Victorieum Blockchain ile Bankacılık Hizmetleri SunacaksteemCreated with Sketch.

in #hede-io3 years ago (edited)

Merhaba sevgili okurlarım, dünyayı değiştirme potansiyeline sahip yeni bir proje tanıtımıyla karşınızdayım. Genellikle potansiyeli yüksek ve gerçek sorunlara yönelik projeleri sevdiğimi belirtmeliyim. Günlük hayattaki sorunlarınızı çözemeyecek bir projenin kendini geliştirme ve yatırımcılara ulaşma şansı yoktur. Bugün bahsedeceğim proje klasik finans hizmetleriyle blockchain dünyasını bir araya getirerek ortaya daha gelişmiş bir sistem koymayı hedefliyor. Blockchain dünyayı değiştirirken bankacılık ve finans sektörlerin bu yeni teknolojinin karşısında durmaları pek mümkün görünmüyor. Teknoloji her zaman kendisini kabul ettirmeyi bildi, yine kabul ettirecek. Sizler için keyifle okuyacağınız bir yazı hazırladım. Victorieum projesini ve detaylarını gelin hep birlikte inceleyelim.

Projeyi tanıyabilmek için tanıtım videosunu izleyerek başlıyoruz.


https://www.victorieum.io/

Projenin çözmek istediği sorun nedir ?

Finans işlemleri ağır ilerliyor. Evraklar, prosedürler çoğu zaman can sıkıcı hale gelebiliyor. Klasik günümüz bankalarının hizmetleri yeni çağın maddi ihtiyaçlarını karşılayacak düzeyde değil. İnternetin gelişmesiyle birlikte mesai dışı dediğimiz kavram da yok oldu ancak bankalar düzene ayak uyduramıyorlar. Bir kredi çekmek istediğinizde yada bir yurt dışı transfer gerçekleştirmek istediğinizde hem günlerce beklemek zorunda kalıyorsunuz hem de maliyetler çok fazla oldığu için para kaybediyorsunuz.

3.jpg

Victorieum'un bizlere sunacağı çözümler nelerdir ?

Victorieum müşterilerine eşsiz bir banka hizmeti sağlayacak. Kripto dünyası içerisinden oluşturulan ve bu teknolojinin geleceğine inanan ekip üyeleri bu hizmeti verecekleri için kendileriyle gurur duyuyorlar. Kripto paralarınızı güvenle saklayabileceğiniz bir bankaya sahip olacaksınız. Blockchain ekosisteminin şu anki en önemli sorunlarından birisi çözülmüş oluyor.

Paraya ihtiyacınız olduğunda ve bir bankadan kredi çekmek istediğinizde karşınıza çıkacak ilk sorun bir dosya dolusu evrak ve gereksiz işlemler topluluğudur. Eğer bu işlemlerin hepsini gerçekleştirebilirseniz bu seferde günlerce bankanın size onay vermesini beklemeniz gerekecek. Acil durumlarda bankalar oldukça yetersiz kalıyor. Victorieum'a kredi isteyenler kolayca başvurarak 24 saat içerisinde başvurularına yanıt alarak ihtiyaçlarını gidermiş olacak. Aynı zamanda Victorieum'un eşsiz sistemi sayesinde kredi çekme işlemini daha az miktarda faiz ödeyerek yapabilecekler. Yani hem zamandan hem de para açısından kazançlı çıkacaklar.

1.png

Kripto dünyasının hali hazırda en büyük sorunlarından birisi tam anlamıyla güvenilir olmayan borsaları, Victorieum bankacılık hizmetlerinin yanı sıra müşterilerine kripto dünyasının nimetlerinden faydalanabilecekleri bir borsa da sunacak. Victorieum Borsası ölçeklenebilirlik, hız, güvenlik ve likitide gibi sektörün büyük sorunlarına çözümler sunacak. Herkesin güvenerek kullanabileceği bir platform yaratacak. Mt.Gox ve benzeri borsa krizleriyle kötü anlar yaşatan niteliksiz borsalar devri tarihin karanlık sayfalarına gömülecek.

4.png

Victorieum kendi belirtecini elinde tutan yatırımcılara %30'a kadar pasif gelir imkanı sunacak. Yatırımlarınız ekosistemin çalışır hale gelmesiyle değerlenmeye devam edecek. Yaptığınız yatırım üzerinde gelir elde etmeye devam edeceksiniz. Victorieum müşteri hizmetleri çok hızlı ve etkili hizmet vererek müşteri memnuniyetini yüksek düzeyde tutmayı planlıyor.

Victorieum 3 çeşit kredi kartı sunmayı planlıyor. Yatırımınızın büyüklüğüne göre elde edeceğiniz avantajlar da artacak. Kart tipleri silver, gold ve platinium olarak belirlenmiş.
2.jpg
https://www.victorieum.io/

Victorieum proje ekibi, blockchain dünyasında tanınmış ve alanlarında uzman kişilerden oluşuyor. Finans alanındaki yetkinlikleri ve blockchain teknolojisine inançları sayesinde bu zor görevin altından kalkabileceklerine inanıyorum. Takım içerisinde yeterli sayıda üye var. Dilerseniz üyeleri web sitesi üzerinden inceleyebilirsiniz.

Victorieum projesi için yatırım süreci 5 aşama ve ön satış aşamasında gerçekleşecek. VTM belirteçleri ekosistem içerisindeki işlemlerde kullanılacak. Ön satış aşamasında %40 olan indirim miktarı her aşamada azalarak son aşamada %15'e düşecek.

Proje ve yatırım şartları hakkında daha fazla bilgi edinebilmek için aşağıda paylaşacağım bağlantılardan faydalanabilirsiniz. Yazımı sonuna kadar okuyup değerli yorumlarınızla katkıda bulunduğunuz için teşekkür ederim. Teknolojiye güvenin!

Web sitesi: https://victorieum.io
Teknik Döküman: https://bit.ly/2zXcb9V
Telegram Kanalı: https://t.me/victorieumtoken
Facebook: https://www.facebook.com/Victorieum.io
Twitter: https://twitter.com/victorieum
Medium: https://medium.com/@victorieum
Duyuru Başlığı: https://bitcointalk.org/index.php?topic=5039127

Yazar: Bthd
Bitcointalk: https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=1836948

Bu yazı bir inceleme yazısı olup yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz.

Sort:  

@hebelubes, go and place your daily vote for Steem on netcoins! http://contest.gonetcoins.com/