GŁOSOWANIE NA NAJLEPSZY POST TYGODNIA TAGU #PL-TRAVELFEED #102

in PL-TravelFeed2 months ago (edited)

Read this post on TravelFeed.io for the best experienceRead this post on TravelFeed.io for the best experience


Czas na kolejną edycję NAJLEPSZY POST TYGODNIA TAGU #PL-TRAVELFEED, po raz drugi sponsorem tytularnym tej edycji jest @football-stats, który z racji #100 edycji zasilił pulę nagród dość pokaźną i okrągłą sumką. W imieniu uczestników i kuratorów dziękuję bardzo za wpłatę. W rewanżu polecam jego konto, bo robi dość fajne statystyki piłkarskie w formie wideo, każdy fan piłki nożnej i nie tylko powinien do niego zajrzeć ;)

Nasza mapa Google systematycznie się zapełnia następnymi lokalizacjami. Limit warstw wymusił zmiany, ale teraz mapa powinna być jeszcze lepiej czytelna i powinna być łatwiej znaleźć informacje o konkretnej lokalizacji. Sprawdźcie sami mapę PL-Travelfeed. Skoro wciąż publikowane są posty w tagu #pl-travelfeed, to wybieramy najlepsze z nich. Z okazji drugiej rocznicy konta będę chciał "przypiąć" tam wszystkie posty opublikowane od początku w pod tagiem #pl-travelfeed. Myślę, że do 9 grudnia się uporam z tym zadaniem.

TF102.jpg

W tym tygodniu głosujemy na poniższe posty

Wyprawa jaskiniowa w Alpy bawarskie - masyw Hoher Göll@amadek
Celem wyjazdu była kontynuacja eksploracji jaskiń w rejonie wschodniego ramienia masywu Hoher Göll. Wapienny masyw położony niedaleko Salzburga.A1022.jpg
Rurki z Wiatraka - cudowne miejsce w Warszawie z tradycyjnymi rurkami@katiefreespirit
Z powodu pandemii groziła mu likwidacja. Właściciele zakładu z rurkami napisali o swojej sytuacji w mediach społecznościowych i rozpoczął się szał na Rurki z Wiatraka, pod drzwiami zakładu zaczęły się ustawiać kolejki klientów.A1023.jpg
Nowa Twierdza na wyspie Korfu@grecki-bazar-ewy
Historyczne centrum miasta Korfu graniczy z dwiema fortecami: od wschodu znajduje się Stara Forteca a od zachodu Nowa Forteca. W przeszłości obie fortece były połączone murami otaczającymi zamieszkane miasto.A1024.jpg
Czeski Wrocław@fundacjaanotak
Dzisiaj trochę jeszcze przypominamy o naszej aplikacji. Niestety nie można zwiedzać Wrocławia w większej grupie, ale jak najbardziej można iść na samotny spacer z telefonem i słuchawkami na uszach i posłuchać o czeskim Wrocławiu :)A1025.jpg

GŁOSOWANIE NA NAJLEPSZY POST TYGODNIA BĘDZIE SIĘ ODBYWAŁO WEDŁUG PONIŻSZYCH ZASADACH:

  1. Głosowanie odbywa się według zasady 3-2-1, czyli najlepszy post 3 pkt, drugi post - 2 pkt, trzeci post - 1 pkt;

  2. W przypadku więcej niż jednego postu tego samego autora, gdy głosujący nie wskaże konkretnego postu punkty będą zaliczane do pierwszego w kolejności postu;

  3. Autor zgłoszonego tekstu za udział w głosowaniu otrzyma dodatkowe 3 pkt;

  4. Posty, które opublikowali przez Travelfeed.io otrzymują dodatkowo 2 pkt;

  5. Głosować można do soboty 28 listopada 2020 roku do godziny 18;

  6. Wygrywa post, który otrzyma największą liczbą punktów;

  7. W sobotę wieczorem ukaże się post w którym ogłoszony zostanie "Najlepszy podróżniczy post tygodnia” oraz dwa wyróżnione posty;

PODZIAŁ NAGRÓD DLA NAJLEPSZEGO POSTU, POSTÓW WYRÓŻNIONYCH I GŁOSUJĄCYCH

Zasady nagradzania, autor najlepszego postu tygodnia tagu #pl-travelfeed oprócz prestiżowego tytułu "Najlepszy post tygodnia" otrzymuje nagrodę 6 HIVE + 0,6 HBD, autorzy dwóch wyróżnionych postów otrzymują po 2 HIVE + 0,2 HBD, każdy głosujący otrzymuje drobne podziękowanie w postaci 0,2 HIVE + 50% głosów @lesiopm i @pl-travelfeed.

Proszę głosować w komentarzach pod postem.

Posty do cotygodniowego głosowania mogą być zgłaszane przez cały tydzień, do niedzieli wieczór, kiedy to jest publikowany kolejny post podsumowujący tydzień na tagu #pl-travelfeed. Zapraszam do publikowania, gdyż podróże nie muszą być dalekie i kosztowne, post ze spaceru po rodzinnym mieście ciekawie napisany i udokumentowany ładnymi zdjęciami może być równie wartościowy jak post z dalekich zakątków świata, nie zapominajcie o zasadzie 250 słów.

Jeżeli przeoczyliście post o zmianach zasad publikacji i kuracji postów na tagu #pl-travelfeed polecam się z nim zapoznać. Zmiany wynikają z faktu, że jesteśmy częścią dużego projektu Travelfeed.io i staramy się propagować posty podróżnicze pośród polskiej społeczności.

Poniżej znajdziecie ważne posty dzięki, którym łatwiej opanujecie publikowanie na Travelfeed.io

Przewodnik jak zacząć z TravelFeed.io

Przewodnik jak publikować posty na TravelFeed.io

Pamiętaj o zmianie języka na polski, tylko takie posty możemy kurować.

Chcesz wesprzeć @pl-travelfeed?

  1. Obserwuj @pl-travelfeed

  2. Dołącz do trailu @pl-travelfeed na Steemauto i HiveVote dzięki temu nie przeoczysz żadnego dobrego postu podróżniczego, a dodatkowo zarobisz na kuracji.

  3. Zapraszamy do śledzenia profili TravelFeed Polska w "tradycyjnych" mediach społecznościowych: Facebook, Twitter oraz na Instagramie!!! Wszędzie tam publikowane są wszystkie posty z tagu #pl-travelfeed w celu zwabienia innych twórców na platformę.

Czym jest TravelFeed?

TravelFeed to społeczność zorganizowana najpierw wokół tagu #travelfeed, a obecnie wokół platformy Travelfeed.io, tworzona przez podróżników, dla podróżników. Jeżeli na piszesz o podróżach lub lubisz o nich czytać to społeczność Travelfeed.io jest stworzona właśnie dla Ciebie! Celem TravelFeed jest wspieranie twórców wkładających wysiłek w jakość swoich relacji, promowanie wysokiej jakości treści, a także integrowanie ze sobą wędrujących członków Steem i Hive. Społeczność ta zrodziła się dzięki inicjatywie @jpphotography, @for91days i @rimicane, natomiast polskie konto @pl-travelfeed prowadzą @lesiopm i @rozku.

Aplikacja Travelfeed

Przypominam, że można teraz pobrać i zainstalować na smartphonie wygodną i funkcjonalną aplikację Travelfeed na Androida z Google Play Store.


View this post on TravelFeed for the best experience.

View this post on TravelFeed for the best experience.

Coin Marketplace

STEEM 0.18
TRX 0.03
JST 0.029
BTC 37712.48
ETH 1220.14
USDT 1.00
SBD 3.17