetmek için bir yan zincir kullanmayı da düşünmektedir.

 

Token dağıtımı

DESICO, crowdsale faaliyetinin bütün adımlarında toplam token tedarİkinin% 51'ini satacak. Bildirilmemiş DESI tokenları yanacaktır. Takıma atanan tokenlar 12 aylık bir kilitlenme zamanıne sahip olacak.

DESICO İLETİŞİM BİLGİLERİ

WEBSITE;https://www.desico.io/en

TELEGRAM ;https://t.me/desicochat

WHITE PAPER ;https://www.desico.io/docs/Whitepaper_240518_v2.pdf

TWITTER ;https://twitter.com/desico_io

FACEBOOK ;https://www.facebook.com/desico.io/

YOUTUBE ;https://www.youtube.com/channel/UCVi7k-JSG2sqqQnOmIMMvaw

MEDIUM ;https://medium.com/@desico.io

ANN THREAD;https://bitcointalk.org/index.php?topic=4398505.0

 

My bitcointalk profil: https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=1252266

BitcoinTalk Username: akiko6823

Bugün kü #DESICO ico tanıtım yazısının sonuna gelirken yazımı sabırla ve dikkatle okuduğunuz için hepinize teşekkür eder, bir sonra ki yeni ico tanıtımında buluşmak dileğiyle. Hoşçakalın, sağlıcakla kalın…

Coin Marketplace

STEEM 0.76
TRX 0.09
JST 0.072
BTC 54402.12
ETH 4053.80
BNB 584.03
SBD 7.01