Steemit-Türkiye Discord Kanalı Açıldı | Etkileşim ve Paylaşım İçin Katılın | Discord Channel Opened | Join to Engage and Share

in Steemit-Türkiye ☪2 months ago

Herkese Merhaba ;

Küratörlerden ilk gün destek görsekte yolumuzdan vazgeçmemeye devam edeceğiz. Geliştiğimizi ve birlik olduğumuzu göstermeliyiz. Birlik ve beraberliğimiz daim olması için duyurular devam ediyor.

#Steemexclusive hashtag ile Steemit'e özel olduğundan emin olmak isteriz. Oy almamış gönderiler seçilecektir. Oy aldığınızda SP yaparak güçlenmeniz hepimiz için faydalı olacaktır. Ayrıca @steemit-turkiye hesabından da oylama sağlayacağım . Kişisel hesabımdan da oy desteği vereceğim.
-Temsilci olarak kullanacağım - steemcurator06 hesabından gününde oylama sağlayacağım. Sistemli ve sırayla oy verilecektir.

Günlük 3 Gönderi Seçilecek.png

Steemit Türkiye topluluğunun intagram , twitter hesabından sonra discord kanalının duyurusunu yapacağım. Telegram kanalından konuşsakta gün geçtikçe sayımız çoğalacak ve iletişim kurmakta zorlanacağızç Bu yüzden sistemli ve düzgün bir iletişim sağlamak için discord kanalında sohbet edeceğiz.
Bu discord kanalını açan ve bana yardım eden @habercitr 'ye sonsuz teşekkürler.

Steemit-Türkiye Resmi İnstagram Hesabı ; Steemit.Turkiye

Steemit-Türkiye Resmi Twitter Hesabı;Steemit.Türkiye

Steemit-Türkiye Topluluğu Discord Kanalı; https://discord.gg/UCwWTUrk

Steemit Türkiye Temsilcisi

Sort:  

Hadi hayırlı olsun..

 2 months ago 

Hayırlı uğurlu olsun hepimize

 2 months ago 

Topluluğumuz Hayırlı ve uğurlu olsun 🙏 yardım için bir mesaj kadar uzaktayız 😊 her zaman destek ve yardımlarımız devam edecektir. 🙏

 2 months ago 

Hayırlı olsun. Hesapları takibe aldım 🙏🏻

Hayırlı olsun.

Coin Marketplace

STEEM 0.50
TRX 0.07
JST 0.056
BTC 39351.13
ETH 2704.83
USDT 1.00
SBD 6.98