The Diary Game -better life 3.season 28 Mayıs

in Steemit-Türkiye ☪4 months ago

Merhaba pandemi döneminden dolayı evden çıkamıyoruz . o yüzden resim çekmekte zorlanıyoruz :D bugün toplulukta aktif olmaya karar verdim.

image.png

sabah annemin yaptığı bazlama kokusuyla uyandım. normalde çok geç kalkarım. ama yaz geldi ve kuş sesleriyle uyanmak insana güzel hissettiriyor. ailem ve ben beraber kahvaltı yaptık.

daha sonra annem evi temizlerken bende yardım ettim. Annem çok tititzdir. Hergün evi temizleriz. Çalıştığı için çoğu zamanlarda ben yemeği hazırlıyorum ve yardım ediyorum. Okullar kapalı olduğu için evde durmak artık sıkmaya başladı bizleri. Bir kaç saat sonra . dijital resim ile ilgilendiğim için bilgisayarda resim çizdim. portre çizmeye çalıştım. İlk siyah beyaz çiziyorum , daha sonra renklendirme yapıyorum. 1 dönem profesyonel resim kursuna gittim. Karakalem çizmekte gayet başarılıyım. Ama daha çok dijital resim çzimeyi seviyorum. Çizgi kararkterleri hoşuma gidiyor. Şuan hayalim buradan harçlık çıkarmak ve bir resim çizebileceğim 3d tablet almak :)

image.png

biraz vakit geçirdikten sonra annem dışarı çıkacağımızı söyledi. Hafta sonu yasak olduğu için bugün dışaır çıktık. Hazırlandım ve selfie çekindim.

image.png

Arabayla lc waikikiye geldik. Yaz geldiği için tşörtlere baktım. Annem kendine kıyafet baktı. Çok fazla kalabalık yoktu. Bu şubesi boştu. biraz gezindikten sonra çıktık.

image.png

Eve geldik ve çok acıktığımı hissettim. Annem yemek yapmaya başladı. Kabak ve kıyma ile yemek yaptı. Ben sadece yardım ettim :)

image.png

Günümü bu şekilde geçirdim. Okuduğunuz için teşekkürler. upvote yapmayı unutmayın :)

Sort:  

yemeklerin resmi çok iyi