Farming ve Definin Yeni Adresi: YF Moonshot

in #farming9 months ago

57325971-e15b0f2e8c6f90463491f6e3da8ce0df76bf620ef3de41b3404c57fd02180b3c.jpeg

Merkezi Olmayan Para (DeFi), geleneksel parasal ilişkinin blok zinciri gibi merkezi olmayan ilerlemelerle karışımıdır. DeFi, benzer şekilde, kapsamlı bağlantısı nedeniyle Açık Fon olarak adlandırılabilir. İnsanların DeFi sosyal ilişkilerinin şu anda mevcut olan her nakdi yardımdan ziyade seçim yapmaya çabaladığını gözlemlemek çok önemlidir. Bu ilişkiler, bekletme tasarrufları ve harcama özetleri, itmeler, kaynak değişimleri, güvenlik gibi şeyleri birleştirir ve bu yalnızca başlangıçtır.

Başka bir bakış açısıyla, Merkezi Olmayan Para (DeFi), geleneksel parasal ilişkinin blok zinciri gibi merkezi olmayan ilerlemelerle üretilir. DeFi, benzer şekilde, kapsamlı bağlantısı nedeniyle Açık Fon olarak adlandırılabilir. İnsanların DeFi sosyal ilişkilerinin şu anda mevcut olan her nakdi yardımdan ziyade seçim çabaladığını gözlemlemek çok önemlidir. Bu tanıtımlar, bekletme tasarrufları ve harcama özetleri, itmeler, kaynak değişimleri, güvenlik ile birleştirir ve bu sadece başlangıçtır.

YF Moonshot, tüm dijital para yatırımcılarını cezbeden merkezi olmayan bir fonlama modeline sahip yeni bir DeFi platformudur. Platform, finansal kabiliyetiniz ne olursa olsun herkese açıktır, böylece herkesin geleneksel ekonomide büyük yatırımcıların her zaman kullanabileceği fırsatlardan yararlanmasını sağlayarak, bunu geleneksel Finansman piyasa yapılarını simüle eden bir dizi platform, uygulama veya protokol aracılığıyla mümkün kılar. Blockchain teknolojisi ve dağıtık yönetişim yoluyla, tüm kullanıcı topluluğu platformu yönetebilir ve herkesin istikrarlı bir dolar madeni parasından yararlanmasını sağlayan yapıları ve süreçleri kullanarak yatırımlarını mümkün olan en iyi şekilde yapabilir.

YF Moonshot, yatırım ve kredi protokollerini merkezden uzaklaştırdı.Eğer herkes, merkez bankaları tarafından YF Moonshot'a verilen fiat paraları etkin bir şekilde yakalamak için kripto dünyasındaki fırsatlardan yararlanabilirse, o zaman herkes için verimli ve etkili bir alternatif olacaktır, yani YF Moonshot Akıllı sözleşmelerle herkes için daha kolay hale getirilen Ethereum ERC -20 tokenleri ve yapıları üzerinde çözümler geliştirilecek, yeni DeFi-wave'i kullanabilir ve kullanabilir. Bu, Defi-Protocol YF Moonshot'ın canlı olması ve tüm potansiyelini herkese sunması için potansiyel projelerinden biridir, şirketin tüm kullanıcıların Defi-Wallet'ı kullanması için akıllı sözleşmelerle kullanılabilecek ERC-20 tokenleri ve yapıları vardır.

YFMoonshot, vakfımızın yönetim simgesi olan YFMS sahiplerine desteklenebilir, değer ve gelişme getirmeyi bekleyen yaratıcı yeni bir aşamadır. Ana hedefimiz, müşterilere farklılaştırılmış girişim portföyleri oluşturma kapasitesi ve alandaki en iyi açık kapılardan kazanma kapasitesi sağlamaktır. Vizyonumuz, bir süre sonra biyolojik kullanım sistemimiz geliştikçe ve tasarımcılar olarak bir gün * DeFi için bir bağlantı noktası haline gelmektir.

EiO2erBXcA02hMi.png

YFMoonshot ayrıca, kullanıcı tarafından yerleştirilen varlıklardan elde edilen günlük gelirin yarısının otomatik olarak ETH satın almak ve piyasadaki YFMS tokenleri ile takas etmek için kullanılacağı bir yanma mekanizması uygulayacak. Bu YFMS jetonları daha sonra daha fazla fiyat desteği sağlamak için yakılır. Bu yanma her gün 00:00 UTC'de gerçekleşir.
Ek olarak, öngörülebilir gelecekte, YFMS'den sürdürülebilir bir bonus ve fiyat desteği sağlamak için bonus teklifinin% 0,4'ü her gün 00:00 UTC'de dağıtılacaktır. Bu, görevin başlamasının ilk gününde 20500 x% 0,4 = 82 YFMS'nin hazineden, ikinci günde (20500–82) x% 0,4 = ~ 81,67 YFMS vb. Dağıtılacağı anlamına gelir.

Projenin Ön Satış Detayları

*Ön satışlar şu anda yakın gelecek için planlanıyor ve kısa süre içinde duyurulacak.
*Peşin satışlar mevcudiyet durumuna bağlıdır.
*Peşin satışlar 7 gün boyunca veya üst limite ulaşılana kadar devam eder.
*Satılmayan tüm jetonlar hemen yakılacaktır.
*Uniswap'ta $ YFMS ticareti, ön satış sona erdikten hemen sonra başlar.
*YF Moonshot, ETH havuzundan Uniswap likiditesi ekleyecektir.
*YFMS için fiyat desteğini desteklemek için likidite kademeli olarak artırılacağı gibi, istikrarlı büyümeyi sağlamak için likidite havuzu bir yıllığına kilitlenecek.

YF Moonshot Sosyal Medya

Website: https://www.yfmoonshot.com/
Twitter: https://twitter.com/yfmoonshot
Telegram: https://t.me/yfmoonshotchat
Medium: https://medium.com/@moonshotfinance
Discord: http://discord.gg/HpwNn7P

Author's Info:
My Btt profile link : https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=1750136
My Btt username brkttlv