Altının Devrimi : Digital Gold

in #ethereum11 months ago

2a3UdQyEPLqLr918wJSTZ9TNrdv221pEKYsihXSb7EY9jcvP4nFU744cFwsUw47FeSUgnBahcp7PoFpcyLEn7wimj7bNv7EvwBgcae66WGyqYr2zdfM7YYZWFoDdfnixzoiV92C7PxW9P8Jmp8dmD4ZjnZy82LsUwewQtSERsvHEujJdK5GY6tv7YPMk1Fm9vicjbMbwRCTx2LFEHHoGxitc.jpg

Altın, bildiğiniz gibi, enflasyona ve düşük oranlara karşı koruyucu bir araçtır. Ardından, artan enflasyon ve düşük oranlarla neden olduğunu anlıyoruz.

Faiz oranlarının alabileceğiniz risksiz getiriyi gösterdiğini söylüyorlar.
Faiz oranları düştüğünde tüketim artar ve bunun sonucunda emtia fiyatları yükselir (enflasyon buna göre artar).
Varlıkların getirisini azaltan reel oranlar (faizler eksi enflasyon). Bu nedenle, düşük faiz oranlarıyla enflasyonun artması ve reel oranların düşmesi beklenmektedir. Varlıklar daha az caziptir (özellikle Japonya ve Avrupa'daki faiz oranları altınsa) - kendi başına güvence altına alınan iyi bir varlıktır.
Altın kurları kötü haber. Faiz oranlarını yükseltmek, kâr amacı gütmeyen külçe altın sahibi olma fırsatını arttırır - neden nakit depolamak için ödeme alabileceğiniz zaman altın tutsun?
Aşağıda, altının enflasyon ve faiz oranları ile nasıl ilişkili olduğuna dair açıklayıcı bir örnek bulunmaktadır.

Bir Çözüm Olarak Digital Gold

Digital Gold projesi, hazinede yapılan tüm işlemleri denetlemekten sorumluolan altın şirketi Bullionstar'a bağlı güvenli bir Digital Gold kasasında biriktirilen Digital Gold Token'i (GOLD) dünyaya getirmek için blockchain teknolojisini kullanarak tasarım yapıyor. Dijital Altın tokeni, fiziksel altınların elde edilmesi ve güvence altına alınmasıyla ilgili sorunları çözmek için fiziksel altınların yerini alacak şekilde oluşturulmuş erc-20 destekli token'dir.

Digital Gold platformu sadece yenilikçi olduğundan dolayı Digital Gold girişimiyle ilgili daha fazla şey buluyorum. Başlangıçta, Gold'un sadece gün sonunda satın alındığını ve kâr için el konulduğunu düşündüm. Kripto dünyasında bir sayfada başarılması çok zor görünen çok sayıda fikir var, piyasada birçok belirsizlik var. Geçtiğimiz birkaç hafta içinde, bu girişimin arkasındaki temel fikir olan altından tasarruf etme konusunda daha fazla araştırma yaptım ve DIGITAL GOLD'un Digital Gold sitesine sadece birkaç tıklama ile bunu çok basitleştirdiğine sevindim.

5zGozCj1raAPxR2gxtAcC4PqrgwoJ7g4fhsaZBQiGiZqD8rEDqJZpWm9KdPp5PXxsF2nya3ZX6KgNRe3BcrJPfydyryicJn3mRCo1MYDZuW9oqBnpu6tBHF8661u7uqS3xHnKcM3hcaiXuz8di9LeuxmgNjVsVCTBsfTTGp3Wsi5oHPZ4k1D7zRSPBbx1ra2sqwA1n3G2vAyfRvrqTPhgSKi.jpg

Aslında bakarsanız GOLD bir stabil coin de değildir, altcoin de değildir, yeni bir blok zinciri de değildir. GOLD tokenleri, Singapur'da bulunan ve dünyadaki en güçlü mülkiyet haklarına sahip önde gelen finans merkezlerinden biri olan Singapur'da bulunan dünyaca ünlü küresel çözüm çözümleri sağlayıcısı olan BullionStar'ın sahip olduğu güvenli bir kasa deposunda depolanan altının dijital bir temsili olarak işlev görür. Bu sebeple, GOLD stabil coini fiziksel altın kadar stabildir ve aynı zamanda fiziksel altına kıyasla onu depolamak ve işlemek çok daha kolay ve ucuzdur.

Digital Gold, tüm dikkat ve düşünmeye değer bir yeniliktir. İnce altın, bir çevrimiçi pazarda yalnızca birkaç tıklama ile GOLD belirteçleri kullanılarak basitçe tokenleştirilir. Kullanıcılar bunları hemen Market'te satabildiğinden bu çok önemlidir. Daha tutarlı hale getirmek için, jetonlar altın spot fiyatına sabitlenir. DIGITAL GOLD ekibi ve blockchain teknolojisi sayesinde bu gerçekten şaşırtıcı.

iRU2mQbZhT4McXuvpTUHe6CFBFakVR1jUJytaztpKq7xhejhbSm4Y6msYrVqKCz2xuooWwwi5sueuyR9YABTsqhTsQFRMsHEvuLZ3v1GbRWfknXLU3QFcvw4hgCrtQLvdk9UbLCVDixfA87YmA9W4XF8rcDKseBRjeLibYNYoj4rWSUqDXD76uh5ntJ6B6WeA9rKssJ79trKJoNyYtggZrWu.jpg

Dijital Altının riski yoktur. GOLD tokenine yaptığınız yatırım, değer artışını seçmesi dışında kaybedilemez. Yani yüklemek yerine kazanırsınız. Her ne şekilde olursa olsun iddianızı kaybetme korkusu yoktur; hırsızlık veya diğer doğal afetler. Bu, gerçek bir fiziksel varlık tarafından desteklendiği gerçeğine dayanmaktadır.

Sonuç
Kıymetli sarı metal birçok biçimde bulunur, bu da onu meta ve yatırım varlığı tahsisi için ideal hale getirir. Birçok yatırım aracı şeklinde mevcut olması nedeniyle, yatırım portföyünü çeşitlendirmek isteyen çeşitli yatırımcılar altın satın alabilirler. Yatırımcı ister malzeme altın satın almak ister, ya da sadece piyasadaki bu değerli metalin değerindeki değişikliklerden kâr etmek istiyorsa, hemen hemen her zevke yönelik yatırım araçları vardır. Her ne kadar bazı riskler her yatırımcı için uygun olmayabilir. Varlıkları altına yerleştirmek yatırım portföyünüzü güçlendirmenin güvenli ve mantıklı bir yolu olabilir. Bununla birlikte, altınla herhangi bir işlem yapmadan önce güvenilir ve deneyimli bir uzmana danışmalısınız.

Digital Gold Sosyal Medya

*Website : https://gold.storage/
*White paper: https://gold.storage/wp.pdf
*Twitter: https://twitter.com/gold_erc20
*Telegram: https://t.me/digitalgoldcoin
*Medium: https://medium.com/@digitalgoldcoin
*Btt Ann thread: https://bitcointalk.org/index.php?topic=5161544

My Btt profile link : https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=1750136
My Btt username brkttlv