Ladyli günler! 🐕🙆‍♀️🤷

in Steemit-Türkiye ☪last month

Merhaba!


Nasılsınız? Lady bu aralar çok hiperaktif ve onu kontrol etmekte çok zorlanıyorum. Çok çabuk ilgisi dağılıyor, aldığımız oyuncaklardan hemen sıkılıyor. Zaten evde tek kalamayan bir köpek bu açıdan beni zorluyordu ama şimdi birde bu aktif halleri ile beni iyice yormaya başladı. Sanırım bir süreç dönem dönem böyle oluyor Lady.

Bizde her zaman gittiği parktan farklı bir ortama girmesi için onu bugün Maçka parkına götürdük. Bizim devamlı gittiğimiz kendi evimizin yakınında bulunan parka hep aynı köpek arkadaşları geliyor ve onlara karşı da biraz agrasifleşti bu aralar. Farklı bir parka gitmek ona iyi geldi inanılmaz heyecanlandı. Bol bol koştu eğlendi.

IMG_20210921_232151.jpg

Daha sonra evcil hayvanların da içeriye alındığı bir mekana geçtik. Mekan çok fazla kedi besliyordu. O yüzden Lady devamlı tetikte bekledi. 😂Tabiki bende çok korkuyorum başka hayvanlarla birbirlerine zarar verirler diye. Neyse ki mekana uyum sağlayıp sakinleşti.

IMG_20210921_232237.jpg

Ta ki verdiğimiz siparişler gelene kadar! Lady kontrol edilmesi zor bir köpek evde de devamlı ensemde nefesi. Asla tek başıma birşey yiyemem. Onun için insan yemekleri zararlı olduğu için veremiyorum ve devamlı yanımda yemeğimi izliyor olması beni çok üzüyor. Bazen dayanamayıp ufak ufak veriyorum. Veteriner Hekimimiz beni bu konuda korkutarak çok net bir şekilde uyardı. O nedenle beslenmesi konusunda mümkün olduğunca dikkat etmeye çalışıyorum. Masaya gelen pasta bitince diğer masaları gezmeye başladı. Biraz mekan da ki insanlar tarafından şımartıldıktan sonra evimize döndük..

IMG_20210921_232329.jpg

Eğlenceli, güzel bir Birgün oldu okuduğunuz için teşekkür ederim. 🤗

Hoşçakalın!

Sort:  
 last month 

Benim kesişim de beni yemek yerken izliyor hemen tabağımdan yemeye çalışıyor ona ayrı bir kaba azıcık koyuyorum ama sağlığı açısından benim yemeklerinden yememesi gerekiyor. Zor bir durum insan üzülüyor

 last month 

Ne çektik biz bunlardan ya😂😂🙆‍♀️💗🙏

 last month 

Aynen 😂

Evet ya öyle bir bakıyorlar ki yediğimiz şeylerden vermemek mümkün degil 🤣🥰

 last month 

Evet yaaa gizli saklı yemek yemeye çalışıyorum kendi evimde 😂😂🙆‍♀️

🤣🤣