Ferrum Network Nedir ?

in #ferrum2 years ago

Öncelikle herkesi https://t.me/Ferrumnetworktu türkçe telegram grubuna bekliyoruz. Burada ferrum ile ilgili her türlü gelişmeleri beraber takip edebilir, sohbet edebiliriz.


Başlamadan da en son gelişmeyi ve duyuruyu sizinle paylaşıyım. Ferrum binance dexte listelenecek. Bu şahane bir haber. Bildiğiniz gibi şu an Bitmax borsasında işle görüyor.Binance dex Listeleme, 26 Ağustos 2019 Pazartesi günü saat 2: 00'de GMT ve FRM / BNB çiftleriyle başlayacaktır.

FERRUM NETWORK, özellikle merkezi olmayan ekonomik uygulamalar için tasarlanmış hızlı bir bağlantı ağıdır. Ağ blokları toplar ve tüketici kaynaklarını korumak zorunda kalmadan hızlı ve ucuz alışverişe izin verir.

Bu, merkezi olmayan işlemleri diğer önceden tanımlanmış çözümlerden daha hızlı ve daha ucuz hale getirir. FERRUM ağı, merkezi bir döviz deneyimi ve azaltılmış satış fonksiyonu ve marj ticareti gibi modern fonksiyonlar sunan ilk merkezi olmayan pazardır.

FERRUM Network teknolojisi aynı zamanda tutarlı bir tüccarın yanı sıra sanal varlık ödeme çözümleri ve geliştirilmekte olan diğer tüm uygulamalarda perakende deneyimini mümkün kılmaktadır.

#FerrumNetwork Social Mining ile ilgili bu makaleyi okumanızı tavsiye ederim. $ FRM yığınınızı kolayca kazanmak için iyi bir rehber. Gelin ve $ FRM'nizi alın. Çok değerli ferrum tokenlarınızı kazanın. Yalnız bir şart var. O da girdiğiniz ethereum cüzdan adresinizde 5.000 frm token tutmanız gerekmekte. Bilginize.

Şu linke tıklayarak da direkt ferru social mininge girebilirsiniz. : https://community.ferrum.network/referral/S9tAlftySn0FTp6/

https://medium.com/ferrumnetwork/social-mining-weekly-tips-and-suggestions-august-20-2018-7f3eafd1d62c

FERRUM NETWORK ÖNE ÇIKAN ÖZELLİKLERİ

• Yüksek hızlı, düşük maliyetli işlemler: P2P (eşler arası), yaklaşık yüzlerce ağ maliyetini milisaniye cinsinden teyit eder

• Kanal birlikte çalışabilirliği: tüm blok zincirlerine bağlanmak için tasarlanmış yeni nesil protokol

• Tüketiciler ve ağ oluşturma ile başlayın: gerçek kullanıcılar, gerçek ürünler, kanıtlanmış iş uygulamaları.

• Entegre finansal ürün hattı: ağda çalışan gelişmiş finansal uygulamaları kullanarak herhangi bir elektriksel varlığın değiş tokuş edilmesi, satın alınması, satın alınması ve depolanması.

FERRUM Network tarafından desteklenen ürünler.

Ağın tepesinde, FERRUM, tüketicilerin finansal yaşamlarını kontrol etmelerini sağlayan bir dizi dikey bütünleşmiş finansal unsur sunmaktadır.

KUDI Exchange ( borsası )

Kudi gibi fiat ağ geçitlerimiz katı düzenlemelere ve lisans şartlarına tabidir. Nijerya'da bu lisansları güvence altına almak için bağlantılara sahip olduğumuz için şanslıydık ve aynısını Gana'ya genişletmek için yaptık. Ancak, orada durmuyoruz. Avrupa'yı benzer bir ürün için mükemmel bir pazar olarak görüyoruz ve Avrupa'da da fiat bir ağ geçidi işletmek için lisansları takip ediyoruz.

Bu ağ geçidini kullanarak, mobil ve hisse senedi portföyünüzden başlayarak daha ucuz ve daha hızlı şifreleme kaynakları satın alabilir ve satın alabilir, Afrika'da istikrarlı ve tamamen düzenlenmiş bir USD para birimi gönderme ve paraya güvenme yeteneği sunar. P2P.

Kazara kayıpları önlemek için tehdit içermeyen işlemler, acil durum piyasası işlemleri ve güvenlik özellikleri gibi devrim niteliğindeki özellikler portföyünü kullanarak tüm sanal kaynakları herhangi bir karşı taraf tehdidi olmadan dağıtın.


FERRUM ağı tarafından kullanılan teknoloji.

UniFyre, kripto alanındaki bazı önemli sorunları çözmek için tasarlanmıştır. İlki güvenlik ve özel anahtar yönetiminden biri. Özel anahtarlarınızı sakladığınız anlamına gelmeyen, kayıtsız bir cüzdandır. Peki ya telefonunuz kaybolursa, çalınırsa veya anahtarlarınızı yanlış yönetirseniz? Özel şifrenizi kaybetseniz bile şifrenizi kullanarak şifrenizi çözebilecek şekilde bu sorunu çözdük. Bu yüzden her iki dünyanın da en iyisi - temel olarak değiş tokuş yapmanın huzuru, ancak gözaltına alınmayan bir cüzdanın mahremiyeti.
Herhangi bir sanal kaynağın yüksek hızlı P2P işlemesi için yenilikçi teknoloji, FERRUM ağının ve ürünlerinin omurgasını oluşturur.

• DAG Genel Muhasebe: D Muhasebe defteri, özellikle ağ ve madencilik dışı madencilik tarifeleriyle hızlı işlemler için tasarlanmıştır.

• Birlikte çalışabilirlik ağı: çapraz kanal çözümünde süper yenilikçi, platform her blokla etkileşime girebilir

• Merkezi Olmayan Proxy Belirteçleri (DPT): Bir istikrar garantisi olan DPT, sanal para birimi dahil olmak üzere herhangi bir sanal kaynağın değişimini sağlar.

• Yüksek frekanslı işlemler: Yerel zincirden para taşımaya yardım eder ve işlemleri ve işlemleri aşırı sıklıkta gerçekleştirir.
nominal maliyetler için.

• FRM: proje gazı, her bir ağ işlemi için FRM belirteci harcanır ve yakılır.

• İçe / Dışa Aktarma değeri: FERRUM ağı, yasal ihaleler dahil olmak üzere menkul kıymetleri içe ve dışa aktarmak için tasarlanmıştır.

• Website: http://ferrum.network
• Announcements: https://t.me/ferrum_network_announcements
• Whitepaper: http://whitepaper.ferrum.network/
• One Pager: http://onepager.ferrum.network/

→ Social Media
• Twitter: https://twitter.com/FerrumNetwork
• Medium: https://medium.com/ferrumnetwork
• Steemit: https://steemit.com/@ferrumnetwork
• Publish0x: https://www.publish0x.com/@ferrumnetwork
• LinkedIn: www.linkedin.com/company/ferrumnet/
• Youtube: www.youtube.com/channel/UCN658dMRTaH4C4dP32VHi6Q