Düğün 👰🤵🤷

in Steemit Azerbaijan☪✔2 months ago

Merhabalar!


Nasılsınız? Umarım iyisinizdir. Bugün sizlerle Yeğenim Ata'nın sünnet düğününden bahsetmek, o anları sizinle paylaşmak istiyorum. Bazıları için sünnet düğünü gereksiz bir detay olarak görünürken bazıları için çok önemli olabiliyor. Tabi birde bunu kutlama yapılacak birşey olarak görülmesine, şiddetle karşı olan bir kesim de oldukça fazla! Aslında Ablamlar buna çokta anlam yüklemedi. Sadece çocuklarının güzel bir hatırası, eğlencesi olsun istediler. Zaten düğün hazırlıklarında sadece erkek çocuk değil, aynı zamanda Kızlarının da adı geçti. Ayrıca ablamlar kendi düğünlerinde diledikleri gibi yapamadıkları, aceleye getirilen herşeyi çocuklarının düğünün de gerçekleştiler. Hatta sırf bunun için yaptıklarını bile düşünüyorum. Baksanıza Gelin ve damat gibi değiller mi? 😂👰🤵

IMG_20210906_121621.jpg

Düğünün asıl amacı tartışılır evet ama bence herşey çok güzeldi! Ailece Işıl ışıl parladılar. Konukları inanılmaz güzel ağırladılar. Hepsi çok heyecanlıydı. Özellikle kızları Azra giydiği prenses elbisesi ile o kadar heyecanlıydı ki onun adına çok mutlu oldum. Çok seviyorum! 💗

IMG_20210906_010502.jpg

Normal de sadece yakınlarımın düğünlerine katılmaktan keyif alırım. Tam bir düğün ekibiyim! Herkesin düğünün de görmek istediği davetli vardır ya hani işte o benim. Düğün sonuna kadar oynar, oynamayanları zorla kaldırırım 😂😂

IMG_20210906_234712.jpg

Tabiki her düğün sonunda da yürüyemeyecek kadar yorulur, Ayakkabıları çıkarıp seke seke yürürüm. Yorulduk ama çok eğlendik. Onlar adına çok mutlu oldum. Bugün ve yarın hayatlarının her anında onların yanındayım..

Okuduğunuz için teşekkür ederim. Sizlerle paylaşmak inanılmaz keyif verici umarım sizde okurken keyif almışsınızdır. Sevgiyle kalın!

Sort:  

Hayırlı olsun..Pandemi dönemi eğlenmek iyi gelmiştir..😄

 2 months ago 

Hemde nasıl acısını çıkardık 😂🤗🌺

Gelin ve damat zannettim okumadan önce 🙈🤣 Düğünde görmek istedikleri davetlilerden biri de benim 🤣🤣

 2 months ago 

En sevdiğim düğün arkadaşısın o zaman 😂😂🤗🌺💗

Evettt 🤣🥰

Congratulations, your post has been upvoted by @dsc-r2cornell, which is the curating account for @R2cornell's Discord Community.

Curated by @blessed-girl

r2cornell_curation_banner.png

Enhorabuena, su "post" ha sido "up-voted" por @dsc-r2cornell, que es la "cuenta curating" de la Comunidad de la Discordia de @R2cornell.

 2 months ago 

İlk öncə çox güzəl elbiseniz var sizede çok yakışmış. bende oynamağı sevərim.Umarım birgün Türkiyeye gelib sizin türk havalarına oynarim.Düyününüzdə kutlu olsun.

Pandemide biriken düğün, oynama isteğini en güzelinden gerceklestirmissinizdir.😊