EYÜP SULTAN HAZRETLERİNİ ZİYARET! 🙏🇹🇷

in Steemit-Türkiye ☪last month

Merhabalar!


Nasılsınız? Şehir dışından arkadaşım geldi birkaç gündür bende kalıyordu. Vaktimizi en iyi şekilde değerlendirmek istedik ve uzun zamandır ziyaret etmek istediğimiz Eyüp Sultan hazretlerini ziyarete gittik. Benim evime çok yakın olmasına rağmen uzun zamandır ziyaret edemiyordum. Ama çocukluğum burada, bu avluda geçti diyebilirim. Avlu da ki havuz da oyun oynayarak büyüdüm. Buranın benim için anlamı ve önemi çok büyük. Ne zaman gelmiş arınmış ve huzurlu hissediyorum.

IMG_20210913_195910.jpg

Ayrıca çocukluğumdan beri burada olduğum için kendimi evimde gibi hissediyorum. Elimden geldiğince de gelip ziyaret eder dualar ederim. Zaten çok ufak yaşlardan beri maneviyata çok düşkün böyle zatları sık sık ziyaret ederdim.

IMG_20210913_141411.jpg

İçerisi o kadar huzurlu ki hiç çıkmak istemeyeceğiniz bir huzur var. Ama maalesef çok kalabalık olduğu için bekleme şansınız pek olmuyor yürür halde ziyaret edip hemen çıkmak zorunda kalıyorsunuz. Ben oturup uzun uzun o atmosferi solumak, doya doya dua etmeyi çok isterdim. Ama bugüne kadar burayı hiç boş görmedim hep tıklım tıklım dolu oluyor.

IMG_20210913_200129.jpg

Ziyaret edip çıktıktan sonra avlusunda biraz daha vakit geçirdik. Çeşmesinde yüzümüzü yıkayıp şifa diledik.

BodyTune_20210913_141624_35.png

Steemit için bol bol fotoğraf çekmek istedim o yüzden çokta istediğim gibi bir ziyaret olmadı açıkcası daha sonra tekrar gidip sadece dua etmek istiyorum. Aranız da hala ziyaret etmeyenler varsa mutlaka gelip ziyaret etmenizi tavsiye ediyorum. Eminim buranın huzurlu atmosferi sizlere de çok iyi gelecek.

BodyTune_20210913_135028_42.png

Sevgiyle kalın!

Sort:  
 last month 

Sabah namazı vaktinde oranın havası bambaşkadır. Sabah namazımı orada kıldıktan sonra hocanın dışarıda yaptığı dua, kuşların duaya sesleriyle amin deyişi. İnsanı bambaşka yerlere götürüyor. Rabbim ziyaretinizi ve dualarınızı kabul etsin🙏

 last month 

Amiin hepimizin hayırlı olan duaları kabul olsun inşallah 🙏 Şükürler olsun böyle manevi topraklar da dünyaya gelmişiz 🇹🇷

Dualariniz kabul olsun🙏

 last month 

Amin mela hanımcım hepimizin inşallah 🙏🌺

 last month 

iyi gezmeler 😊

 last month 

Teşekkür ederim😊

 last month 

Rabbim dualarinizi kabul etsin.. Nasip olur insallah birgun bende gelirim. 🤲

 last month 

Amiin inşallah size de nasip olur gelmek 🙏🌺💗

 last month 

Çok çok amin 🤲

Rabbim dualarını kabul etsin 🙏🌸

 last month 

Amiin canım teşekkür ederim hepimizin inşallah 🙏🌺

Bu gönderi Steemit-Türkiyenin Kuratörlüğünü yapan -steemcurator06 tarafından oy verildi. (1).png

Merhaba Steemit türkiye topluluğunda aktif olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bizlerede dua etmişsinizdir :)