The Diary Game -Better life 12 March | Sıradan bir GünsteemCreated with Sketch.

in Steemit-Türkiye2 months ago (edited)

Bugün hem çocuklarla ilgilendiğim hem de toplulukla ilgilendiğim bi gündü.

Sabah ;
Saat 8 de uyandım. Rutin olarak elimi ve yüzümü yıkadım. Çocukların pijamalarını değiştirdim. Evin havalanması için pencereleri açtım. Kızım patates kızartması istedi. Kahvaltı hazırladım.

image.png

Kahvaltıdan sonra bulaşıkları yıkadım. Evi temizledim. Sabah Steem Women Club topluluğu için gönderi hazırladım. 50 ye yakın yarışma gönderisi okudum. Bayanların yarışmaya katılması için link bırakıyorum ;

Steem Women Club Contest #11 'RECYCLING' | TIME TO TRANSFORM ! Last 12 Hours | 5 Quality Posts of the Day | 12 March

Çocuklar oyun oynamak istedi. Biraz vakit geçirdikten sonra parka gitmeye karar verdik. Güneşe aldandık. Hava biraz esiyordu.

image.png

Çocuklar toprakla oyun oynadılar. Biraz enerjilerini atması için oynamalarına izin verdim. oğlum ilk defa toprağa dokundu. Çocukların toprakla oynamaları ve ormanlık bir yerde yaşamayı tercih ederdim. Aleovera bitkisi ektik. Korunması için şişe geçirdik.

image.png

Eve geldik. Diyette olduğum için bir tabak tuzsuz salata yedim. Marul+ maydonoz+ havuç + brokoli ve limon ekledim. Diyette sınırsız yiyebileceğin tek şey sanırım salata.

image.png

Tekrar bilgisayarda vakit geçirdikten sonra yemek yaptım. Dolma mantı pişirdim. Tepsiyi yağladım makarnaları biraz kızarttım. Ardından salça sosu ve ılık su ile tepside pişirdim.

image.png

Daha sonra yeşil çay ile günümü sonlandırdım. Okuduğunuz için teşekkürler.

Desteğiniz için teşekkürler . @steemcurator01 , @steemcurator02

Sort:  

Yemekler nefis gözüküyor, elinize sağlık. :)

Teşekkürler

The food looking Yummy