Siedem zleceństeemCreated with Sketch.

in Actifit2 months ago

Tytuł jest na melodię siedem życzeń. Pozostały tylko życzenia, że będzie lepiej, że będzie większy ruch i zarobki. Było dziś tak słabo jak przez ostatnie dwa tygodnie. Niestety sprawdzają się moje przypuszczenia, że o godzinie 11 można złapać jakieś zlecenie, tak samo o 12, ale o 13 jest o to coraz trudniej. Dlaczego tak? Bo w miarę czasu pojawiają się nowi kurierzy zaczynający swoje zmiany a dodatkowo od 12 zaczynają się lepiej płatne 3 godziny, które na kurierów pracujących "na dostępność" działają jak magnes.

Tak własnie było dzisiaj. Już na starcie jeszcze będąc w domu dostałem zlecenie na Zaspę w okolice szpitala. Byłem zaskoczony że tak daleko. Dojechałem tam jednak w 14 minut. Jechałem fajnym skrótem. Nie drogami rowerowymi, ale ścieżkami.


Fabryka czekolady w Oliwie na ul. Droszyńskiego. ZPC Bałtyk dawniej Fazer a jeszcze dawniej Anglas Schokoladen. Tu naprawdę pachnie czekoladą

Drugie zlecenie przyszło po jakiś 30 minutach. Z pizzą jechałem z Przymorza Wielkiego na Małe. 5-7 minut i miałem już kolejne zlecenie. Chyba najkrótsze dzisiaj z Mantry na Słowiańską. Wszystko na Przymorzu. Potem po minucie, dwóch kolejne zlecenie z Oliwy na Przymorze. Klientka śmiała się, że miałem przyłbicę, komin i mocno odsunąłem się od drzwi na klatce: "Coo? Jakąś pandemię podobno mamy?". Do tego czasu było OK. Dwa zlecenia na godzinę. Dobry zarobek.

Przyszedł jednak czas na pauzę, która psuje i zarobki, i statystyki zarabiania. Godzina dwadzieścia niczego. Było zimno to długo nie usiedziałem. Spacerowałem z rowerem przez całe Przymorze Małe aż pod Halę Olivię z przedwczorajszego zdjęcia.


Ostatnie dwa zlecenia - pierwsze na Strzyżę a drugie do Wrzeszcza (Nowe Szkoty). Średnio się ucieszyłem bo cały dzień byłem na Przymorzu a na koniec przegoniło mnie najdalej od domu. Zwłaszcza, że się spieszyłem. Z drugiej strony ostatnia dostawa wlicza się już w ~nadgodziny także to zawsze trochę złotych więcej. To ważne gdy ruch jest taki mały.

Kiepsko się teraz jeździ. Mało zleceń, zimno a przez pandemię nie mam ochoty na grzanie się w galeriach.
This report was published via Actifit app (Android | iOS). Check out the original version here on actifit.io


10781
Cycling

Sort:  

Congrats on providing Proof of Activity via your Actifit report!

You have been rewarded 67 AFIT tokens for your effort in reaching 10781 activity, as well as your user rank and report quality!
You also received a 1.71% upvote via @actifit account.


Actifit rewards and upvotes are based on your:

  • User rank: which depends on your delegated SP, accumulated AFIT tokens, rewarded post count, recent rewarded activity and owned AFITX.
  • Post score: which depends on your activity count, post content, post upvotes, quality comments, moderator review and user rank.

To improve your user rank, delegate more, pile up more AFIT and AFITX tokens, and post more.
To improve your post score, get to the max activity count, work on improving your post content, improve your user rank, engage with the community to get more upvotes and quality comments.

Actifit is a Hive Witness. If you believe in our project, consider voting for us

rulersig2.jpg
Chat with us on discord | Visit our website
Download on playstore | Download on app store
FAQs | Text Tutorial | Video Tutorial

Coin Marketplace

STEEM 0.19
TRX 0.03
JST 0.028
BTC 36413.00
ETH 1246.62
USDT 1.00
SBD 3.28