Yearn Finance Tech Proje İnceleme

in #eth7 months ago

C3TZR1g81UNaPs7vzNXHueW5ZM76DSHWEY7onmfLxcK2iNftTRg7V2QwN7SvtKAq3NurQVoGPeQxH58g4bJnhZXdjCfe5paWvmPtUdzoppY87LYf5tYKFX4.png

Kripto para birimleri ve temel blok zinciri teknolojisi, internetin kurulmasından sonra bir sonraki büyük şey olarak uygulanmaktadır. Bu teknolojilerin büyük etkisinin olduğu ana alanlardan biri finans sektörüdür. Temel olarak blok zinciri, büyük finansal ve ekonomik kurumları dönüştürmek ve onu daha düşük maliyete, işlemlerin daha güvenli ve daha hızlı yürütülmesine, gelişmiş anlaşılabilirliğe, işlemlerin denetlenebilirliğine ve diğer faydalara getirmek için büyük bir potansiyele sahip olan bir dağıtılmış defter teknolojisi biçimidir.

Kripto para birimleri, üçüncü bir taraf olmadan yeni bir yerel dijital varlık sınıfının garantisine sahiptir. Bir blok yeni bilgileri depoladığında, blok zincirine daha da eklenir. Blockchain, birden fazla bloktan oluşur. Blok zincirindeki bloklar dijital bilgi parçalarını içerir. İşlemlerle ilgili bilgileri ve diğer ayrıntıları hashid ile birlikte depolarlar.

Yearn Finance Tech, YFIT yerel belirteçli bir Yearn Finance çatalıdır. Güvenilir, bağımsız ve karlı olacak şekilde inşa edilmiş, Yearn Finance teknolojisinden bağımsız bir FORK'tur. YFI gibi YFIT, teknolojinin kendisinden unsurları bir araya getirme teknolojisine sahiptir. Kullanıcılar para yatırdığında, bakiye mümkün olan en yüksek gelire tahsis edilecek ve aynı zamanda kullanıcıların hisselerini, ödünç almalarını ve oy kullanmalarını sağlar. Üstelik kripto oyunları oynamak YFarm Game'de daha da karlı hale geliyor. Oyun içi öğeler kriptolarla takas edilebilir.

YFTech, kullanıcıların varlıklarını en karlı verim çiftçiliği arasında dengelemelerini sağlamak için geliştirilmiş bir DeFi protokolüdür. YFI'ye benzer şekilde YFIT, verim çiftçiliği örneğini, Aave, Compound, Shushi, Yam ve YFI'yi bir araya getiren, ancak çok azını içeren ve şu anda en karlı olanı seçen merkezi olmayan bir platformdur. Kullanıcılar varlıklarını yatırdıkça, fonlar en verimli tarım havuzuna tahsis edilecektir.

Yearn Finance Tech, gelişmiş araçların kullanıldığı tüm kazanç planları aracılığıyla büyük yatırım getirilerini garanti eder. Kullanıcılar kabul edilebilir stabilcoinlerden herhangi birini yatıracak, YFIT şimdi o sırada en karlı olan getiri protokolünü arayacak. Blockchain tabanlı oyunlar, kripto dünyasındaki diğer sektörlerden daha iyi performans gösterdi. YFITech sadece varlıkların stake edilmesi ve kilitlenmesi ile ilgili değil, aynı zamanda sektöre kripto oyunları, mobil uygulamalar gibi yeni ve gelişmiş özellikler sunuyor.

45GhBmKYa8LQ7FKvbgfn8zqd6W2YEX34pMmaoxBszxVcFaEKDXQKMZ6NZjsTaawo5cvpERkTadxo2v2mrd4GC2xWyoSFg4qbbaTJFKdfnV71dWhu8Kz8ZGUYxypBuXVgVEveiWRLHhnbUJv7L2cs35U4aNoVqvRvXXn6x4DgSMXKwZEyRskAr8jpJHoRuHUevon4hhmLDm4ewzbNhKRNNgMM.png

YFIT, Hard fork Yearn Finance olan yerel token Yearn Finance Teck'tir. YFIT jetonlarının depozitosu, kullanıcıların dijital varlıklar üzerinde hisseler almasına, ödünç almasına ve oy kullanmasına olanak tanır. YFIT ayrıca, kullanıcıların pasif gelir elde etmelerine olanak tanıyan bir kripto oyunu YFarm Oyunu oynama olanağı da sunuyor. Oyun seviyelerinde veya diğer öğeler kriptolar için güncellenebilir. YFIT, mevcut akıllı sözleşmeli kripto para birimlerinin yanı sıra merkezi olmayan finansmanın bir parçasıdır. Buna kripto para birimi ödünç verme, borçlanma, sigorta, Ticaret, merkezi olmayan borsalar ve diğer kullanım durumları dahildir.

Neden Yatırım Yapmalı?
Tam Kontrol: Kullanıcı kişilikleri, özel anahtarlar kullanılarak tamamen sağlanır. Müşterilere kaynakları üzerinde sınırsız kontrole sahip olma yetkisi verir.

Parlak Sözleşmeler: Kullanıcılar hisseler alabilir, ticaret yapabilir ve likiditeye güven duymadan anlayışlı bir sözleşme verebilir. Tüm borsalar fuardır ve güvenilir sözleşmelerle ve herhangi bir yabancı dahil edilmeden yürütüleceği için güvenilirdir.

Müşteriler iyi tasarlanmış Arayüz: Güvenlik, basitlik ve sarsılmaz kalite alışverişte birinci sınıftır ve hareketleri destekler. Bu nedenle, YFIT, müşterileri için kullanımı kolay ancak bağlantılı bir arayüz sunar.

Topluluk Satışı Devam Etmekte
YFIT token kitle satışı, gözden kaçması gereken bir şey değil. Bu, herhangi bir seviyedeki kripto yatırımcılarının kısa sürede olağanüstü yatırım getirisi sunabilecek gelecek vaat eden kripto projelerinden birinin sahibi olmaları için bir ömür boyu fırsat olabilir.

C3TZR1g81UNaPs7vzNXHueW5ZM76DSHWEY7onmfLxcK2iP9adShfDqy6m85Rj7gGToJnpWcKYt4b8AqAPwDcU58wFVSrrds17h4QoTNZcDKoryJgZNfq7qp.png

Sonuç
Yearn Finance Tech aracılığıyla diğer DeFi aşamalarından ödeme alan müşteriler, benzer şekilde YFIT jetonunu da alabilir. Yakın zamanda Yearn Finance Tech'e katıldım. Burada daha fazla nakit akışı elde etmek için eşi görülmemiş bir fırsat olarak gördüğüm bir girişim.

Yearn Finance Tech Sosyal Medya
*Website: https://yearnfinance.tech
*Crowdsale: https://crowdsale.yearnfinance.tech
*Twitter: https://twitter.com/yearn_finance
*Telegram: https://t.me/yearnfi
*Medium: https://yearnfinance.medium.com/

My Btt profile link : https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=1750136
My Btt username brkttlv