Contests and Activities (UA) — Конкурси та активності (інформація українською) — 21/09/2020

in Writing & Reviewslast month

💥 Друзі, лише 5 днів залишилось до завершення THE DIARY GAME. Давайте в цей фінальний період запалимо як слід! 🔥 Тим паче, що є, де розгулятись — @steemitblog оголосив гори різних активностей та викликів, а Представники Країн та просто учасники проводять море конкурсів!💥


Баннер-для-перекладу-новин-українською.jpg


Підготувала для вас вижимку із новин та оголошень останніх днів із лінками.

 1. Акція від @steemitblog під назвою 'It's Your Lucky Day' (“Це Ваш щасливий день”) — своєрідна промо-кампанія для популяризації накопичення Steem Power (Power Up).
  Суть: ви ставите “100% Power Up” на свої пости THE DIARY GAME, і щодня аж до 25 вересня @steemcurator01 та @steemcurator02 вибиратимуть навмання ОДИН пост, щоб поставити йому спеціальни АП! Пост отримає 50% від @steemcurator01 (в якого сила = 10M SP) і @steemcurator02 (в якого сила = 4M SP). Приклад поста, який отримав такі апвоути.
  Подробиці.

 2. Щоб зробити ваші підписи під фотографіями ще інформативнішими (і додати вашим щоденникам більше шансів на жирний апвоут, @steemitblog радить використовувати у підписах Google Plus Code (спец. координати, що замінюють адреси і дають точне розуміння про локацію).
  Подробиці. Одна з інструкцій.

 3. Програма Steem для підприємців. Суть: нова експериментальна програма, яка допоможе знайти та підтримати людей із чудовими ідеями для нових проєктів та послуг у Steem. Якщо ви бачите / знаєте, як можна використати платформу steemit.com для створення бізнесу (пошук житла, біржа вакансій, купи-продай), опишіть це.
  Подробиці.

 4. Експериментальний проєкт “SteemCurator на день”. Суть: ви погоджуєтесь бути куратором, який впродовж дня відшукує круті, унікальни пости на задану тематику (наприклад: спорт / подорожі / фінанси тощо), презентуєте ваші знахідки, і за пророблену роботу отримуєте 25% upvote від @steemcurator01 (це десь $50).
  Подробиці.

 5. Конкурси!!! Їх дуже багато! Всі вони зібрані тут, у пості @rishabh99946. Цей пост постійно оновлюється. Є конкурси з письменницької майстерності, кулінарії, фотографії, на уважність, на вміння знаходити контент і т.д. Перекласти всі умови конкурсів на українську я не берусь, адже всі ми маємо чудовий інструмент, називається Google Translate. Але якщо комусь буде потрібна індивідуальна допомога з умовами конкурсу, я завжди допоможу.

Будьте активними, друзі, якщо хочете привернути увагу кураторів! Steem’янемо як слід!


До уваги учасників з України:

@alexmove, @batishta, @chinaprofitpro, @dany2323, @dianananas, @extendhalley, @golden-rain, @ir3k, @juliavolkova, @jumbledwalking, @jurgan, @korda.sha, @lepuz, @lil4a, @mikebo31, @nesmeliy, @nevachaze, @oksy, @olesia, @paniokcana, @rosy440, @slon21veka, @tushkanchik93, @ulialitva1991, @vikavi, @viktoooria, @vikt0r, @vlad2004, @yakubenko.

Sort:  

Конкурсыыыы, ыыы.. Надо будет найти время и принять участие! Обязательно! Зашиваюсь немного на работе.

#onepercent #ukraine #ukr #affable

Та да! Але я вчора змусила себе взяти участь в кулінарному конкурсі))) Сама в шоці

И я хочу. Поищу на выходном своем. Готовку обожаю. Искать сейчас некогда. Я сегодня первый день так упахалась, капець просто. Майже чуть не померла,;)

Зараз почитаю твій щоденник і все знатиму в подробицях )

Ой там про вчера...

Вже поняла))) тоді чекатиму завтра)

Nice one @antorv bringing all the Ukrainian and hopefully others like from Russia, Belarus @filinpaul @knopka145 will join too.

Hope, this'll push Ukrainians to participate in activities more😬
Thanks, @cryptokannon!

Як важко було моєму другу з українцем !! Хе-хе, сподіваюсь, мій іспансько-український переклад зрозумілий Google.

Дякуємо, що поділилися тут @antorv! На повному газі ці останні дні !!

Привіт з Аргентини.

Кажу тобі, що люблю букви твого алфавіту !! Це одна з моїх наступних мов!

Coin Marketplace

STEEM 0.15
TRX 0.03
JST 0.026
BTC 13219.97
ETH 387.94
USDT 1.00
SBD 0.98