Altının Dijital Serüveni : Digital Gold Projesi

in #ethereum10 months ago

MdMm3iHdKzdDVYkVAPXwQfbrmAHzn3YZkUMKhRq4E35FBs18cDMQbo6q77Xp8ewK5GECuXuXdt7VXonukDpZpEkzxj6oYNheqVxqmXvJ3Qf9bdQBVrfwfiAM4Ym2Dje6xh3xHDptrFiyrTigP6qWwAEGQhV2yAnofHpXMGJe8EBWFrgo8zTsZ7byiipv7fka3cB57T9rtCVGwUir3GsNjbXe.jpg

Altın, sahip olduğu benzersiz özelliği nedeniyle çıkarılmış karakteristik bir mineraldir; örneğin, dayanıklılığı ve finansal değeri nedeniyle altının en önemli ve maliyetli madenlerden biri olduğu bilinmektedir ve aynı şekilde nadir bir varlıktır. maliyetli oluyor. Yıllar boyunca altın tipik bir mineralden bir tür paraya dönüşmüştür, bunun nedeni, örneğin Forex'in diğer önemli parasal standartlara karşı altın setlerini takas etmek zorunda kalması gibi en yeni borsa piyasalarıdır. Bu altın için iyi bir ilerlemeydi, ancak şimdi alışılagelmiş bir şey haline geldi, altın ticarete konu bir unsurun ötesinde bir şey olmalı, çok fazla bir şey satın almadan herkesin yapabileceği, tutabileceği ve hatta taksit yapabileceği bir şey olmalı, sadece bir şeyle değil çok değil bir seçim için. Altının tamamen dijitalleşmesi gerekiyor.

Kripto piyasaları ise, başlangıcından beri muazzam bir gelişme göstermektedir. Yapıldığı zaman uzun bir süre araştırıldığında, hakkında söylenenler nedeniyle beklendiği gibi çalışacağına genellikle güvenilemez; Her halükarda, blockchain alanının tarihsel arka planından kazandığım şey, yeterince denetlenen ve inşa edilen herhangi bir yeniliğin uzun süre devam edecek ve dolayısıyla insanlığın değerini artıracağıdır.

Bir proje olarak Digital Gold, bu modern çağı teşvik etmek için blok zincir teknolojisinin belirli özelliklerine büyük ilgi gösterdi; çünkü çeşitli sektörlerdeki insanlar, kriptosfer aracılığıyla Altını etkin, güvenli ve şeffaf bir şekilde satın alacak, depolayacak, tutacak ve değiştirecek. Dijital Altın Projesi, kamu yatırımı veya kaynak yaratmayı içeren normal blok zinciri tabanlı proje türünüz değildir. Projede kullanılan tüm fonlar kendi kendini finanse ediyor, bu nedenle Gold Token edinimi, akıllı bir sözleşme yardımıyla fiziksel altının spot fiyatına dayanacak.

GOLD Token ağı, ücretsiz olarak gelen GOLD tokeni kolayca satmak ve satın almak için Dijital Altın Pazaryeri'nden büyük ölçüde yararlanacaktır. GOLD Token ile, altın satma veya edinme süreci, dünyanın dört bir yanındaki insanlar için büyük ölçüde değişecektir. Tüm yatırım araçlarının en kullanışlısı veya servet tasarrufu sağlayan bir araç olarak kullanılabilir, ancak tipik olarak evrensel veya dünya çapında olan güvenilir bir varlık olarak kullanılabilir. Bu herkes için harika bir haber, özellikle altın koleksiyon parçalarıyla ilgilenenler için.

MdMm3iHdKzdDVYkVAPXwQfbrmAHzn3YZkUMKhRq4E35FBrzRLjSyoyRD1h3SroqdceVFQDe3nS17iDpRnBsLLhYyoLE6zQdyhe1jWhG585PsBR6gnfNe5kSzRNDAbD7DahYJLN2Gp29jtyC4J58WWk6xbw34S1wCoA4PyQJD6tJbZYSk9gVdZfmhEpbN6ExewaYxEoS8Z3pFp4gT5JHqqULw.jpg

Digital Gold Teknolojisi
Gelişmiş dünyada teknoloji önemlidir. İlerleme organizasyonu, bu yeniliğin mali tasvirine dayanır. Bugün bahsettiğimiz organizasyon, genel olarak organizasyonun yeniliği güzel. Yeniliği keyifli kılmak için, yaşam biçiminde hoş bir noktayı içerirler. Yavaş yavaş, organizasyonlarının esasen uygulanamaz olduğu ortaya çıkıyor. Önemli bir faaliyet seviyesini garanti etmek için. Bu organizasyon, son derece iyi bir yenilik için yolculuğuna başladı. Yakında ofisin en yüksek noktasına varacaklarına inanıyorum.

Daha yüksek bir güven düzeyi sağlamak için, Altın jetonla satın alınan tüm altınlar, BullionStar ile ortak bir çabayla kuruluşun kasasına bırakılır. Dijital Altın projesi, ayrıca, kullanım için mevcut olan token sayısı ve toplam fiziksel altın toplamı hakkında açık ve net olmayı amaçlamaktadır. BullionStar da aynı şekilde, bırakılan toplam altın miktarına karar vermek için kasaları kontrol eder. Çip müşterileri, gerçek bir huzur için devam eden incelemeleri ve güvenlik onayını kontrol etmeleri için teşvik edilir.

Digital Gold Projesinin Prensibi
Ethereum blok zinciri aracılığıyla sağlanan akıllı sözleşme dönemi boyunca, müşteriler, dolaşımdaki token miktarı, işletmenin kasasındaki külçe altın miktarı ile her zaman aynı olduğundan, kolayca altın token satın alabilir; altın her zaman dolaşımdaki tüm belirteçleri kaplamak için yeterlidir. Platformdaki bir altın kalem, müşterilerin 1 gram% 99,99 birinci sınıf altın satın almasına olanak tanır ve kullanıcılar herhangi bir zorluk yaşamadan sınırsız işlem yapabilirler. Bugünkü piyasa fiyatına yakın bir fiyattan satın alınan altın jetonlar, Bulionstar ile ortaklaşa kuruluşun güvenli kasasında saklanacaktı. Gold Token, Digital Gold platformunun dünyada devrim yaratmak için blok zinciri işletmesini ve Gold pazarını kesinlikle döndürmek için kullandığı ana araçtır. Dijital altın projesi, altın piyasasını fazla stres olmadan çok kullanışlı hale getirmek için dijitalleştirmeyi amaçlamaktadır, bu nedenle müşteriler sanal altınla şeffaf ve güvenli bir pazara girmeye ve gururlu bir altın satıcısı olmak için gelişmeye hazırlanmaktadır. Bu yenilikçi girişim sayesinde, GOLD jetonu aracılığıyla fiziksel altın, bir işaretçi çıkarıldığında ve Singapur'daki bir kasada güvenli bir şekilde saklandığında sürekli olarak satın alınan sanal bir kripto varlığı haline gelecektir.

0.png

Digital Gold aşaması, Gold Token olarak bilinen ilginç bir kripto para birimine sahiptir ve her jeton, bu satırlar boyunca kuruluşun kasasına bırakılan bir gram% 99,99 FINE altına eşdeğerdir, kaç tane olduğunu bilmek için biraz matematik yapmalısınız. Saklamanız gereken İNCE altın. Bu, bir müşteri herhangi bir Altın Token ölçüsü talep ettiğinde, sonuç olarak altının kuruluşun kasasında bir kenara ayırdığı anlamına gelir, aynı şekilde jetonlar, müşterilerin parayla ilgili borsaları yürütmek için altını kullanmalarına izin verir veya bir zenginlik stoklama tekniği olarak kullanır ve başarmak için olağanüstü temel çabalar gerektirir. Altın token ile ilgili bir başka büyüleyici şey de garantili değer kararlılığıdır ve bunun nedeni, altın spot maliyetinin tahminiyle kontrol edilmesi ve altın Ticareti Takas Edilen Varlıkların (ETF'ler) tahmininin, daha fazla onaylamaya eklediği 100 milyar doları aşmasıdır.

Sonuç
Altının maliyeti genel olarak daha güvenilir olacaktır. Bunun nedeni, altının her toplama stratejisinde belirli özelliklere ve sınırlamalara sahip olmasıdır. Mevcut araştırmalara başvurulduğunda, gezegendeki seviyeyi yükselten altın oranı sınırlıdır. Altın tahmini vermesi ve böylelikle amansız bir çaba göstermesi amaçlanmıştır.

Digital Gold Sosyal Medya

*Website : https://gold.storage/
*White paper: https://gold.storage/wp.pdf
*Twitter: https://twitter.com/gold_erc20
*Telegram: https://t.me/digitalgoldcoin
*Medium: https://medium.com/@digitalgoldcoin
*Btt Ann thread: https://bitcointalk.org/index.php?topic=5161544

My Btt profile link : https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=1750136
My Btt username brkttlv