Steem Women Club Important Contest #28 | Introducing 5 Famous Care Brands | We Will Work for Sponsorship | #sponsorshipwomenclub @miniklady

in SteemWomen Clublast month

Merhabalar güzel kadınlar!


Nasılsınız? Umarım iyisinizdir. Bu yarışmayı duyunca çok heyecanlandım! Özellikle sponsorluk konusunda destek olmaktan, ufakta olsa katkı da bulunmak çok güzel. Bahsedilen markalar hemen hemen dünyanın her yerinde satışı olan, her bütçeye hitap eden markalar olması da beni mutlu etti. Hepimizin evinde mutlaka bunlardan en az bir tanesi bulunuyor değil mi?

Son zamanlarda kozmetik sektörü fiyatları inanılmaz yükseltti! Kendi ülkem adına konuşacak olursam, artık kozmetik ürünleri lüks sayılacak fiyatlara ulaştı. Eskiden temel ihtiyaç olarak kolaylıkla aldığımız ürünleri şuanda almakta güçlük çekiyoruz.

Öyle bir ürün olmalı ki hem ekonomik, hem kaliteli!

Alışveriş yaparken önceliğim tabiki ürünün kaliteli olması. Aynı zamanda bütçeme de uygun olması tabiki.. Durum böyle olunca seçenekler kısıtlı oluyor. Daha önce bir çok ürün deneyimledim. Bunların arasında fiyatı çok yüksek olanlar da vardı fakat hiçbir etki alamadım. Bir ürünün fiyatının yüksek olması, o ürünün iyi olduğu anlamına gelmiyor. Aynı zamanda fiyatı düşük olan bir ürünün de kötü olacağı anlamına gelmediği gibi! O yüzden deneme yanımla yönetimi yerine, mutlaka kullanıcı yorumları okuyup, tavsiye üzerine ürün almanızı tavsiye ediyorum. Böylelikle hem maddi zarara uğramaz, hemde cildinize zarar vermemiş olursunuz. Çünkü cilt yıllarca farklı farklı ürünlere maruz kalıyor buda haliyle cildi oldukça yoruyor. Daha sonra dönüşü olmayan zararlar bırakıyor ve ne yazık ki bunun için de ekstra profesyonel desteğe ihtiyaç duyuluyor. O nedenle cildi çok yormadan doğru adımlarla ve tavsiye üzerine bir rutin oluşturmak en doğrusu.

Ben bu hatalara düşerek bir çok ürünü denedim cildim üzerinde. Daha cildimin hangi cilt tipi olduğunu bilmeden birçok markanın, birçok farklı ürününü denedim ufak yaşlar da. Ama şanslıyım ki cildim zarar görmeden bilinçli davranıp cildt tipimi öğrendim ve ona uygun ürünleri kullanmaya başladım. Benim en büyük şanslarımdan biri de çok fazla makyaj yapmıyor oluşumdu! Günlük hayatta sadece ruj ve rimel kullanıyorum. Cildimi kapatan, gözenekleri tıkayan fondöten, pudra vs gibi ürünleri sadece özel günler de kullanıyorum. O nedenle cildimi yıpratmadan bu yaşıma kadar onu koruyabildim. Bunun haricinde çokta birşey yapmadım aslında. Düzenli rutin bakım, maskeler serumlar kullanmadım. Şimdi birçok insan görüyorum özellikle kore cilt bakımını benimsemiş insanlar en az 10 kat ürünü ardı ardına cildine uyguluyor. Ben o kadar sabırlı bir insan değilim sanırım. 🙆‍♀️😂 Tek yaptığım şey cildimi kendi haline bırakıp, çok fazla kozmetik ürün kullanmamak oldu. Sizlere de tavsiyem cildinizi çok fazla kapatmayın ve mutlaka temiz tutun!

Benzer benzeri çözer ilkesini duydunuz mu?

Temizlikten bahsetmişken size yıllardır kullandığım, mucizevi bir etkiye sahip bir üründen bahsedeceğim. Cildimizi temiz tutmaktan ve bunun öneminden bahsetmiştik. Ama gerçekten cildimizi temizleyebiliyormuyuz? Gün içinde kozmetik ürünlerin yanı sıra, şehir hayatından kaynaklı kirli hava cilt bariyerimiz de adeta yıkama sebebiyet veriyor, gözenekleri tıkıyor ve cildimizin nefes almasına engel oluyor. Buda yaşlanmaya davetiye çıkarıyor. Bu nedenle derinlemesine temizlik için sıradan temizlik ürünleri yerine artı olarak temizliğe birinci adım yağ bazlı bir ürünle başlamanız gerekiyor. Bu aşama cildinizin en derinlerinde yer edinmiş olan kiri, yağı söküp yüzeye çıkarıyor ve bu sayede sıradan bir yıkama jeli ile yüzeye çıkan yağı ve kiri kolaylıkla cildinizden uzaklaştırabilirsiniz. Ve bu size derinlemesine temizlik, nefes alan bir cilt sağlar.

İşte benim derinlemesine temizlik sırrım!

Garnier Çift Fazlı Micellar Kusursuz temizle suyu! Bu ürünle yıllar önce tanıştım. Ve asla vazgeçemedim! Dolabımdan asla eksik olmayan, bittikçe yenilediğim tek ürün diyebilirim. Gün içinde oradan oraya koşturuyorum, eve geldiğimde inanılmaz yorgun oluyorum. Haliyle makyaj temizlemek işkence gibi geliyor. Bunun için yapılan Temizleme mendilleri var pratik evet ama hem cildi çok fazla yıpratıyor hemde derinlemesine temizlik sağlamıyor. Ayrıca sabah kocaman bir sivilce ile de uyanmak istemem! 🤷

IMG_20210916_133649.jpg

İşte bu ürün tam da bu anlar için kurtarıcı görevi görüyor. Eve geliyorum ürünü biraz çalkalayıp bir pamuk yardımı ile yüzümü siliyorum. Favorim olan kırmızı rujumu bile tek sefer de söküp atıyor. Geriye mutlu bir cilt, mutlu bir ben kalıyor!

81LNqed4fSzTEwdDjz.gif

Özellikle şehir hayatının koşuşturmacası içinde savrulan kadınlar için inanılmaz pratik, kurtarıcı bir ürün. Dolabınız da mutlaka bulundurmalısınız ayrıca indirimde 29,95 tl gibi uygun bir fiyata alacağınız, uzun bir süre de sizi idare edecek bereketli bir üründen bahsediyorum. Daha ne olsun! Hem cebinize, hem cildinize bir iyilik yapmak istiyorsanız gidip bu üründen birtane alın ve deneyin. Asla pişman olmayacağınızı garanti ediyorum!

IMG_20210916_133759.jpg

Bu Ürünü size sağlayacağı avantajlar ;

✔️Derinlemesine temizlenmiş bir cilt
✔️İçeriğinde barındırdığı argan yağı ile nemli bir bitiş
✔️ Tek bir hareketle makyajı söküp atması ve kazanılan vakit
✔️ Ekonomik fiyatı ile bütçenize katkı sağlıyor


Bir üründen beklediğiniz herşeye sahip! Böyle etkili bir ürünü her bütçeye uygun bir fiyat ile piyasaya çıkaran @Garnier markasına teşekkür ediyorum. Ve sponsorluk konusunda güzel bir iş birliği olacağına inanıyorum. Bu konuda emek veren sevgili @svm038 hanıma ve beni yarışmaya teşvik eden sevgili arkadaşım @baycan teşekkür ediyorum. Birlikte daha güzel, fayda sağlayan işlerde buluşmak dileği ile hoşçakalın!


20210829_223151_0000.png

Sort:  
 last month 

Harika bir tanıtım yazısı olmuş canım🤗 güzelliğinle ışık saçıyorsun. 😍

 last month 

Başarılar diliyorum 🤗

 last month 

Teşekkür ederim canım senin kalbinin güzelliği 💗🌺🤗

Başarılar

 last month 

Teşekkür ederim arzum hanım 🤗🌺