NAJLEPSZY POST TYGODNIA TAGU #PL-TRAVELFEED #115

in PL-TravelFeed2 months ago

Read this post on TravelFeed.io for the best experience


O prestiżowy tytuł NAJLEPSZEGO POSTU TYGODNIA TAGU #PL-TRAVELFEED walczyło rekordowo dwanaścioro autorów z czternastoma postami. Jak zwykle poziom postów był niezwykle wyrównany, o zwycięstwie zdecydował jeden mały punkt!

Przypominam o możliwości śledzenia publikowanych postów na mapie Google, która sukcesywnie zapełnia się każdego tygodnia nowymi pinezkami z Waszymi postami publikowanym na #pl-travelfeed, aktualnie tylko dwa kontynenty (nie licząc Antarktydy) zostały jeszcze nie odkryte. Z okazji drugiej rocznicy konta będę chciał "przypiąć" tam wszystkie posty opublikowane od początku w pod tagiem #pl-travelfeed. Prace nad tym projektem wciąż trwają.


Podróżniczy post tygodnia!


Zasady nagradzania, autor najlepszego postu tygodnia tagu #pl-travelfeed otrzymuje 10 HIVE + 0,6 HBD, a autorzy dwóch wyróżnionych postów po 2 HIVE + 0,2 HBD, natomiast głosujący w tym konkursie otrzymują skromne podziękowanie w postaci 0,2 HIVE.

W ostatnim głosowaniu o tytuł najlepszego postu tygodnia walczyło trzech autorów z czteroma postami. Dziękuję wszystkim głosującym, to Waszymi głosami został wybrany najlepszy post tygodnia tagu #pl-travelfeed oraz dwa wyróżnione posty.

I miejsce @grecki-bazar-ewy - 23 pkt. - nagroda 10 HIVE + 0,6 HBD

Cape Drastis, Canal d'Amour i miejscowość Sidari na wyspie Korfu

11513.jpg

Za plażą Loggas, w kierunku północnym, znajduje się kolejne bardzo urokliwe i znane na całym świecie miejsce na wyspie Korfu. Chodzi o przylądek Cape Drastis. Oto on! Niestety do przylądka nie da się dojechać samochodem, od Peroylades można jednak zejść w dół polną drogą (odległość wynosi około pół kilometra).

wyróżniony post @merthin - 22 pkt. - nagroda 5 HIVE + 0,2 HBD

Przepiękne zimowe Gorce. Jak się ubrać na tęgie mrozy oraz świat wg. ks. Tischnera (TF)

11502.jpg

Przepiękne zimowe Gorce z Łopusznej. Próba objazdu korka bez łańcuchów, tęgi mróz, mnóstwo śniegu, maraton Turbacz i słońce przez 15 minut. W poście rada jak się ubrać na taką pogodę. Ale zacznę od cytatu znalezionego w Łopusznej, gdzie jest pochowany ksiądz-góral-filozof Józef Tischner: Świat stoi naopak. Nie jest dobrze, ale żeby miało było być tak cołkiem źle, to tego nie powiym.

wyróżniony post @deepresearch - 19 pkt. - nagroda 5 HIVE + 0,2 HBD

Herl'any - wyprawa do zimnego gejzera na Słowacji (TF)

11503.jpg

O zimnym gejzerze na Słowacji dowiedziałem się jeszcze na studiach, bodajże na zajęciach z geomorfologii. Zainteresował mnie jako ciekawostka geologiczna. "Tradycyjny" gejzer działa dzięki ciepłu magmy, które podgrzewa zgromadzoną pod ziemią wodę, kiedy ciśnienie wody jest dość duże, wytryska ona widowiskowo na powierzchnię.

Tradycyjnie ogromne podziękowania dla wszystkich publikujący posty w tagu #pl-travelfeed i tych, którzy głosują na najlepsze posty. Ci drudzy otrzymali drobne podziękowanie w postaci 0,2 HIVE za udział w głosowaniu. W tym tygodniu byli to: @deepresearch, @rafalforeigner, @matfilar, @mciszczon, @niebieskibezczas, @merthin, @asia-pl, @hierkraj, @olusiu, @grecki-bazar-ewy, @verticallife, @browery i @wadera.


Jeżeli przeoczyliście post o zmianach zasad publikacji i kuracji postów na tagu #pl-travelfeed polecam się z nim zapoznać. Zmiany wynikają z faktu, że jesteśmy częścią dużego projektu Travelfeed.io i staramy się propagować posty podróżnicze pośród polskiej społeczności. Poniżej znajdziecie linki do ważnych przewodników jak zacząć przygodę z Travelfeed.io.

Bez zmian pozostają cotygodniowe konkursy na najlepszy post tagu #pl-travelfeed. Uprzedzając pytania i wątpliwości, wciąż będziemy wspierać użytkowników publikujących posty na tagu #pl-travelfeed na obu blockchainach, zdajemy sobie sprawę, że nie każdy chce od razu publikować przez platformę Travelfeed.io, będziemy do tego zachęcać, ale nie będziemy dyskryminować użytkowników którzy będą publikować przez inne frontendy.

Ważne posty dzięki, którym łatwiej opanujecie publikowanie na Travelfeed.io

Przewodnik jak zacząć z TravelFeed.io
Przewodnik jak publikować posty na TravelFeed.io

Pamiętajcie o zmianie języka na polski, tylko takie posty możemy kurować

Posty do cotygodniowego głosowania mogą być zgłaszane przez cały tydzień, do niedzieli wieczór, kiedy to jest publikowany kolejny post podsumowujący tydzień na tagu #pl-travelfeed. Zapraszam do publikowania, gdyż podróże nie muszą być dalekie i kosztowne, post ze spaceru po rodzinnym mieście ciekawie napisany i udokumentowany ładnymi zdjęciami może być równie wartościowy jak post z dalekich zakątków świata, nie zapominajcie o zasadzie 250 słów.

Chcesz wesprzeć @pl-travelfeed?

  1. Obserwuj @pl-travelfeed
  2. Dołącz do trailu @pl-travelfeed na HIVE.VOTE dzięki temu nie przeoczysz żadnego dobrego postu podróżniczego, a dodatkowo zarobisz na kuracji.
  3. Zapraszamy do śledzenia profili TravelFeed Polska w "tradycyjnych" mediach społecznościowych: Facebook, Twitter oraz na Instagramie!!! Wszędzie tam publikowane są wszystkie posty z tagu #pl-travelfeed w celu zwabienia innych twórców na platformę.

Czym jest TravelFeed?


TravelFeed to społeczność zorganizowana najpierw wokół tagu #travelfeed, a obecnie wokół platformy Travelfeed.io, tworzona przez podróżników, dla podróżników. Jeżeli na piszesz o podróżach lub lubisz o nich czytać to społeczność Travelfeed.io jest stworzona właśnie dla Ciebie! Celem TravelFeed jest wspieranie twórców wkładających wysiłek w jakość swoich relacji, promowanie wysokiej jakości treści, a także integrowanie ze sobą wędrujących członków Steem i Hive.

Społeczność ta zrodziła się dzięki inicjatywie @jpphotography, @for91days i @rimicane, natomiast polskie konto @pl-travelfeed prowadzą @lesiopm i @rozku.


View this post on TravelFeed for the best experience.

Coin Marketplace

STEEM 0.97
TRX 0.13
JST 0.133
BTC 55041.90
ETH 2403.27
BNB 563.51
SBD 8.07