GŁOSOWANIE na "Najlepsze posty tagu #pl-travelfeed" #92

in PL-TravelFeedlast month

Read this post on TravelFeed.io for the best experience


Gratulacje dla @wadera, której świetny post Wakacje z dreszczykiem wybraliście jako najlepszy post 91 tygodnia na tagu #pl-travelfeed. Nasza mapa Google zapełnia się każdego tygodnia nowymi punktami z postami publikowanym na #pl-travelfeed.

screenshot-www.google.com-2020.09.13-21_25_31.png

Wszystkie posty z tego tygodnia, duży rozrzut tym razem, a w perspektywie relacja z Ameryki Południowej, posty z tego tygodnia można znaleźć na mapie Google na której umiejscowiłem lokalizację wszystkich postów z ich odnośnikami do peakd.com.

screenshot-www.google.com-2020.09.13-21_23_04.png

W tym tygodniu głosujemy na poniższe posty

Klify w Donabate - Irlandia - @hrabiaeryk

Piękna piaszczysta plaża w Donabate zachwyca, ale gdy pogoda nie pozwala na plażowanie warto wybrać się na spacer, choćby wirtualny z @hrabiaeryk.

Z921.jpg

U źródeł Łyny i nie tylko - @browery

Swoją najbliższą okolicę traktujemy po macoszemu, w przekonaniu, że jeszcze będzie czas, żeby ją zwiedzić. @browery przekonuje, że ten czas właśnie nadszedł.

Z922.jpg

Plantacja bananów w Valle Gran Rey na Gomerze (Wyspy Kanaryjskie) - @katiefreespirit

Uwielbiam banany, więc nie wiem jak bym się zachował w takiej sytuacji, gdy idąc spokojnie uliczką po Gomerze zobaczyłbym na wyciągniecie ręki całą plantację bananów.

Z923.jpg

Borowik Szlachetny (Boletus Edulis) największy w tym roku! i smutny obraz w polskich lasach - @marianomariano

Sezon grzybowy można uznać za otwarty skoro takie borowiki pojawiły się w lubelskich lasach. Autora postu trzeba dopytać o miejscówkę jakby co.

Z924.jpg

Wyjazd do Ameryki Południowej #1 Barcelona - Montserrat - @olusiu

Jeszcze nie opuścili Europy, a już zapowiada się arcyciekawa seria podróżnicza. Tym razem po pokonaniu całego kontynentu dotarli do Barcelony, skąd wybrali się do opactwa Monserrat schowanego w pobliskich górach.

Z925.jpg

Z moich podróży po Indiach - Andamany, wyspa Havelock - @marianomariano

Wizytówką wyspy Havelock są powalone drzewa na jednej z plaż, która tajemnicza została nazwana Elephant Beach, skąd taka nazwa? Odpowiedź znajdziecie w poście.

Z926.jpg

Nyhavn - kanał i ulica w centrum Kopenhagi ze skandynawskimi kolorowymi budynkami - @katiefreespirit

Na pytanie z czym kojarzy się Kopenhaga? Każdy odpowie, że z rowerzystami, kolorowymi kamieniczkami i kanałem Nyhavn, gdzie przypływają statki wycieczkowe.

Z927.jpg

Ciekawe, zróżnicowane miejsca w Gdańsku - @katiefreespirit

Słynny dostawca jedzenia z trójmiasta, tym razem w roli przewodnika po zakamarkach swojego miasta. Kto oprócz mnie jest chętny na rowerową wycieczkę po Gdańsku? Może w grupie będzie zniżka na jedzenie :)

Z928.jpg

Kolorowe jeziorka💛💙🖤💜 - @gryfno.frelka

W Rudawskim Parku Krajobrazowym znajdują się cztery kolorowe jeziorka: żółte, purpurowe, błękitne i czarne. Kolory swe zawdzięczają pozostałościom po wyrobiskach dawnych niemieckich kopalni.

Z929.jpg

Wyjazd do Ameryki Południowej #3 Barcelona - Gaudi - @olusiu

Niepowtarzalna architektura z pod ręki Antonio Gaudiego przyciągają do Barcelony do roku miliony turystów. Przed wylotem do Brazylii nasi podróżicy mieli jeszcze czas i okazję nacieszyć oczy tym pięknem.

Z930.jpg

GŁOSOWANIE NA NAJLEPSZY POST TYGODNIA BĘDZIE SIĘ ODBYWAŁO WEDŁUG PONIŻSZYCH ZASADACH:

  1. Głosowanie odbywa się według zasady 3-2-1, czyli najlepszy post 3 pkt, drugi post - 2 pkt, trzeci post - 1 pkt;

  2. W przypadku więcej niż jednego postu tego samego autora, gdy głosujący nie wskaże konkretnego postu punkty będą zaliczane do pierwszego w kolejności postu;

  3. Autor zgłoszonego tekstu za udział w głosowaniu otrzyma dodatkowe 3 pkt;

  4. Posty, które opublikowali przez Travelfeed.io otrzymują dodatkowo 2 pkt;

  5. Głosować można do soboty 19 września 2020 roku do godziny 18;

  6. Wygrywa post, który otrzyma największą liczbą punktów;

  7. W sobotę wieczorem ukaże się post w którym ogłoszony zostanie "Najlepszy podróżniczy post tygodnia” oraz dwa wyróżnione posty;

PODZIAŁ NAGRÓD DLA NAJLEPSZEGO POSTU, POSTÓW WYRÓŻNIONYCH I GŁOSUJĄCYCH

Zasady nagradzania, autor najlepszego postu tygodnia tagu #pl-travelfeed otrzymuje 40% "zarobków" postu, w którym ogłoszono jego zycięstwo, autor drugiego post otrzymuje 25 %, a autor trzeciego postu otrzymuje 15%, pozostałe 20% jest rozdzielone po równo dla wszystkich głosujących.

Proszę głosować w komentarzach pod postem.

Posty do cotygodniowego głosowania mogą być zgłaszane przez cały tydzień, do niedzieli wieczór, kiedy to jest publikowany kolejny post podsumowujący tydzień na tagu #pl-travelfeed. Zapraszam do publikowania, gdyż podróże nie muszą być dalekie i kosztowne, post ze spaceru po rodzinnym mieście ciekawie napisany i udokumentowany ładnymi zdjęciami może być równie wartościowy jak post z dalekich zakątków świata, nie zapominajcie o zasadzie 250 słów.

Jeżeli przeoczyliście post o zmianach zasad publikacji i kuracji postów na tagu #pl-travelfeed polecam się z nim zapoznać. Zmiany wynikają z faktu, że jesteśmy częścią dużego projektu Travelfeed.io i staramy się propagować posty podróżnicze pośród polskiej społeczności.

Poniżej znajdziecie ważne posty dzięki, którym łatwiej opanujecie publikowanie na Travelfeed.io

Przewodnik jak zacząć z TravelFeed.io

Przewodnik jak publikować posty na TravelFeed.io

Pamiętaj o zmianie języka na polski, tylko takie posty możemy kurować.

Chcesz wesprzeć @pl-travelfeed?

1. Obserwuj @pl-travelfeed

2. Dołącz do trailu @pl-travelfeed na Steemauto i HiveVote dzięki temu nie przeoczysz żadnego dobrego postu podróżniczego, a dodatkowo zarobisz na kuracji.

3. Zapraszamy do śledzenia profili TravelFeed Polska w "tradycyjnych" mediach społecznościowych: Facebook, Twitter oraz na Instagramie!!! Wszędzie tam publikowane są wszystkie posty z tagu #pl-travelfeed w celu zwabienia innych twórców na platformę.

Czym jest TravelFeed?

TravelFeed to społeczność zorganizowana najpierw wokół tagu #travelfeed, a obecnie wokół platformy Travelfeed.io, tworzona przez podróżników, dla podróżników. Jeżeli na piszesz o podróżach lub lubisz o nich czytać to społeczność Travelfeed.io jest stworzona właśnie dla Ciebie! Celem TravelFeed jest wspieranie twórców wkładających wysiłek w jakość swoich relacji, promowanie wysokiej jakości treści, a także integrowanie ze sobą wędrujących członków Steem i Hive. Społeczność ta zrodziła się dzięki inicjatywie @jpphotography, @for91days i @rimicane, natomiast polskie konto @pl-travelfeed prowadzą @lesiopm i @rozku.

Aplikacja Travelfeed

Przypominam, że można teraz pobrać i zainstalować na smartphonie wygodną i funkcjonalną aplikację Travelfeed na Androida z Google Play Store.


View this post on TravelFeed for the best experience.

Coin Marketplace

STEEM 0.16
TRX 0.03
JST 0.026
BTC 12779.98
ETH 393.60
USDT 1.00
SBD 0.99