AŞKI MEMNU KÖŞKÜNE ZİYARET! 💒👸

in Steemit Azerbaijan☪✔2 months ago

Merhaba!


Nasılsınız? Umarım iyisinizdir. Bugün uzun zamandır görüşmediğim bir arkadaşımla randevum vardı. Öncesinde birkaç işimi halledip onun yanına gidecektim. O kadar uykum vardı ki elimden gelse pijamayla gidecektim! Bana kalsa ben her yere pijamayla giderim. 🤷😂Ama neyse ki biraz kendimi toparlayıp hazırlandım.

Gcbp9BjmmX5u4pNkAZ.gif

Ardından ufak defek işleri halledip İstanbul / Sarıyer taraflarına arkadaşımla buluşmaya gittim. Burada biraz sahilde sohbet ederek yürüyüş yaptık. O esnada bir insan kalabalığına denk geldik. İnsanlar Aşkı memnu 'nun çekildiği sözde " Ziyagil" köşkünü ziyaret etmek için kuyruk oluşturmuştu. Daha önce defalarca önünden geçmem rağmen dikkatimi çekmemişti fakat burası artık ziyarete açılmış ve insanlar güvenlikten geçip evi ziyaret edebiliyor. Bizde önüne kadar gelmişken bahçesine girip biraz dolaştık içerisi çok kabalık olduğu için girmedik. Ama bahçesi gerçekten çok büyük ve inanılmaz güzeldi.

QUFcGVOB3vGqbDoCnX.gif

Bende diziyi defalarca izleyenlerden olarak birazcık duygulandım. Belki Birgün tekrar gelip daha detaylı gezerim. Ama bugünlük çok yoğun olduğum için çok fazla kalamadım. Yolu düşen ve görmek isteyenler için paylaşmak istedim.

IMG_20210902_012622.jpg

Çünkü aşkı memnu dünya çapında bir hayran kitlesine sahip özellikle turistler akın akın ziyaret için buraya geliyor.

Kimisi Bihterci, kimisi nihalci.. Kim haklı tartışılır ama EFSANE bir dizi olduğu tartışılmaz! Ne diyelim RUHUN ŞAD OLSUN BİHTERCİM!🙏

Sort:  

😃
Behlül kaçar

 2 months ago 

Gıcık oluyordum ona 😂😂