Najlepszy post tagu #pl-travelfeed - Tydzień 92

in PL-TravelFeedlast month

Read this post on TravelFeed.io for the best experience


Jeżeli przeoczyliście post o zmianach zasad publikacji i kuracji postów na tagu #pl-travelfeed polecam się z nim zapoznać. Zmiany wynikają z faktu, że jesteśmy częścią dużego projektu Travelfeed.io i staramy się propagować posty podróżnicze pośród polskiej społeczności. Poniżej znajdziecie linki do ważnych przewodników jak zacząć przygodę z Travelfeed.io.

Bez zmian pozostają cotygodniowe konkursy na najlepszy post tagu #pl-travelfeed. Uprzedzając pytania i wątpliwości, wciąż będziemy wspierać użytkowników publikujących posty na tagu #pl-travelfeed na obu blockchainach, zdajemy sobie sprawę, że nie każdy chce od razu publikować przez platformę Travelfeed.io, będziemy do tego zachęcać, ale nie będziemy dyskryminować użytkowników którzy będą publikować przez inne frontendy.

Podróżniczy post tygodnia!

Zasady nagradzania, autor najlepszego postu tygodnia tagu #pl-travelfeed otrzymuje 40% puli nagród, autor drugiego post otrzymuje 25 %, a autor trzeciego postu otrzymuje 15%, pozostałe 20% zostanie rozdzielone po równo dla wszystkich głosujących w tym konkursie.

W ostatnim głosowaniu o tytuł najlepszego postu tygodnia walczyło czterech autorów z sześcioma postami. Dziękuje wszystkim głosującym, to Waszymi głosami został wybrany najlepszy post tygodnia tagu #pl-travelfeed oraz dwa wyróżnione posty.

I miejsce @olusiu - 40% nagrody

Wyjazd do Ameryki Południowej #3 Barcelona - Gaudi

"Gaudi był nieprzeciętnym oryginałem." - tak przynajmniej twierdził wykładowca, - "Wszystko w życiu robił oryginalnie w sposób świadczący o jego całkowitym oderwaniu od ziemskiej rzeczywistości. Niech państwo sobie wyobrażą, że Gaudi był do tego stopnia niestandardowy, że swój żywot zakończył w najdziwniejszy możliwy sposób: mianowicie szedł zamyślony ulicą i wpadł pod tramwaj. Muszą państwo jednak wiedzieć, że w tamtych czasach tramwaje w Barcelonie były ciągnięte przez konie, a dla bezpieczeństwa przed pojazdem szedł człowiek z chorągiewką i dzwonkiem zawiadamiając w ten sposób zbliżający się tramwaj. Taki proszę Państwa z Gaudiego był oryginał."

II miejsce @browery - 0% nagrody

U źródeł Łyny i nie tylko

Kierując się w stronę Ostródy dotarliśmy do Rezerwatu Źródeł Rzeki Łyny im. profesora Romana Kobendzy. Piękna przyroda, unikatowa w skali europejskiej nizinna erozja wsteczna, wspaniała trasa turystyczna. Bardzo fajnie było zobaczyć jak z ziemi wydostają się małe cieki wody, które już po kilku metrach zamieniają się w strugi wodne, a kawałek dalej w coraz szerszy strumień. Niezwykłe doświadczenie.

III miejsce @racibo - 15% nagrody

Ciekawe, zróżnicowane miejsca w Gdańsku

Odwiedziłem nowe osiedle za parkiem Oliwskim. Nieco kontrowersyjne bo dawniej planowano powiększenie parku, a skończyło się na tym, że park urósł o 1/3 działki a na pozostałej części powstały budynki. Reklamy mówią: zamieszkaj w Parku Oliwskim. Gdańsk-Oliwa ul. Opacka

Ważne posty dzięki, którym łatwiej opanujecie publikowanie na Travelfeed.io

Przewodnik jak zacząć z TravelFeed.io
Przewodnik jak publikować posty na TravelFeed.io

Pamiętajcie o zmianie języka na polski, tylko takie posty możemy kurować

Posty do cotygodniowego głosowania mogą być zgłaszane przez cały tydzień, do niedzieli wieczór, kiedy to jest publikowany kolejny post podsumowujący tydzień na tagu #pl-travelfeed. Zapraszam do publikowania, gdyż podróże nie muszą być dalekie i kosztowne, post ze spaceru po rodzinnym mieście ciekawie napisany i udokumentowany ładnymi zdjęciami może być równie wartościowy jak post z dalekich zakątków świata, nie zapominajcie o zasadzie 250 słów.

Chcesz wesprzeć @pl-travelfeed?

  1. Obserwuj @pl-travelfeed
  2. Dołącz do trailu @pl-travelfeed na <a href="https://hive.vote/HiveVote dzięki temu nie przeoczysz żadnego dobrego postu podróżniczego, a dodatkowo zarobisz na kuracji.
  3. Zapraszamy do śledzenia profili TravelFeed Polska w "tradycyjnych" mediach społecznościowych: Facebook, Twitter oraz na Instagramie!!! Wszędzie tam publikowane są wszystkie posty z tagu #pl-travelfeed w celu zwabienia innych twórców na platformę.

Czym jest TravelFeed?


TravelFeed to społeczność zorganizowana najpierw wokół tagu #travelfeed, a obecnie wokół platformy Travelfeed.io, tworzona przez podróżników, dla podróżników. Jeżeli na piszesz o podróżach lub lubisz o nich czytać to społeczność Travelfeed.io jest stworzona właśnie dla Ciebie! Celem TravelFeed jest wspieranie twórców wkładających wysiłek w jakość swoich relacji, promowanie wysokiej jakości treści, a także integrowanie ze sobą wędrujących członków Steem i Hive.

Społeczność ta zrodziła się dzięki inicjatywie @jpphotography, @for91days i @rimicane, natomiast polskie konto @pl-travelfeed prowadzą @lesiopm i @rozku.


View this post on TravelFeed for the best experience.

Coin Marketplace

STEEM 0.16
TRX 0.03
JST 0.027
BTC 11741.14
ETH 379.80
USDT 1.00
SBD 1.00