Kripto Para Borsalarının Yeni Yüzü : Extons

in #extons10 months ago

4bEjbgCbFMvA8T33kKpp3RsBvZue1Hns5Cwuz57pgmmNsNjdPJHcmfUGC421Stz88RiPrdAyc6XLCK3nxkApVZobtkN64CHx93aABQsSTk4xCCqrG934zmcYZAE1BjHgzBsrYv4t8jBJJNwUSupBM2FqdyWeptsuuUSPNh96cGKTi7Xp3g.jpg

Günümüz toplumunda kripto para birimi kullanımı, küresel nüfusun finansal ve ödeme sistemi üzerinde önemli bir etki yarattı, kullanıcılar için işlemleri basitleştirmek için blockchain teknolojisini kullanan bir değişim aracıdır.

Blockchain, bugünlerde birçok projeyle çok meşgul olduğu için, yaklaşık beş bin kripto para birimi ile dolaşan blok zincirini bir dereceye kadar sürdürüyor. Dünya paraları ve para birimleri bu açıdan göz ardı edilemez.

Yine de, bu Dijital aşamada çok önemli olduğu için krito para birimi, kullanıcılarına bir değişim aracı olarak hizmet etmek için tasarlandığından, başlangıçta deneyimli olanlardan büyük bir avantaj olan farklı bir iş anlaşması moduna geçmelerini sağlıyor.

Kripto para, bilgileri doğrulamak ve işlemlerin ayrıntılarını güvence altına almak için bir kriptografik algoritma ve akıllı sözleşmeler kullanır. Blockchain teknolojisi ile, kripto para birimlerinin değeri, her türlü dolandırıcılıktan korunurken, kullanıcılarının işlemlerini güvende tutar.

Extons.io'ya Giriş

Extons platformu, Kripto ve Ayrıca Fiat Ticaret Seçenekleri için Faydalar almak isteyenler için yapılmış bir platformdur.
Örneğin, Bitcoin'iniz varsa, platformlarında aktarabilirsiniz ve sizden de yapabilirsiniz, ancak Kendi Yerel kripto para gibi Fiat para birimleri. Ve bu şekilde bunları kendi Banka Hesaplarınızda draw Hayal edebileceğinizden daha kolay ve daha güvenli çekebilirsiniz.

Extons, kullanıcı varlıklarına güvenlik sağlayan çoklu güvenlikli en iyi kripto para ticaret platformudur. Extons, Bitcoin, Ethereum, USDT, Tron ve diğerleri gibi en iyi dijital çoklu para birimi desteğini sunuyor.
Extons sunumları, kullanıcıların diğer büyük pazarlardan daha düşük olmayan işlemlerle sorunsuz bir şekilde çalışmasını sağlamak için 24 saat çevrimiçi kullanıcı hizmetleri sağlar.
Bunun dışında, Exstons işlem ücretleri de çok düşüktür, bu nedenle kullanıcıların işlem ücretleri hakkında düşünmesine gerek yoktur. Genel olarak işlem maliyetlerini tüketen borsaların aksine oldukça yüksektir.

Thisoption Limited ekosisteminin bir ürün parçası olan Extons borsası Haziran 2020 tarihinde kuruldu.

gPCasciUWmEwHnsXKML7xF4NE4zxEVyvENsPKp9LmDaFuzqkcbd7CuA5VhAebMLy5TNyd7CR2vp3ymjepdAr6BGk6LsFRQp4FyR2BohADhPyhs9ueYZBnbB6CqnQpBESAevzLCstvXuhYxYySv.jpg

Blockchain teknolojisini kullanan ve dijital madeni para ticaretindeki karmaşıklıkları ortadan kaldırmak için akıllı sözleşmeler kullanan merkezi bir kripto para borsasıdır.

Diğer borsaların aksine, bu platform kullanıcılara en iyi kripto para ticareti deneyimini sunmak için modern araçlar ve etkili teknoloji ile donatılmıştır.

*Dünyanın her yerinden kaliteli dijital para birimlerini sürekli olarak tanıtmak ve kaydetmek, kullanıcılara çoğu dijital para biriminde çeşitli işlem hizmetleri sunar.

*Her kullanıcı işlemi için sorunsuz operasyonlar sağlamak için 7/24 çevrimiçi müşteri hizmeti sunulmaktadır.

*Wall Street endüstri standartlarını bile karşılayan yerleşik bir piyasa yapıcı makine ile 250'den fazla piyasa parametresini temel alan bir model analizi oluşturun ve yüksek likidite ile 25/7 sürekli destek sağlar.

*Platform finans endüstrisinde BT denetiminin mantıksal yapısının gereksinimlerini karşılayan, sistemlerimizin istikrarlı çalışmasını sağlayan multimodüler yapılar yürütmektedir. Ön ve arka tasarımlar, çok düğümlü ve çok modlu dağıtımlarla birlikte kapasitemizi arttırır ve böylece müşterilerimize daha iyi hizmetler sunar.

0_r0uWu4cV13qIfGmg.jpeg

Sonuç
Bugün dünya, dijital sistemin özellikle ihtiyaç duyduğu zaman, finansmanlarını büyütmede neler sunabileceğini sevmeye heveslidir. Öte yandan, blok zinciri, bireylere projelerini uygulamak için daha fazla fırsat sağladığı için dünyaya çok fazla etki getirdi.
Bununla birlikte, blok zincirimizi EXTON ile Devrim için Thisoption Exchange ekosistemi sayesinde, bireylere benzersiz özellikler sunan, ilerleyen özellikleri ile dünyadaki yeni DEVRİM EDEN Kripto Para Birimi ve gelecekte dünya EXTON'a seslenecek.

Extons.io Sosyal Medya

Extons: https://www.extons.io
Telegram: https://t.me/thisoption
Thisoption: https://thisoption.com
Whitepaper: https://www.extons.io/whitepaper
Btt Ann : https://bitcointalk.org/index.php?topic=5263768
Medium: https://medium.com/@thisoption.com

Author's Btt Username: brkttlv
Author's Btt Profile: https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=1750136