Harmony One Social Mining'e katılmanız için müthis sebepler.

in #harmonyone2 years ago


Sadece şu resim yeter aslında. Resimde sadece 5 kişiyi göstermiş .. Öyle değil. 83 kişi iyi kazanıyor. ilk 5 tabi biraz daha iyi kazanıyor. 10 bin dolarlık token dağıtılıyor.
Bu yazıyı tamamen doğal ve içimden geldiği gibi yazacağım. Çünkü hem harmonyone kriptocoin projesi hem de social mining gerçekten müthiş. En basit ifadeyle ikisini de seviyorum ve ikisi birlikte enfes.

Çok sade bir şekilde herkesin anlayabileceği şekilde social mining nedir ? Hiç bilmeyen birine bounty gibi derim ama bu social mining sistemine hakaret gibi olur. Çünkü sosyal madencilik kıl dolu adil, teşvik edici, hakedeni tam olarak ödüllendiren ve katkısı olmayan başta savmacıları cezalandıran bir sistem. Projeye sunduğunuz hakiki katkıdan dolayı ödüllendirilmeniz; emeğinizin karşılıgını tam olarak almanız gerçekten harika bir duygu. Hele bir de çok değerli Harmony One kazanıyorsunuz ki bal kaymak resmen.

Bütün bu akıl dolu özellikler muhteşem bir algoritma barındırma ile sağlanmakta. Daomaker gerçekten bu işte profesyonel.

Unutmadan hemen linkini vereyim ve yazmaya devam edeyim. https://community.harmony.one/referral/V7fj3tPYWLuAWp7/

Social mining ( sosyal madencilik ) projeye katkı sunarak kazanmak demek. Bitcoinde ağın güvenliğini sağlayarak kazanıyorsunuz. Burdaki madencilik ise bu.. Yani madencilik lafını duyunca korkmayın.

Klasik bountyler gibi öyle sürekli retweet et, yok onu paylas yok bunu paylas bildir takip et yok. Mesela haftada sadece 1 içerik üreten bir kişi ( ama tabiki kaliteli içerik ) en yüksek kazancı alabilir.

Ödüller 2 haftada bir dağıtılıyor. Baya baya 10 bin $ dağıtılıyor. Şaka gibi ama gerçek.

Harmony sosyal madenciliğe katılmak için tek şart 100 dolarlık one tokenınızın olması. Ben binance dexten bep2 one token aldım ve o adresimi girdim profile. Tabi daha fazla token tutmak da avantaj sağlıyor. O da algoritmanın en çok değer verdiği unsurlardan.

Influence gücü en önem verdiğim kriterlerden. Çünkü o ne kadar yüksekse beğendiğiniz içeriklere o kadar fazla + puan verebilirsiniz. işte kullanıcılar bu şekilde puanlaşıyorlar. Tabi bunun tersi - puan vermek de var.

Nasıl mı katkı sunabilirsiniz ? sınır yok. video , makale, gif, infographic, twitter, facebook yani aklınıza ne gelirse Harmony one projesine gerçekten katkı sağlayacak katkılar sunabilirsiniz. emeğinizin karşılıgının fazlasını alacağınızdan emin olun.

Kesinlikle katılın.

https://community.harmony.one/referral/V7fj3tPYWLuAWp7/

Saygılar.
Altcoinomer