Nowa zabawka - Kręć Kilometry i odpoczywaj na rowerzesteemCreated with Sketch.

in Actifitlast month

Kręć kilometry i odpoczywaj

Dzisiaj startuje dwumiesięczna akcja "Kręć kilometry dla Gdańska". Promuje ona codzienne dojazdy rowerem do pracy. Wystarczy ściągnąć aplikację Activy i rejestrować dojazdy do pracy lub wycieczki rowerowe. Te pierwsze są dobrze punktowane, te kolejne dużo skromniej.

Nagrody porównałbym do Actifitu. No może pomnożył bym razy sto wartość tych tokenów... Za punkty w KKdG możemy dostać jednak kominy na szyję, skarpetki, zniżki do restauracji i bluzy.

Zaangażowałem się by nasz gdański Wolt dołączył do akcji no i udało się. Dzisiaj się jednak martwię bo coś nie zagrało i system nie doliczył mi punktów za dojazd do pracy (naszej strefy). Ogarniam sprawę.

Także od dzisiaj wszystko liczę wielokrotnie. Pieniądze, średnie zarobków, kilometry dla Gdańska, punkty, hive.

Pozostałe akcje dla osób z poza Gdańska to np. Rowerowa Stolica Polski. Polecam.

Dzisiaj zanosiło się na żenujący zarobkowo dzień. Dostawy doręczałem o następujących godzinach:

12:21, 12:47
14:32, 14:55
15:08, 15:33, 15:45.

Widać bardzo długą przerwę. Nie tylko ja ją miałem bo razem we czwórkę czekaliśmy na zlecenie. Przez ten mały ruch dostałem 20 zł dopłaty. Okazało się, że po 14 ruch już był na niezłym poziomie i zarobki z 18 zł/h podskoczyły do 25,8 zł/h. To również dzięki hojnym napiwkom. 13 złotych to już coś. Pewnie jutro nic nie będzie.

Ciekawe miejsca:

Widok z okna kamienicy na ulicy Asnyka w Oliwie na tył kamienicy przy ulicy Obrońców Westerplatte. Ulica Asnyka to jedna z ładniejszych uliczek starej Oliwy. Brukowana nawierzchnia. Zabudowa ma jakieś 120 lat. Ulice to zadrzewione aleje po których przyjemnie się przejść także podczas upałów. Jedna wada dla mnie - historyczny bruk po którym nie da się jechać rowerem. Jeszcze miną lata aż zaczną je szlifować by były bardziej przyjazne nie tylko dla mnie, ale przede wszystkim dla tych którzy korzystają z wózków.

No i mam jeszcze jedno zdjęcie dywanu udającego paski trawy z ulicy Opackiej 23-35.


This report was published via Actifit app (Android | iOS). Check out the original version here on actifit.io


8010
Cycling

Sort:  

Congrats on providing Proof of Activity via your Actifit report!

You have been rewarded 57.75 AFIT tokens for your effort in reaching 8010 activity, as well as your user rank and report quality!
You also received a 0.55% upvote via @actifit account.


Actifit rewards and upvotes are based on your:

  • User rank: which depends on your delegated SP, accumulated AFIT tokens, rewarded post count, recent rewarded activity and owned AFITX.
  • Post score: which depends on your activity count, post content, post upvotes, quality comments, moderator review and user rank.

To improve your user rank, delegate more, pile up more AFIT and AFITX tokens, and post more.
To improve your post score, get to the max activity count, work on improving your post content, improve your user rank, engage with the community to get more upvotes and quality comments.

Actifit is a Hive Witness. If you believe in our project, consider voting for us

rulersig2.jpg
Chat with us on discord | Visit our website
Download on playstore | Download on app store
FAQs | Text Tutorial | Video Tutorial

Coin Marketplace

STEEM 0.16
TRX 0.03
JST 0.026
BTC 12779.98
ETH 393.60
USDT 1.00
SBD 0.99