Оголошення про запуск Blockchain HIVE (вулик) (Translation into Ukrainian)steemCreated with Sketch.

in Team Ukraine3 months ago (edited)

Ця стаття являється перекладом на українську мову статтї @hiveio

https://steempeak.com/communityfork/@hiveio/announcing-the-launch-of-hive-blockchain#

image.png

СПРАВЖНІЙ КАЙФ! Після декількох тижнів напруженої колективної роботи ми оголошуємо про запуск нового блокчейна Hive.

Це хвилюючий час та можливість спрямувати любов та силу стійкої та наполегливої громади до спільного розвитку для майбутнього соціального блокчейна.

Hive - це пристрасне зусилля, створене великою групою членів спільноти Steem, які давно прагнули рухатися до справжньої децентралізації та допомагати розвивати кодову базу. Роки питань розповсюдження та опори на центральну сутність коду та інфраструктури лежать в основі свого роду революції, і новий блокчейн Hive - це кульмінація для того, щоб вирішити завдання повернення до загальних цінностей захисту та святкування, яскраве співтовариство, яке виросло навколо нашої екосистеми.

Ознайомтеся з наведеними нижче поширеними запитаннями щодо інформації про запуск вулика.


Що таке Hive і чому він був створений?

Hive - блокчейн управління DPOS, створений шляхом впровадження hard fork існуючого коду Steem.

Метою цього hard fork, що керується спільнотою, є підтримка та розвиток міцних цінностей спільноти Steem, які зробили нашу екосистему настільки різноманітною та захоплюючою. Цей новий напрямок відходить від тягаря долі, що видобувається під впливом майнингових маріонеток Steemit Inc., що роками впливали на здатність довгострокової роботи до подальшого розвитку та децентралізації.

Hive почався з талановитої та відданої команди розробників спільноти, яка вже прокладає шлях до впровадження багато очікуваних вдосконалень та надійних нових розробок до блокчейна. Захоплююче бачити, як громада - від розробників та власників бізнесу до пристрасних кінцевих споживачів - крокує вперед, щоб охопити та сприяти потенціалу Hive. Цей оновлений дух у поєднанні з оновленою базою кодів та фокусом на більш тісну співпрацю з усією екосистемою є ключовим для успіху та можливостей майбутнього соціального блокчейна.

Чим відрізняється Hive від Steem?

Hive є вилкою блокчейна Steem і працює повністю незалежно від існуючого ланцюга. Усі дійсні акаунти на блокчейні Steem отримають аеродром на Hive. (детальніше нижче)

Хоча блокчейн Hive є подібним кодом Steem, намір полягає в тому, щоб взяти на себе відповідальність створити щось ще краще. Початковий запуск Hive буде прямою копією існуючого blockchain з кількома невеликими оновленнями, що дозволить нам повернутися до обговорення спільноти щодо напряму майбутнього розвитку, необхідних змін та найбільш бажаних функцій на рівні спільноти.

Дух Steem і мета децентралізації завжди полягали в тому, щоб відійти від єдиної точки влади, а також використати та заохотити потенціал, який зібрався в нашій спільноті. Hive використовує величезний діапазон талантів у нашій екосистемі, щоб прискорити розвиток, покращити комунікацію та направити увагу на простоту використання, адаптивність та маркетинг. Бажання рухатися до кращої децентралізації та підключати людей за допомогою блокчейна ніколи не втрачалось, і саме це робить Hive таким потрібним зараз.

Що відбувається при запуску Hive?

Коли блокчейн Hive запуститься, наявні акаунти Steem також з’являться у мережі вуликів. У вас буде два акаунти: поточний на Steem та новий обліковий запис Hive, який буде попередньо заповнений усім вашим поточним вмістом та інформацією Steem.

Історія цих двох облікових записів буде однаковою, але, з моменту огляду, облікові записи будуть незалежними один від одного. Дії, які ви здійснюєте в одній мережі, не відображатимуться на іншій. Це означає, що майбутні вміст та транзакції належатимуть тому, який обліковий запис ви використовуєте.

Якщо ви розмістите повідомлення в Hive, він не з’явиться на Steem, і навпаки. Два ланцюги будуть повністю незалежними один від одного після запуску.

Коли запуститься вулик?

Запуск блокчейна Hive відбудеться о 16:00 за Києвом, 20 березня. Вся магія відбудеться цього тижня! Копіювання і аєрдроп відбуватимуться односчасно під час запуску.

Якщо я буду власником STEEM, що я отримую в аєрдропі HIVE?

Усі дійсно зацікавлені сторони STEEM отримають ідеально відображений баланс своїх поточних акцій STEEM у новій монеті HIVE. Це стосуватиметься сумісних кількостей поточної рідини STEEM, Steem Power та SBD.

Наприклад: якщо у вашому обліковому записі Steem є 10 STEEM, 5 SBD та 1000 SP, ваш новий обліковий запис Hive матиме 10 HIVE, 5 HBD та 1000 HP.

Вам нічого не потрібно буде вимагати. Просто увійдіть у систему за допомогою своїх даних про існуючий рахунок Steem, і ви отримаєте свої нові Hive монети у гаманці та зможете почати користуватися блокчейн.

HIVE аєрдроп буде виконуватися тільки на поточній версії blockchain STEEM (станом на дату цього поста). Будь-які "екстрені хардфорки", виконані до аєрдропу, не можуть бути прийнятними. Крім того, будь-яка біржа, яка бере участь у такому хардфорку до дати аєрдропу, скасує свою можливість брати участь у аєрдропі для своїх клієнтів, що залишить клієнтів поза балансом.

Як отримати доступ до свого облікового запису Hive, щоб розміщувати вміст та надсилати монети Hive?

Ви можете отримати доступ до свого облікового запису Hive, просто увійшовши в мережу Hive за допомогою наявних ключів облікового запису Steem. Перший доступний інструмент буде https://hive.blog . Наразі він направдяє на блокчейн Steem, але він буде переключений на Hive під час запуску. Інші популярні інтерфейси завершують перехід на вулик або закінчують нові продукти, і будуть оголошені, коли вони будуть готові до використання!

Хто стоїть за розвитком Hive?

Наразі понад 30 досвідчених розробників роблять внесок у нову екосистему, а також багато відданих членів громади, які працюють над багатьма аспектами Hive. В майбутньому ці особи можуть оголосити про свою участь через власні акаунти. Це справжнє зусилля громади, і тому відкрите для всіх. Hive залишатиметься відкритим кодом та відкритим для всіх, хто хоче внести свій внесок у майбутній розвиток блокчейна. Testnet буде доступний після оприлюднення оригінала цієї публікації, тому не соромтесь коментувати оригінальну статтю, якщо ви хочете отримати доступ, і ми зв’яжемось. Повна база даних буде перенесена на публічний доступ в четвер, 19 березня, до запуску. Оновлення будуть зроблені в самій публікації та через обліковий запис @hiveio.

Які поліпшення додано?

Найбільш важливі вдосконалення та рішення будуть прийняті після первинного запуску з можливістю належного зворотного зв’язку від спільноти. Для успішного запуску є деякі аспекти, які потрібно негайно вирішити, включаючи запобігання участі в голосуванні біржових активів (як ми були свідками Steck Blockchain).

Щоб запобігти нападам на управління (або фінансування), було додано 30-денну затримку щодо зарахування сили (vests) на голоси свідків та SPS. Поруч із громадою потрібно буде розвивати подальші зміни в управлінні.

Ця затримка означає, що після того, як рахунок буде «підсилений» або накопичений на кошти, настане 30-денна затримка, перш ніж ці жилети можна буде використовувати для голосування за керівництво (свідків) або голосування в SPS. Для всіх інших дій немає затримки і сила голосу (vests) одразу доступна.

Це для нас початковий спосіб зменшити цей ризик, продовжуючи вдосконалювати систему в цілому і не приймаючи рішення про зміни в управлінні, перш ніж повертатися до збору більш широкого внеску громад.

Чи всі акаунти Steem будуть включені до HIVE airdrop?

Мета Hive - продовжувати рухатись до справжньої децентралізації, а отже, стартовий аєрдроп включатиме всі рахунки, які демонстрували ці самі цінності та спільні цілі.

Єдині рахунки, які не будуть включені до початкового аєрдропу, - це ті, що мають відношення до Steemit Inc, і ті, хто активно сприяв (і публічно декларував підтримку) централізації Steem Blockchain.

Ці рахунки все ще можуть брати участь у новій мережі, і їхні рахунки існуватимуть, але вони не будуть включені до початкового місця.

Важливі примітки для бірж криптовалют, що мають в списку STEEM

##Чи плануєте ви підтримувати аєрдроп HIVE, зробивши копіювання (snapshot) нагромадженого у Вас на рахунках ваших клієнтів Steem на момент аєрдропу та зарахуйте їм аналогічну кількість HIVE (так/ні)?

ТАК ) Якщо ви дійсно хочете брати участь у аєрдропі, повідомте команду Hive про те, що ваша біржа розповсюджуватиме аєрдроп пропорційно вашим клієнтам Steem (фіксований графік розподілу не потрібен) та обліковий запис Hive, який відповідає на ваш рахунок Steem надійде аєрдроп під час запуску Hive.

НІ ) Якщо ви НЕ хочете брати участь в аєрдропі, будь-ласка, надішліть повідомлення вашим користувачам Steem-holding, щоб попередити їх, що ви не будете брати участь, щоб вони могли тимчасово зняти свій Steem з вашої біржі до дати копіювання (snapshot) airdrop , якщо вони бажають брати участь у аєрдропі Hive.

Якщо це взагалі можливо, повідомте нас до 19 березня, чи будете чи не будете брати участі в аердропі.

Ви можете повідомити нас, залишивши повідомлення на цій публікації за допомогою свого офіційного облікового запису Steem, або ви можете зв’язатися з одним із наших відповідальних за зв’язки із біржами:

Гандальф (розташований в Європі)
Телеграм : @Gandalf _the_Grey
email : [email protected]

Прямі подальші спостереження будуть здійснені, але якщо ми не отримаємо позитивної відповіді 19 березня, ми вважатимемо, що ваша біржа не бажає брати участь у аердропі для проведення копіювання (snapshot) залишків клієнтів.

Ми з нетерпінням чекаємо запуску HIVE!

За цей надзвичайно напружений тиждень має бути багато новин, і ця публікація та обліковий запис буде оновлено, щоб відображати нову інформацію, коли вона стане доступною.

Дякуємо вам за дух спільноти та за те, що ви були частиною кайфу. З нетерпінням чекаємо того, що попереду для всіх, хто хоче долучитися ... #hiveisalive !

https://hive.io/

Appreciate life. Good luck to you.

Цінуйте життя. Удачі Вам і добра.

Sort:  

Тільки не 17, о 16:00👌

Дякую, виправив

Якось трохи туманно. Буде краще, але і який бік це покращення? З HF20 було зрозуміліше 🤔

Нічого туманного, стандартна вступна промова. Згодом все роз’ясниться. Як казала моя бабця "Що було бачили, а що буде - побачимо".

Поки, тільки надія. А далі буде видно.

Нас очікують нові горизонти!