Nickymilo

in #esteem4 years ago

Tysiące anglojęzycznych osób zainspirowało się niedawno w angielskich centrach Wall Street w Azji poprzez serię przemówień motywacyjnych i interaktywnych warsztatów od Nicole Maxali, amerykańskiego aktora, który grał główną rolę w serialu telewizyjnym z 80 odcinków, który tworzy kurs na GPW.

Nicole podzieliła się swoimi radami z powodu motywacji i osiągania celów podczas ponad 20 ekscytujących wydarzeń w 11 szkołach WSE w 3 krajach w marcu 2018 roku. Nicole była zaskoczona przyjęciem od swoich fanów w Korei Południowej, Hong Kongu i Chinach. Nicole powiedział: "Nadalopisywanie i reedukowanie od tygodnia3weekAsiatour ! Gdzie odwiedziłem trzy kraje, pięć miast i spotkałem ponad tysiąc moich azjatyckich fanów. A moje wideo na żywo obejrzało ponad 100 000 fanów w Chinach. To była trasa powietrzna ... "

Przykładem jednego z tych fanów jest Samuel Yan, student WSE, który powiedział: "Udział Nicole naprawdę nas inspiruje. Przyjdź chwilę, by posłuchać swojego głębokiego głosu. Przestań słuchać swoich serc, niezależnie od tego, czy są wątpliwości, lęki, wyzwania, przeszkody. "


image
Postać Nicole Khae jest jedną z głównych postaci w serialu telewizyjnym, która pomaga uczniom GPW uczyć się angielskiego na 20 poziomach od początkującego do zaawansowanego. Uczniowie podążają za odkryciem, gdy realizuje swoje marzenia w Nowym Jorku.

Wydarzenia w centrach giełdowych obejmowały Nicole wygłaszającą przemówienie motywujące o tym, jak przezwyciężyła trudne sytuacje w swoim życiu, aby kontynuować posuwanie się naprzód. Może to być związane z nauką języka angielskiego i wsparciem dla uczniów z zespołu w centrum Wall Street English. aktor i producent w Nowym Jorku.

Nicole poszła nawet odwiedzić niektóre z miast, które odwiedzała, w tym Busan, Seul, Hong Kong Flower Show i The Peak, The Bund w Szanghaju, The Forbidden City, a nawet Wielki Mur Chiński!

Odtwarzacz wideo

00:00

00:00

Zostawimy ostatnie słowo Nicole (lub Khae)!

"Dziękuję wszystkim, którzy sprawili, że ta wycieczka po Azji jest możliwa ... Jestem błogosławiona, że ​​mam tak udaną karierę i jeszcze bardziej wdzięczny, że podróżuję po świecie jako moja praca. To wszystko nie byłoby możliwe bez @wallstreetenglish_global @wsehk @ wsekorea i oczywiście WSE China (wse.com.cn) "

Sprawdź więcej informacji o podróży Nicole i imprezach rozrywkowych w centrach WSE na tym wpisie na Facebooku i hashtagu na Instagramie:

Sort:  
UpvoteBank
Your upvote bank
__2.jpgThis post have been upvoted by the @UpvoteBank service. Want to know more and receive "free" upvotes click here

Go Pro! Follow us.

Congratulations! This post has been upvoted from the communal account, @minnowsupport, by mgking3 from the Minnow Support Project. It's a witness project run by aggroed, ausbitbank, teamsteem, theprophet0, someguy123, neoxian, followbtcnews, and netuoso. The goal is to help Steemit grow by supporting Minnows. Please find us at the Peace, Abundance, and Liberty Network (PALnet) Discord Channel. It's a completely public and open space to all members of the Steemit community who voluntarily choose to be there.

If you would like to delegate to the Minnow Support Project you can do so by clicking on the following links: 50SP, 100SP, 250SP, 500SP, 1000SP, 5000SP.
Be sure to leave at least 50SP undelegated on your account.

Coin Marketplace

STEEM 0.47
TRX 0.09
JST 0.062
BTC 49237.17
ETH 4195.91
BNB 570.82
SBD 5.80