Digital Gold ile Geleceğinize Yatırım Yapın

in #ethereum7 months ago (edited)

1_eSoKskE_RKilKTrqhWQmBQ.png

Yatırım altını, miktarı doğal olarak sınırlı olan fiziksel bir varlık veya dijitaldir. Altın eşsiz bir değerli metaldir ve bu nedenle altın hala “dünya para birimi” olarak adlandırılmaktadır.

Yaklaşık 10 yıl önce, çevremizde var olan her şeyi teşvik etmek için yeni bir inovasyonun yükselmesi yeni bir şey değil, cep telefonlarının müziğe uyum sağlamak için neredeyse hiç kullanılmadığını hatırlıyorum, ancak bu günlerde esasen her şeyi basit bir şekilde cihazlarla yapmak mümkün.

Gerçekten, işler gelişti ve daha basit bir şekilde devam etmemizi sağlayan yeni düşünceleri bilmek genellikle mükemmel, bugün her şey Dijital altınla ilgili, eminim altın şeklinde nasıl altın alıp satacağımızı bilmek ilginç olacaktır. Henüz bürokratik olduğu ve hemen hemen tüm kamuoyuna ulaşamadığı için dijital para birimi ve dahası, Digital Gold'u ve bunun kaynakları altına koyması gereken bireyler için neden son teknoloji bir cevap olduğunu tartışacağım.

Digital Gold'un Amacı Nedir?
Dijital Altın projesi, günümüzde fiziksel altını ve sanal ekonomiyi entegre etmeyi amaçlayan olağanüstü bir proje olarak duruyor, bu nedenle bu proje, altının blok zincir teknolojisi ile dijitalleşmesini sağlayarak, altın alım satımıyla ilgili zahmetli işlemleri ve gereksinimleri ortadan kaldırıyor. Altın ticaretinin bir ödeme aracı olarak geliştirilmesi ve kullanılması için blockchain teknolojisini kullanarak. ve fiziksel altınla desteklenen altın jetonlar, blok zinciri tarafından uygulanan protokol sayesinde güvenliğini sağlar.

2gsjgna1uruv8X2R8t7XDv5HGXyHWCCu4rKmbB5pmEzjYSrwLDB9kaTHjdWxBHxSpq6j9rJUi1SgMjJDQzM1ozK77HURwwxjEmbxXNZUDGD5aJXHkA.png

Dijital altın tokeni, Ethereum organizasyonu içinde yapılan bir artıdır ve her jeton gerçek altınla yasaklanmıştır, bu da örgütün artık var olmamasına neden olur, kaynakları gezegendeki herhangi bir yerden basit ve uygulanabilir, ekstra masraf olmadan altına koyabilirsiniz. ve blockchain inovasyonunun tüm güvenliğiyle, Ethereum'da bilgisayarlı altın yapıldığından, token sayısını sürekli olarak herkes ve ayrıca borsalar tarafından fark edilebilir hale getirerek spekülasyonu güvenli ve ne zaman denetlenebilir hale getirin, kontrolünüz sizde olacak dikkatlice altın satın alın ve resmi ticaret merkezi sitesinden doğrudan satın alabilirsiniz: https://gold.storage/en/

GOLD Stablecoin, Blok'ta faaliyet gösteren en eksiksiz yatırım ekosistemi yeniliğidir. Oluşturulacak ilk platformlardan biri olan şirket, dünyanın dört bir yanındaki kayıtlı kullanıcılar tarafından değiştirilebilecek bir yatırım olarak, karşılıklı işbirliği konseptinde yaşanan ekonomik zayıflıkların daha fazla farkına varmak için yatırımcılara yardımcı olmak istiyor. bu blok zinciri. GOLD Stablecoin Platformunun Bazı Önemli Noktaları Bu, kayıtlı yatırımcıların veya bu platformda faaliyetlerine başlayan potansiyel yatırımcıların faaliyet göstereceği an olacak.

4bEjbgCbFMvA8T33kKpp3RsBvZue1Hns5Cwuz57pgmmNsNezdBtCUMeRBAEN3znmKB5zuZJJHa4z54Ys9QWk5YTzidys3dFJUFYfyhMo6Q4Jf4hVoCChtytWfgkCqGaPP2MWrfykD4bNENdHC6bmXXFfnrJLDv3WxmmxHvZF3jrDcy3A9c.jpg

Digital Gold tokeni kapsamlı bir çözüm sunar. Bu token, sadece stabilcoinlerin tüm avantajlarını sağlamakla kalmaz, aynı zamanda tüm fiat sabitlenmiş stabilcoinlere göre sürekli olarak değer kazanmanın ek faydasını da beraberinde getirir. Bu, GOLD belirteci altına sabitlendiği ve fiat para birimlerine göre altının fiyatı her zaman yükseldiği için mümkün hale geldi.

Sonuç
Sonuç olarak, altın, mallar ve hizmetler söz konusu olduğunda ve en iyi yatırım varlıklarından biri olduğunda bir takas aracı için en kalıcı seçimdir. Son zamanlarda fiziksel altın kıt hale geldiğinden, Dijital Altın, dijital ekosistem ile gerçek altın arasındaki boşluğu doldurmayı amaçlayan yenilikçi bir yatırım fırsatı olarak hareket edebilir.

Digital Gold Sosyal Medya

*Website : https://gold.storage/
*White paper: https://gold.storage/wp.pdf
*Twitter: https://twitter.com/gold_erc20
*Telegram: https://t.me/digitalgoldcoin
*Medium: https://medium.com/@digitalgoldcoin
*Btt Ann thread: https://bitcointalk.org/index.php?topic=5161544

My Btt profile link : https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=1750136
My Btt username brkttlv