Ferrum Network ile Daha Fazla Kazanma Fırsatı Olan Önemli Ödül ( Bounty ) Bilgisi! -

in #ferrum2 years ago


Merhaba topluluk
Geçen ay çok heyecanlıydık. ICO'dan BitMax listesine, Sosyal Madenciliğin lansmanına kadar gerçekten çok meşgulüz.
Şimdi yaklaşan bir olaya daha bakıyoruz - 1 Eylül’de 1 ödül!
Ferrum'da her mücadeleyi fırsata dönüştürmeye çalışıyoruz. Öyleyse, 1800'den fazla katılımcıya yaklaşık 500.000 FRM dağıtma zorunluluğu olarak kabul edilebilecek bir şey, ekosisteme değer katmak ve destekçilerimize fayda sağlamak.
Bize açıklayalım.

Mücadele ve Fırsat
Token dağıtımı mücadele ile sunulduğunda, çözümün önümüzde olduğunu fark ettik. Social Mining platformu sayesinde, tokenları düşük maliyetli ve güvenli bir şekilde dağıtıyoruz, aynı zamanda katılımcılara değer katmaları ve FRM kazanmaları için ek fırsatlar sunabiliyoruz.
Bu nedenle, tüm katılımcı katılımcıların, ödül için kullandığınız aynı ERC-20 adresini kullanarak Social Mining'e kayıt olmalarını istiyoruz ve FRM'nizi platform üzerinden göndereceğiz.
Kaydolarak, daha fazla FRM kazanma yolunda olacaksınız ve değer katmaya ve proje için destek göstermeye devam edebilirsiniz!
Önemli Son Tarih - Kayıt Olun 31 Ağustos Cumartesi, 12:00 PM GMT
Ödüllerin gerçek destekçilerimize verildiğinden emin olmak için, ERC-20 adresinizi kaydettirmek ve sağlamak için 31 Ağustos Cumartesi günü saat 12: 00'de GMT'ye sahip olacaksınız.
Son başvuru tarihine kaydolmamış olanlar için, artık projeyi takip etmediğinizi varsayabiliriz. Bu nedenle, talep edilmeyen jetonların% 50'si yanacak ve diğer% 50'si de Sosyal Madencilik platformuna geri dönüştürülecektir.
Son teslim tarihinin yalnızca 1. dağıtım için geçerli olduğunu unutmayın; bu nedenle, bu kaydı kaçırsanız bile, 2. ve 3. dağıtımlardan önce kayıt olmak için zamanınız olacak.
Bu makalede, bu planın arkasındaki teoriyi açıklıyoruz ve nasıl kayıt olunacağına ve daha fazla kazanacağınıza ilişkin detayları sunuyoruz.
Ödüllerin Mücadelesi ve Fırsatları
Ödüllerin maruz kalma ve toplumun büyümesi açısından değer sağlayabileceğini biliyoruz. Ve değer getiren ve gerçek Ferrum destekçisi olan ödül katılımcıları ödüllendirilmelidir.
Öte yandan, az sayıda ödül katılımcısı azınlık gerçek destekçi değildir ve bunun yerine projeden proje toplama ödüllerine gidip ilk fırsatlarını atarlar. Bu tür bir davranışın denetlenmemesi için topluluğumuzu ve ne inşa ettiğimizi çok derinden önemsiyoruz.
Neyse ki, Social Mining, gerçek destekçilerimizi tanımlamak ve ödüllendirmek ve onlara daha fazla FRM kazanma fırsatı vermek için mükemmel bir fırsat sunuyor.
Artık destekçi olmayanlar için, bu jetonların yarısı yakılacak ve diğer yarısı diğerlerinin kazanması için Sosyal Madencilik sistemine geri dönüştürülecektir.
Bu duyuruyu birkaç kez yapacağız, eğer birileri bütün bir hafta boyunca dikkat etmiyorsa, gerçek bir destekçi olmadığını farz edebiliriz.
Bu plan bir dizi ticari teklif sunarken, her şeye birlikte baktığımızda, bunun tüm paydaşlarımız için en iyi yaklaşım olduğuna kesinlikle inanıyoruz.

Sosyal Madenciliğe Nasıl Kaydolunur ve Kazanmaya Başlayın
Kayıt olmak çok basit.
Https://community.ferrum.network/ adresine gidin;

Bir hesap oluşturmak için adımları izleyin;
En azından adınızı ve ödül için kullandığınız ERC-20 adresini belirtmelisiniz;
Tokenlarınızı 1 Eylül'de bu cüzdanınıza göndereceğiz.
Ancak bu fırsatı en üst düzeye çıkarmak için, istenen tüm bilgileri sağlamanızı ve platform hakkında ve en çok nasıl kazanacağınızı öğrenmenizi öneriyoruz.
Sosyal Madencilik nasıl çalışır? Katma değerli aktiviteler gerçekleştirerek (toplum tarafından değerlendirildiği gibi) ve minimum 5000 FRM tutarında bir sonraki yıl ve sonrasında FRM kazanmaya devam edebilirsiniz.
Önümüzdeki 12 ay boyunca toplam tokenların % 1'i Sosyal Madenciliğe tahsis edildi ve 1'inci ödeme geçtiğimiz hafta yapıldı.

Görebildiğiniz gibi, ayda iki kere önemli miktarda FRM dağıtılıyor. Ve kelle katılımcıları zaten 5000 FRM'ye sahip olduklarından, daha fazla ödül alma yolundalar.

Sonuç
Sonuçta, bu planın tüm topluluğumuzun çıkarları için en iyisi olduğuna inanıyoruz. Gerçek taraftarlar jetonlarını alırlar ve daha fazla kazanabilirler ve topluluğun geri kalanı bir token yakma ve yeniden dağıtma ile ödüllendirilir.
Sosyal Madencilik ile ilgili her türlü sorunuz için, dünyanın dört bir yanından gelen güvenilir topluluk yöneticilerimiz yardımcı olmak için buradalar.
Ferrum Ağına desteğiniz için teşekkür ederiz. Devam eden başarılarımızı birlikte bekliyoruz!
Gerçekten, senin

Ferrum Network Ekibi

Linkler:
Website: https://ferrum.network/
Telegram: http://telegram.ferrum.network
Social Mining: https://community.ferrum.network/
Twitter: http://twitter.ferrum.network
LinkedIn: http://linkedin.ferrum.network
YouTube: http://youtube.ferrum.network
Reddit: http://reddit.ferrum.network
Bitcoin Talk: http://bitcointalk.ferrum.network
Facebook: http://facebook.ferrum.network
Github: https://github.com/ferrumnet/
Instagram: http://instagram.ferrum.network

kaynak : https://medium.com/ferrumnetwork/important-bounty-info-with-opportunity-to-earn-more-9f290f5f6168

Coin Marketplace

STEEM 0.42
TRX 0.06
JST 0.044
BTC 38374.28
ETH 2312.44
USDT 1.00
SBD 6.68